Diablo 3

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod XTCH 15. 5. 2012 10:14

Neposlal byste mi někdo prosím Guest Pass? (doufám že je to stejně jako u SC2)
XTCH
First Blood

Odeslat příspěvekod Chumbaba 15. 5. 2012 19:36

Error 37 Servers busy try again later sorry - jsem rád, že jsem u nějakého velkého mmo projektu od prvního dne. Přesně takhle jsem si to vždycky představoval

:)
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 5. 2012 19:51

Já už se dostal přes autentifikaci :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 15. 5. 2012 19:56

Jn, clovek se divi k cemu byl vubec ten zatezovej test...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 15. 5. 2012 20:22

tjn, samotneho me prekvapuje jak to blizzard nezvladl
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Chumbaba 15. 5. 2012 20:23

Teď mám pro změnu Error 75 - battlenet outage. Jo, je to fajn, nemoct si zahrát single player hru kvůli přetíženým serverům... zlatej securom, žejo?
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 15. 5. 2012 20:25

Stačí to chvilku zkoušet...
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 5. 2012 20:25

Zase pak ale více ušetří. To je naučilo Sony, že když se vykašleš na zákazníky, tak to vyjde levněji. Jen jim ani to nepomáhá :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Slash_luke 15. 5. 2012 20:34

Zatím mám za sebou cca 4 hodiny hraní a musím říct, že se celkem bavím. Nic moc jsem od Diabla 3 nečekal (první díl mě sice bavil moc, ale u druhého jsem se nikdy nedostal přes 2.akt, přestalo mě to vždycky někdy v tu dobu bavit), ale zatím víceméně spokojenost..štve mě akorá to, že mě to právě už po několikáté odpojilo! Tohle mě štve nejvíc..hraju single player, ale stejně mi můj SINGLE player zážitek ovlivňuje latence vůči nějakému blizzardímu serveru, který navíc semtam vypadne úplně a musím tu část jet znovu.
Poprvé se mi to stalo když už jsem měl Skeleton Kinga skoro skoseného, což mě velmi "potěšilo"..teď se mi to stalo zase u těch otravných pavouků, jsem zvědavý, jak velkou část budu muset jet znovu :-/
Slash_luke
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 5. 2012 20:35

Asi ani oni sami nečekali takové prodeje už první den... Měli se vykašlat na closed betu a udělat open betu týden, třeba by se připojilo víc lidí.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod 16cmfan 15. 5. 2012 20:36

Tomkalhotka píše:tjn, samotneho me prekvapuje jak to blizzard nezvladl

Teraz som vypol hru. Za celý čas ma raz vyhodilo :) Už mám za sebou Normal obtiažnosť.
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 5. 2012 20:38

SCobra a kde se ti lidé objevili? To všichni koupili digitální verzi? Pokud ano, tak by bylo fér to trochu omezit.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Slash_luke 15. 5. 2012 20:41

"Servers are currently busy", hmm, nevadí, stejně hraju single..wait a minute..***** >(
Holt se ty (možná už) miliony hráčů musely nějak na serverech projevit - až opadne prvotní tlak hráčů, tak to bude, si myslím, ok.
Slash_luke
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 15. 5. 2012 20:41

vubec nechapu tdjohne o čem mluvis.

16cmfan: vsak ja byl taky ve hre, ale meli sme problemy se spojit s kamarady a vicemene chat mel 1 minutovy delay apod.

Jinak hra predčila ma vysoka očekavani . )
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 5. 2012 20:43

Pokud se hra nedá hrát, tak je někde chyba, ne? Nevím, kdo všechno má problémy. Neznám nikoho, kdo to koupil, ale beru to podle lidí tady.
tdjohn
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka