Diablo 3

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Slash_luke 16. 5. 2012 14:22

Dýku použije, když použiješ základní útok (LTM) na protivníka, který je hned vedle tebe. To ale nemění nic na tom, že je opravdu divné, když sílu mágových kouzel ovlivňuje meč, který drží v ruce :)
Slash_luke
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 5. 2012 15:15

Takže tímpádem na blízko může používat jen dýku?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 5. 2012 15:36

Ještě mojo a cokoliv, co jí nacpeš do ruky :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 5. 2012 16:18

No tak cokoliv určitě ne, měl jsem jedno ruční sekeru a ikdyž byl naprosto blízko nepřátel, tak jen plival ty šípy
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 16. 5. 2012 16:40

A plivat sipy bude stale dal, protoze veskery skill se odviji od damage tve zbrane, az budes mit poradny legendary item a budes davat poradne dps , tak to ocenis. Ve dvojce u castru taky zbran nepouzijes a vytahnes si z ni jen all skills a resistance
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 5. 2012 17:01

Jako není to špatné, ale proč mu tam tímpádem nedali nějakou flusačku aby to bylo reálné? Navíc z čeho teda flusá ty šípy? A proč by tu sílu těch šípů měla určovat zbran co mám v ruce jako sekere nebo meč? Prostě mi to nedává ani trochu smysl, ale jinak nic proti nemám, hraje se mi to za šamana skvěle, teda zatím jen demo :)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 16. 5. 2012 17:11

ale šipy nema se zbrani nic spolecneho , je to skill
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 5. 2012 17:12

Dobře, takže to jako má ty šípy v puse? :)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SPY 16. 5. 2012 17:29

Peter S. Kenedy píše:Jako není to špatné, ale proč mu tam tímpádem nedali nějakou flusačku aby to bylo reálné? Navíc z čeho teda flusá ty šípy? A proč by tu sílu těch šípů měla určovat zbran co mám v ruce jako sekere nebo meč? Prostě mi to nedává ani trochu smysl

Vis problem je v tom, ze Diablo 3 neni "realna" hra co ma davat smysl, jestli se v tom chces pidit tak tahle hra pro tebe nebude.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 5. 2012 19:42

Tak je mi jasné že diablo není realna hra, ale taková věc jako zbraň by měla mít nějaké realne určení proč ji mám v ruce ale vlastně s ní nemůžu sekat.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SPY 16. 5. 2012 20:18

Ja ti nevim, kdyz chci sekat, tak si zvolim postavu co je na sekani delana a nemusim pak resit takovy veci jako ze spiritualni postava, ktera dela ritualy pouziva pro primarni utok specialni prvek misto mece.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 5. 2012 20:21

Jsem se už v betě zařekl, že to nebudu řešit - ta flusačka mě neskutečně štvala... :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod SPY 16. 5. 2012 20:28

Mne se treba libi, rozhodne lepsi, nez kdy to ten leprovec mlatil obourucakem.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chumbaba 16. 5. 2012 20:34

Můj kouzelník se sekyrou a štítem rozhodně je bizarní. Ale chápu to tak, že v Diablu prostě o nějakou realističnost nejde...

... a o co v něm vlastně jde?...!....?... Určitě ne jen o chození a klikání, to by to nebyla taková legenda.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 5. 2012 20:48

SPY-jen je zajímavé, že než jsem získal první skill, tak mohl flusat a druhým tlačítkem myši útočit na blízkou tou dýkou, ted to prostě vůbec nejde ikdyž mám tu dýku. Je mi jasné že šaman nebude chodit s obouručním mečem, ale taky je blbost když mám půl metru před sebou protivníka flusat ho šípem, prostě když už tu zbran v ruce má tak na blízko by ji používat mohl. Nicméně mě to stejně dost baví, takže je to jen jedna z mála připomínek.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka