Zaklínač

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Heady569 5. 11. 2007 20:12

určitě bych do toho šel, pač podle ohlasů, recenzí i videí to je slušná pecka.. jen mě zarazila nemožnost skákání..., ale teď o víkendu mám rezervovanou celodenní pařbu Zaklínače u kamaráda, tak pak poreferuju dojmy :-)... rád bych si ho zahrál tady u sebe, ale můj HW by to asi roztavilo :lol:
D3vilR4ge
Heady569
Rampage

Odeslat příspěvekod Weightlifter 5. 11. 2007 20:28

No já jenom že ten serial či co to bylo mě vůbec nebavil
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 5. 11. 2007 20:37

Seriál taky byla hovadina :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Weightlifter 5. 11. 2007 20:40

No asi tak
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 5. 11. 2007 20:56

Skákání není vůbec potřeba. Tedy-přesněji-když v boji stisknete dvakráte za sebou W tak Geralt vyskočí a přeletí hlavy protivníků. Superdogu se mi už za pomocí vesničanů podařilo zabít, bohužel čarodějná holka na to doplatila...Teď už jsem ve Wyzimě a našel jsem stříbrný meč. Seriál jsem neviděl, slyšel jsem že to s knižní předlohou nemá moc společného. Kdysi jsem našel nějakou krátkou povídku kde Geralt najde nějakou umolousanou holčičku a ona je to ztracená princezna která se bojí že ji babička-královna napráská rákoskou tak přemlouvá Geralta ať řekne že ji dal na zadek aby ji babička nezbila. Nakonec ji myslím stejně zbijou :( Žádnou jinou povídku od Sepekowského jsem nečetl ale asi si ty knihy přečtu.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Heady569 5. 11. 2007 20:57

hlavně nic nespoiluj ;) díky :-) chci si to totiž taky trochu užít
D3vilR4ge
Heady569
Rampage

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 5. 11. 2007 21:10

No ,Heady ...to si užiješ...Yaevin i starostu jsem nakonec našel uff...
je to gulage...dobrou chuť...zhnusenej svojí tupostí...Marcel od Zvonu...,ale zžblblej jen díky pšonkům....
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 5. 11. 2007 23:07

!SPOILER PROMAZÁN! a opravdu mne udivuje, že po takové době na foru nevíš, že spoiler se označí slovem SPOLIER a napíše se drobných bílým písmem! MajorOcelot
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 11. 2007 00:51

Promiň Darku, ale taky ti to musím zeditovat, protože si reagoval na PCho a někdo by si mohl, tak jako ty, něco domyslet MajorOcelot
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Revan9 6. 11. 2007 07:26

neviete ci mi to pobezi na 512 ram,lebo niekde pisu minimum 1gb a niekde 512 tak neviem
Revan9
First Blood

Odeslat příspěvekod PC 6. 11. 2007 09:59

Spoiler ? Jakej spoiler ? Tohle bylo už v Levelu, tak to není žádnej velkej spoiler když to bylo v časopise kde si to může přečíst každej. Navíc je to alternativa.

Na 512MB RAM bych to ani nezkoušel spustit. Zkusil jsem to spustit na notebooku Mobile Sempron 3100+ sdílená grafika X200 128MB a 768MB RAM a cukalo se to jak kráva, téměř nehratelné, tak jsem to vymazal. Občas(zřídka)to cukne i na velké sestavě i když jinak to umožnuje neumožnitelné-třeba aniso 16x... Podle nápisu na krabici je opravdu pro XP minimum 1GB ale-jeden a půl až dva gigabyty se budou hodit spíš.
Naposledy upravil PC dne 6. 11. 2007 10:10, celkově upraveno 1
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Uživatel 6. 11. 2007 10:09

PC: jen protoze neco bylo v Levelu (ktery asi ne vsichni cteme), jeste neznamena, ze to neni spoiler

tvuj priklad je dost k nicemu, protoze x200 je naprosto poddimenzovana, takze si clovek nemuze byt jisty, kde je presne zrada
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 11. 2007 10:25

Revan9 píše:neviete ci mi to pobezi na 512 ram,lebo niekde pisu minimum 1gb a niekde 512 tak neviem

I s 1 GB se to nehraje nejlip a je citit, ze by ta hra chtela vic...s 512 MB bych do toho nesel.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod spajza X 6. 11. 2007 11:12

Musim sa pochvalit,podarilo sa mi kupit Collector's edition :D tak to idem rozbehnut

A chodte do pr*ele so spojlermy!!!su tu ludia co to este nehrali a chce sito uzit ok!
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod PC 6. 11. 2007 11:41

Šak sem nic zásadního nevyzradil, ono to zrovna tak nemusí aj může dopadnout-záleží na obratnosti každého hráče (alternative gaming).
PC
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka