Diablo 3

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 21. 5. 2012 21:29

kde to berete takove damage ? ja jsem rada ze mam s wizardkou dps 263 (asi neco delam blbe)
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 5. 2012 22:29

Kdyby nekdo chtel tak mam battletag LojZza#2893
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SPY 21. 5. 2012 22:42

Tak jsou i lepsi:
Obrázek

Bonusy se tam predpokladam promitaji, jinak by se ten "unikatni" mec z toho malyho Damage tezko poskocil na tak velky DPS.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 21. 5. 2012 23:17

to bych potrebovala diablo si me nejak moc snadno posvaci
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 22. 5. 2012 00:08

Mně to přijde i na hell obtížnost dost jednoduchý...
DPS mám přes 8000, na číslech 3 defenzivní kouzla, takže ikdyž se ke mě někdo dostane, tak mi nic neudělá a za zadkem templáře..
Sem tam akorát nějakej větší bos dá trochu zabrat..
lvl. 54
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod Chumbaba 22. 5. 2012 06:10

SCOBRA: Modrý kalhoty ze Skeleton Kinga jsou o ničem, modrejch kalhot padá dvanáct do tuctu. Ty moje byly legendary a víme o lidech, kterejm za 80 hodin hraní nepadla ani jedna legendary věc. Jinak si myslím, že právě věci, jako jsou legendary kalhoty, Diablo 3 dělají (viz diskuze tady kolem). Čili když mi padnou a pak se porouchá server a kalhoty jsou pryč, je to ueber fail. Pokud si vzpomínám, v AoC šla podobná situace reklamovat - v Diablu 3...?
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 5. 2012 07:34

Chumbaba: Ty moje jsou žlutý ;-) Podle mě teda Diablo dělá hlavně mlácení potvor... Moc to prožíváš - kdybys hrál nějakej bodovanej multiplayer, tak bych to i chápal, ale takhle... Jsem myslel, že to hraješ, protože tě to baví, a ne kvůli legendary kalhotám :)

Jak funguje dual wielding? S Monkem, když si dám zbraň i do druhé ruky, tak se mi sníží dmg (o trochu, ale sníží).
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod 16cmfan 22. 5. 2012 07:43

Ale Diablo je práve o tom, no nie ? O neustálej túhe vylepšovať svoj Gear... nič viac. Aspoň pre mňa.. ad. bude tu PvP a bohvie čo ešte (Blizzardi sú známi tým, že vydajú vždy aspoň jeden datáč)...
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jirkacv 22. 5. 2012 07:44

pokud se nepletu tak dual wield pridava 15% do attack speed.. ale meli by to byt zbrane s podobnym damage, protoze jinak dochazi k tomu ze celkove je damage nizsi nez by mohlo - dmg se nescita, ale zbrane se stridaji
jirkacv
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 5. 2012 08:43

16cmfan: Než vydají datadisk, najde ty kalhoty ještě třikrát...

jirkacv: Jo, vypadá to tak. DMG se pak asi počítá průměrem :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod .soul 22. 5. 2012 09:19

Co sem tak vypozoroval, tak tam mlátí oběma zbraněma najednou, takže jestli je jedna pomalejší než druhá, tak ti to může snížít DMG. Ale to je asi blbost.
Taky někdy zvýší dmg jen přehozeni zbraní z levý ruky do pravý a naopak. :hm
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod jirkacv 22. 5. 2012 09:21

neni to uplne prumet.. no mozna jo, vazenej prumer.. zapocitava se tam i rychlost obou zbrani :)
jirkacv
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 5. 2012 09:49

Podle všeho mlátí oběma zbraněma podle jejich rychlosti - tedy rychlejší první a pomalejší jako druhou. Plus 15 % rychlost útoku.
A ano, jedna pomalejší sníží rychlost útoku, takže i dmg.

A je to průměr se započítanými 15 % bonusu na rychlost :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod flash789 22. 5. 2012 13:44

Diablo a hry jemu podobne jsou samozrejme hlavne o itemech , takze pokud se nekomu ztrati vzacny item diky odpojeni ze hry tak to nastve.
To ze je to o itemech hlavne clovek pozna pak na vyssich obtiznostech , protoze kdyz nema kvalitni veci tak zabava ze zabijeni monster neni zadna , pac se clovek porad vali mrtev na zemi :)
Zacly se vykradat ucty , to nepotesi:(
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 22. 5. 2012 15:23

Zatím to tedy nehraju, ale čím víc toho o Diablu čtu, tím víc bych normálně uvítal nějaký virtual server aby ta hra šla hrát opravdu offline.

A to né proto, že bych ji snad chtěl ukrást.
_DAVE_
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka