Zaklínač

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Meda 4. 11. 2007 00:31

Tak dohrano.Na stredni obtiznost a strasne lehky vubec zadna vyzva vsichni bossove sli strasne lehce zabit.No a muzu se zase rok nebo dva nudit nez vyjde naky dobry RPG :(
AMD Athlon 64 X2 5600+ 2800MHz, Gigabyte GA-MA770-DS3, A-Data 4096MB DDR II 800MHz Extreme Edition,
160GB HDD, Asus EAH4850 512MB, LC Power 550W
Meda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Heady569 4. 11. 2007 10:16

Meda píše:Tak dohrano.Na stredni obtiznost a strasne lehky vubec zadna vyzva vsichni bossove sli strasne lehce zabit.No a muzu se zase rok nebo dva nudit nez vyjde naky dobry RPG :(

proto hrej šecko rovnou na hard, to je aspoň sranda... já to tak dělám, protože většina her je docela lehkejch, co se combatu týče, a hádanky se obtížností nezmění...
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 4. 11. 2007 10:49

Meda: ted az zase koncem listopadu Mass Effect pro Xbox 360...
jinak zacatkem roku vysel Jade Empire pro PC a relativne nedavno vysel pomerne slusny datadisk k lonskemu NWN2, ktere samotne take nejsou nijak spatne
jen protoze kazdou hru cloveku media nestrci pod nos tak jako Zaklinace, jeste neznamena, ze nic nevychazi
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 4. 11. 2007 11:59

Lidičky, tak jsem si zaklínače pořídil, knižní předlohu jsem nečetl ale - hned INTRO povídka mi připoměla něco strašně důvěrného-horrorovou pohádku od Boženy Němcové O statečném Jaromilovi, kde chasník musí zachránit "černou princeznu" která obchází zámek a zabíjí lidi přičemž je pohřbená v hrobce... Dále se v této úvodní povídce píše i o vodnících, ve hře má být polednice,klekánice-zdá se mi to nebo pan Sapkowski vychází z klasické slovanské démonologie ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 4. 11. 2007 13:03

Sapkowski přinesl do fantasy slovanskou mytologii. Další autoři následovali - namátkou Juraj Červenák.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 4. 11. 2007 17:28

Zachránil jsem servírku, prý mám sehnat víno, tak jsem u ní koupil víno, chci s ní jít na rande a ono je to odškrtlé jako splněný úkol :( Jak s ní ale mám jít na rande když jsem ji zachránil v noci před těma hnusnejma čoklama ? A kde seženu stříbrný meč ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 4. 11. 2007 19:44

A neříkala: "Zítra po setmění v opuštěném mlýně. Vem s sebou víno ..." ? - to mi připadá jako rande a ne jako quest ;)
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 4. 11. 2007 20:00

Přesně jak říká negr... Nejspíš jsi už rande prošvihl :)
A stříbrný meč si tě najde, neboj.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 4. 11. 2007 20:55

V tomhle mlýně:
Obrázek
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 5. 11. 2007 15:18

Jak mám zabít tu hnusnou ohnivou superdogu, nemám žádný lektvary a když vyvraždím ty malý čokly tak mě ten velkej zabije vždycky... Prostě od něj chytnu a je po mě...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 5. 11. 2007 15:37

Já to řešil Blizardem a Vlaštovkou, ale použij na ně znamení Aard a rubej Bestii, jde to taky docela pohodlně.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 5. 11. 2007 16:05

S lektvarama to jde, ale bohužel jsem jaksi zapoměl investovat do inteligence takže Geralt nechce vařit bo je na to blbej jak štoudev...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 5. 11. 2007 18:15

Kerleš, Medo help,kde je zašitej Yaervin-konec III.kap.Jde do tuhýho,...pravda,ať se jdou vycpat...v bordelu není...prostě se HQ nehejbou ...díky všem...tydýt Marcel od Zvonu...to PC:IQ budeš sakra potřebovat i dál...Loadni to...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Meda 5. 11. 2007 19:05

Sakra tak ted nevim hlava moje derava.Ani si nepamatuju jakej to byl quest.Jediny co si pamatuju kde byl je v bazinach nahore v tom tabore ale to urcite nemyslis.
AMD Athlon 64 X2 5600+ 2800MHz, Gigabyte GA-MA770-DS3, A-Data 4096MB DDR II 800MHz Extreme Edition,
160GB HDD, Asus EAH4850 512MB, LC Power 550W
Meda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Weightlifter 5. 11. 2007 19:43

Je ten zaklínač dobrý chtěl bych si ho taky zahrát ale nevím či do toho jín nebo ne
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků