Zaklínač

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sirnis 18. 6. 2007 16:17

no uvidíme jak to dopadne já se teda těšim a koupim si tu hru už z principu, protože když jsem si koupil knihy tak třeba jestli ta hra bude mít úspěch, tak když se nedočkám další knihy o zaklínači a tedy nového příběhu tak bych se třeba dočkal aspon nového příběhu geralta v pc hře
Sirnis
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 18. 6. 2007 16:27

Já jsem spíš zvědavý na celkové zvládnutí voleb ve světě Zaklínače atd. Jinak, knížky mám od Sapkowského všechny, co vydal :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Sirnis 18. 6. 2007 17:11

Ertefol píše:Já jsem spíš zvědavý na celkové zvládnutí voleb ve světě Zaklínače atd. Jinak, knížky mám od Sapkowského všechny, co vydal :)e/quote]

:o ty zmetku
no asi bych měl koupit taky tu poslední co mi chybí ale zas si říkám jelikož jsem ty povídky již četl k čemu by mi to bylo
ale někdy až budu mít prachy nazbyt tak serii doplnim
jako že je geralt nademnou 8)
Sirnis
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Meda 18. 6. 2007 18:50

Tak stranky vypadaj moc pekne a zase vim o trosku vic.Zase se tesim o kousek vic.Docela zajimave vypada ta zmutovana princezna bojovat s ni celou noc a nedovolit ji vratit se do sarkofagu sem zvedavej jak to bude reseny :)
AMD Athlon 64 X2 5600+ 2800MHz, Gigabyte GA-MA770-DS3, A-Data 4096MB DDR II 800MHz Extreme Edition,
160GB HDD, Asus EAH4850 512MB, LC Power 550W
Meda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sirnis 18. 6. 2007 18:52

Meda píše:Tak stranky vypadaj moc pekne a zase vim o trosku vic.Zase se tesim o kousek vic.Docela zajimave vypada ta zmutovana princezna bojovat s ni celou noc a nedovolit ji vratit se do sarkofagu sem zvedavej jak to bude reseny :)

přesně tahle pasáž je z jedné z povídek
jako sem zvědavej kolik toho ve hře najdu z knih, má tam bejt novej příběh, kterej schválil A. Sapkowski, ale jak bylo tohle uvedeno tak mě zajímá kolik takovejch úkolů tam najdu
Sirnis
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 18. 6. 2007 18:58

Hodně, hon na Strigu má být jedinou "opsanou" questovou záležitostí.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Sirnis 18. 6. 2007 19:10

Ertefol píše:Hodně, hon na Strigu má být jedinou "opsanou" questovou záležitostí.o/quote]

jen aby
no necháme se překvapit
ono stejně mi jde o ten svět jako takovej jak bude udělanej
Sirnis
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 18. 6. 2007 19:15

Mi jde spíš o hratelnost, je mi jasné, že kvůli zábavnosti nemůže být Zaklínač tak dobrý jako v knížce, že nemůže být jeden sek = jedna mrtvola.
PC, Wii U, 3DS
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Sirnis 18. 6. 2007 19:33

tak to je jasné
ale jako ono ten kdo čet knihu tu hru nemůže brát jako každou jinou
vždy tam budeš koukat na to co uvidíš a vzpomínat na to co jsi přečetl
Sirnis
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 18. 6. 2007 19:41

To jsem zvědavý jestli tam půjde sekat hlavy. V Oblivionu to nešlo, v Dark Messiahu ano.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Ertefol 18. 6. 2007 19:50

No, hra má přitáhnout lidi ke čtení, takže nijak tragicky bych to neviděl. Rozhodně se těším na morální volby a svět bude jiný - přeci jen se odehrává o několik let později, než knihy
PC, Wii U, 3DS
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Sirnis 18. 6. 2007 19:53

tak uvidíme co ve finále bude
akorát mě štve, že podle data vydání jsem jí už měl hrát touhle dobou
Sirnis
Killing Spree

Odeslat příspěvekod negr 18. 6. 2007 19:55

The Witcher - Wiedźmin - Zaklínač:
- základní info (Tiscali Games)
- boj (Youtube video) - ovládání myší, úskoky, komba, fatality, různé styly boje, použití Znaků a je slyšet i anglický dabing
- technologie (video Youtube) - silně modifikovaný Aurora engine od Bioware, změna dne na noc, změna počasí (některá monstra vychází ven jen za noci, NPCčka se schovají do domů, když prší ...), fyzika...
- příběh (video YouTube) - nelineárnost, volby a jejich následky...
Naposledy upravil negr dne 18. 6. 2007 19:56, celkově upraveno 1
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 18. 6. 2007 19:56

Doporučuju to víc zkouknout na ofic. stránkách... Ve video materiálech je i něco, co jsem neviděl.
PC, Wii U, 3DS
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Sirnis 18. 6. 2007 19:58

ještě k zabijení potvor mají být speciální finišující údery (oku lahodící)
Sirnis
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka