Zaklínač

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 16. 11. 2007 18:52

odinstal a uz to nehraju,, tezce me to nastvalo
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 11. 2007 21:26

Ahoj Hitomi ,vrať se a povídej ,přeháněj ,díky...zase jeden blázen...,ale ten utek ,,zafčas,,...,tak čo?...no snad to někdy na toho,,harda,,dohraju é doskřípu...Gimli Marcel od cave Zvon...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Majorus 20. 11. 2007 06:59

Hle, jak sou ty ženský, která je která? ta zrzka je Triss? Je na hodně obrázcích, ale Yennefer to být nemůže, protože ta má černé vlasy, tak kdo to je?
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod hulller 20. 11. 2007 15:33

ak myslis tuto, tak ano je to triss

Obrázek
hulller
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 21. 11. 2007 14:11

No ,he ,,,vypadá to že prokljatý Zaklínač sa dáko nechytá?!Pár dobrodruhů se spálilo či otrávilo,...nebo jim to nevydejchaly,,Pesové,,a nebo to přežíli a ,,no coment,,...nechcú ho ani
vidět?! No já po ,,first,,slíznutí smetany pokračuji v Pitvě dál ,ani Zrno nazmar,za ty peníze ,že...a při té RPG bídě...Jdu to požrať a vyžrat áž do Dna...Marcel Ogden od cave Zvon...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod chameleon-s 21. 11. 2007 15:28

můžete mi někdo říct co je tohle za potvoru? pořád za mnou běhá a nevim co sní
Obrázek
nevíte jak zapálit louč?
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 21. 11. 2007 18:05

chameleon-s píše:můžete mi někdo říct co je tohle za potvoru? pořád za mnou běhá a nevim co sní a
nevíte jak zapálit louč?p/quote]

S potvůrkou nic :) mám pocit že tahle !opička" patří k tomu tlustému obchodníkovi, co se potlouká kolem. Nic nedělá, prostě za Geraltem leze stejně jako děti. Louč se chová jako normální zbraň, stačí někde sebrat a hodit do slotu pro zbraň, pak už jen jakoby tasit, dá se s ní i trochu bojovat.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Weightlifter 21. 11. 2007 19:52

Chameleone tobě ti na té ATInce jede na jakých detailech?
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 21. 11. 2007 22:02

Tenhle mišmaš smrtky(vypadá to jako by měla lidskou lebku), kočky, štěněte a opičky je buď odkaz na něco v knížkách(?) nebo fórek vývojářů(to spíš). Je neinteraktivní, nedá se zabít-je to jen taková legrační příšerka - k ničemu. Jakmile sebereš někde louč stiskni U a máš ji v ruce.

Docela se divím že s tím někteří gameři praštili, vždyť ta hra je super. Já ji díky nepovedéné dvojinstalaci woken rozehrál od začátku (předtím jsem byl už někde ve třech čtvrtinách třetí kapitoly (odhad), musel jsem tedy rozehrát hru od začátku a vyplatilo se mi to -zjistil jsem že při prvním hraní přehlédl kruh vnitřního ohně a nemohl tedy používat znamení IGNI (umožní vám kromě grilování protivníků i zapalování ohnišť aniž byste museli hledat křesadla).

Bestii jsem na rozdíl od prvního hraní dal cca na podruhé a ani jsem neměl blizzard. Taktika ? Snažte se udržet při vědomí Abigail, bude vás léčit,postarejte se o řadové bargeisty (pozor-reinkarnují se z malých ložisek ohně na bojišti) a rubejte hlavně do bestie. Blizzard se hodí, není ale bezpodmínečně nutný, nadopujte se hlavně vlaštovkou.

Tady máte soupis míst kde se lze naučit znamení.

Znamení Aard - (telekineze, povalení) Kaer Morhen( příjde mi nejužitečnější)
Znamení Igni- oheň -Krypta v podhradí
3.znamení(nepamatuju si název) -štít,silové pole,úkryt-prostě jste na chvililinku nezranitelní - jeskyně na Blatech
4.znamení - magická past s bodáky jako z původního 2D Prince of Persia vystřižená - les druidů.
Pak se ještě něco naučíte ve věži mága ale už nevím co a je možné že jsem si to poplet s tou jeskyní na Blatech. Každopádně mějte v těhle místech oči na šťopkách, ony se ty kruhy kamenů dají krásně přehlédnout. (Tedy krom toho prvního v Kaer Morhen)

Zefiroty-první zefirot (Království) - je v Kuroliškovi ve stokách pod Wyzimou.
Druhý zefirot-Má ho babča Vaska na Blatech
Třetí zefirot má Lerwaaden - prodá ho za 500 Orénů.
Čtvrtý je v jeskyni na Blatech v sarkofágu.
Pátý má Kalkenštajn
Poslední je v golemovi.
a ty zbývající si najděte sami...
(Ve hře je nápověda kde je hledat-docela vtipná nápověda.)
PS: Je možné že některá postava má dokonce zefiroty dva !

Osobně se tedy u Zaklínače bavím moc, jak jsem tady nadával tak to bylo díky tomu že jsem si pořádně nepřečet mapu a nezkontroloval inventář. Rozhodně se vyplatí plnit veškeré úkoly poctivě a někdy trošku zapojit hlavičku. Nechce li některá postava něco udělat (i když bod na mapě svítí že jste na tom správném místě) neudělá to třeba někdo jiný ?

Snažte se nedostat s financemi na nulu, ale zároveň kupujte hlavně knížky a pokud si chcete hru užít (a současně nechat Geralta aby si užil) sbírejte,případně kupujte různé cetky (květiny, hadříky...)a alkohol. Stejně se ten Geralt má-nemusí se bát že ta se kterou líhá obřichatí a von chudák-vědmák bude muset platit tentononc-no tamto-alimenty a taky nemůže chytit AIDS,kapavku,syfylis,chřipku (ani tu ptačí) mor, choleru,rýmu...

Pokud si někdo nebude vědět rady (ale jak říkám tak do 3/4) třetí kapitoly-rád mu poradím ! Myslím že zaklínač je hra u které se lze skvěle bavit, jen musíte vědět jak na to !

A ještě jedna rada technického karakteru-XP mu svědčí přece jen líp než Vista ;)
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 21. 11. 2007 22:13

Nejsem sic Chameleon ale na mé 1950 Pro to běží na nejvyšších detailech 1280X1078 vč. 16x aniso. Ovšem - POUZE POD XP ! Na vistě je nutno ubrat pokud máte méně než 4GB RAM !!!
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 11. 2007 07:36

No Ahojky PC ,spoilery jsou jinde ,že...promiň musel jsem...a jsem rád
,že to ještě někdo hraje ,he....roztomilé kotě,vrahu...Ty si dal na Harda Bestii?!...Née 2 šutry nemá nikdo...koukám ,žesi užíváš hodně s
kočkama a ,že by bez následků? no hlavně ,ať i dál ,máš kliku...Tož se dobře bav,baf...PC...a zase se zastaf na kósek teho šprechta háž polaziš kolom Důpat...strýko Marcel od Zvona...zatím som sa vrátil k normálu ,až vychladňiem ,dám další hokusy o Bestie na Hard...pšakréf,potfora jedna....
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod chameleon-s 22. 11. 2007 15:09

Weightlifter píše:Chameleone tobě ti na té ATInce jede na jakých detailech?c/quote]

všechny posuvníky mám narvaný uplně v pravo a vypadá to krásně co.
rozlišení mám na 1024*768 měl bych ho i víc ale po každym restartu se mi zase podtaktuje karta tak jsem se na to vykašlal :)

-Dreamer-:díky
chameleon-s
Rampage

Odeslat příspěvekod chameleon-s 22. 11. 2007 15:27

kde se dá nájít nějaká louč?já jsem viděl jen na zdech v kryptě a ne u žádnýho obchodníka.nebo se dá ze zdi sundat?
chameleon-s
Rampage

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 22. 11. 2007 19:41

Louč měl občas nějaký mrtvý nepřítel u sebe při prohledání, možná se dá sebrat i v nějakých sudech nebo truhlách, ze zdi se mi ji rozhodně sundat ještě nepovedlo.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Weightlifter 22. 11. 2007 19:42

chameleon-s píše:
Weightlifter píše:Chameleone tobě ti na té ATInce jede na jakých detailech?c/quote]
všechny posuvníky mám narvaný uplně v pravo a vypadá to krásně co.
rozlišení mám na 1024*768 měl bych ho i víc ale po každym restartu se mi zase podtaktuje karta tak jsem se na to vykašlal :)

-Dreamer-:díky
/quote]

Jak podtaktuje co máš za program jinak to ti přidá ten takt tolik FPS?
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka