Zaklínač

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Slash_luke 30. 6. 2012 11:23

Lo!Zza: možná už to není aktuální, ale kdyby náhodou: http://www.ulozto.cz/x9ShmNu/001944-pol ... itchersave
Dej kdyžtak vědět, jestli potřebuješ starší a nebo pozdější save (pokud ti tento nevyhovuje)

-- 30. 6. 2012 12:25 --

Tuším, že je to save před poslední návštěvou ostrova a konfrontací s Berengarem..takže kousek před koncem 2.kapitoly
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 6. 2012 16:37

Diky moc! Uz jsem myslel ze to budu muset hrat odznovu. Jak budu mit trosku cas, tak ten save zkusim.

V podstate jsem byl naposledy tesne za tim prechodem te mlhy, mezi temi duchy. Tipuju ze to bylo tak v polovine 2. aktu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 30. 6. 2012 16:50

Aha, sakra..já myslel, že mluvíš o prvním Zaklínači :D (a říkal jsem si, že mi je podezřelé, že by bylo to Pole už v 2. a ne 3. kapitole :D ) . Mrknu se, jestli najdu i save pro Witchera 2

-- 30. 6. 2012 18:00 --

Tady máš savy ze Zaklínače 2 - http://www.ulozto.cz/xbb1eKh/zaklinac-rar
Nahrál jsem tam několik savů za Vernona a několik za Veverky (máš to rozdělené). Pokud budeš potřebovat ještě nějaký novější/starší, tak řekni vůči kterému z těch savů a já se mrknu, jestli takový mám.
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FilipMarvinCrx 18. 8. 2012 09:23

Ahoj lidi mam problem v zaklinači 1 nejdou mi trhat kytky i kdys mam prectene knizky a mam ty kytky v deniku bohuzel kvuli tomu nemuzu pokracovat v ukolech musim utrhnou bilou myrthu a nejde to :(
FilipMarvinCrx
First Blood

Odeslat příspěvekod Chumbaba 18. 8. 2012 18:21

Asi ještě nemáš naučený skill na trhání kytek. Podívej se do stromů dovedností, někde to tam je.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod zouki7 18. 8. 2012 18:24

Pravda. Je to myslím v Inteligenci.
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků