Hellgate: Global

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 12. 2009 14:51

Jsou hry, kde se zbraň jmenuje Odstřelovací puška, ale do dalekohledu se koukat nedá... Jednou z nich je očividně i Hellgate... Protože je to diablovka ne FPS, koukání do dalekohledu by nemělo smysl...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 12. 2009 15:17

No FPS pod Patchem 1.1-1.2. u Marksmana , se naučit v Singlu, Skill: SNIPER 1 a 2 je tam Tabulce pod Menu,2 x kukr s křížem, pak by jsi snad mohl na odstřelovačce použít Puškohled, jestli sis ho tam namontoval?! Ale asi mockrát nevystřelíš a budeš na nudle se sejrem a kečupem,,Taliano Pásta - Pásta a Básta R.I.P.,,...STarec Marcel od Zvonu...jinak společenstvo : Hellgate London, na google asi? .cz? Je to druhej link? odshora, tam maj rozpitváno vše...lenochu a vem si Wídle.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fps 17. 12. 2009 12:12

moc prosim o funkční trainer na W7 64bit DX10, skusil jse všechny možné a nic nejde
fps
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terry.Cooper 7. 1. 2010 03:10

Jj zábavná pařbička..Vzpomínám si taky na ten českej překlad zbraní a protivníků. Kapitola sama pro sebe.. :-D
-život pluju kraulem i když nikam nespěchám (mý vlastní;) )
-tak jako křik nebohých před mou hlavní i já kráčím vstříc k zkáze své vlastní (uvědomělý zabiják)
-jsem technologicky extrémně vybavenej s minimem času si to užít:).Ideální kombinace (fakt)
Terry.Cooper
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 19. 1. 2010 12:37

Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drak 19. 1. 2010 13:59

Já jako závislák na této hře ani nechci věřit - to je bomba, doufám, že to bude ale rychle :). No uvidíme - už se okolo této hry slibovalo hodně - takže až to uvidím - uvěřím.
Intel Q9550+Noctua NH-U12F,4x2 GB A-Data,Asus Maximus Formula,Gigabyte 4870 X2 ,SAMSUNG T 260,WD Raptor 74 GB, Seagate 320 GB,2xWD 500 GB GP,Logitech G9+Logitech G15 ,X-Fi Platinum ,DVD LG GSA-H20L,Asus DRW-1814BL,Thermaltake ARMOR,SEASONIC M12-600
drak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 19. 1. 2010 16:06

Cooper- parbicka?..tohle zdrobnovani..ach jo..jeste si tam zapomel pred to dat slovo cool aby to bylo hodne in ;-]

Jinak sem na to taky zvedav,take sem se toho neco nahral...
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drak 31. 5. 2011 18:12

Tak teď už vážně asi budeme hrát znovu mulťák,dle mě velice solidní hry hlavně s velkým potenciálem i když dost nedodělaná v době svého fungování mulťáku. Tak teď snad...
http://hellgate.t3fun.com/home/home.aspx - bude teď od pátku uzavřená beta - dva dny a ještě letos to snad vyleze. Klíč jsem si vygamblil tak to snad stihnu zkusit.

Tak info také tady : http://hellgate.cz/forum/index.php?topic=917.0 .
Intel Q9550+Noctua NH-U12F,4x2 GB A-Data,Asus Maximus Formula,Gigabyte 4870 X2 ,SAMSUNG T 260,WD Raptor 74 GB, Seagate 320 GB,2xWD 500 GB GP,Logitech G9+Logitech G15 ,X-Fi Platinum ,DVD LG GSA-H20L,Asus DRW-1814BL,Thermaltake ARMOR,SEASONIC M12-600
drak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 31. 5. 2011 20:14

Zdarma? No, pokud to nepodelaji mikrotransakcema tak to vypada hodne slibne. Ja se nikdy nedostal dal nez za Britske Muzeum, ale ta hra 100% potencial ma.

Jak (a jestli) se da jeste ziskat ten beta klic?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drak 2. 6. 2011 18:55

Tady cituji z komentářů na Hellgate.cz :

kaharin 31/05/2011 v 20:33 (Odpověď)

4325 klicu tu bylo kdyz jsem to ted nasel , cas 20:33 31. kvetna
http://www.gameitems.com/get-your-hellg ... y-191.html

jinak už se dá stahovat - nejdříve klient, teď už jede zbytek - cca 5,8 GB.
Intel Q9550+Noctua NH-U12F,4x2 GB A-Data,Asus Maximus Formula,Gigabyte 4870 X2 ,SAMSUNG T 260,WD Raptor 74 GB, Seagate 320 GB,2xWD 500 GB GP,Logitech G9+Logitech G15 ,X-Fi Platinum ,DVD LG GSA-H20L,Asus DRW-1814BL,Thermaltake ARMOR,SEASONIC M12-600
drak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drak 6. 6. 2011 12:27

Tak bebatest proběhl , začátek byl šílený, nešlo se přihlásit, hned to spadlo....děs a běs, v sobotu to rozběhli a tak jsem zapařil - dostal jsem doi neděle technika na level 21 a musím říct, že se velice na Hellgate Global těším až se rozjede naplno - na první pohled moc změn není, skily - tedy u technika tuším doznaly jedné změny a u ostatních postav prý je taky něco nového, některá místa budete znát, mnohdy na právě známá místa jdete úplně jinudy, přes jiné mapy než předtím, vznikly i úplně nové stanice a mapy, celkově jsou třeba městské mapy větší, plnější o různý bordel. Nedostal jsem se nijak daleko, ale znovu bude nad level 50 možno investovat do dalších dovedností, takže budete mít level 50 + rank 1 - 50 a např. posilovat štěstí, manu, život....kdo hrál multi ví, Global by měl obsahovat - v plné verzi - i Stonehenge a tedy moji oblídenou Wild, prý snad i Abyss a i Tokio co běží na východě už dobu bez nás - EU + US, na co si v zpomínám nového ve hře - u minimapy nabíhá fialový pruh a pod ní se zapisují kilnuté potvory a po určitém počtu vyleze fialový boss, ze kterého padají hezké věci a je fajn oživení, ve hře je najednou hodně peněz oproti dříve, takže se dají věci vylepšovat o vlastnosti velice záhy.... bude toho hodně,došel jsem do stanice Monument a moc toho nestačil pozorovat - jo ještě jedna důležitá - zmizely otravné úkoly z původní hry , akorát Velká dělovka zůstala nejpodobnější původním úkolům, ale probíhá rychleji...nevím přesně kdy to vyjde, ale údajně za měsíc...uvidíme.
Intel Q9550+Noctua NH-U12F,4x2 GB A-Data,Asus Maximus Formula,Gigabyte 4870 X2 ,SAMSUNG T 260,WD Raptor 74 GB, Seagate 320 GB,2xWD 500 GB GP,Logitech G9+Logitech G15 ,X-Fi Platinum ,DVD LG GSA-H20L,Asus DRW-1814BL,Thermaltake ARMOR,SEASONIC M12-600
drak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drak 14. 6. 2011 13:00

Plánuje se Open beta test - prý brzy, nové informace na : http://hellgate.cz/ , kdo má chuť může se připojit do gildy Cardium Europa, která bude operovat v tom Open betat testu - informace na fóru : http://hellgate.cz/forum/index.php#11 .
Vypadá to zatím čím dále lépe, více ukáže až další hraní - doufejme, že brzo.
Intel Q9550+Noctua NH-U12F,4x2 GB A-Data,Asus Maximus Formula,Gigabyte 4870 X2 ,SAMSUNG T 260,WD Raptor 74 GB, Seagate 320 GB,2xWD 500 GB GP,Logitech G9+Logitech G15 ,X-Fi Platinum ,DVD LG GSA-H20L,Asus DRW-1814BL,Thermaltake ARMOR,SEASONIC M12-600
drak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 15. 6. 2011 19:06

Snad se tam tenkrat dostanu i ja.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drak 27. 6. 2011 06:43

Tak a je to tady - open beta od 30.6.2011 - tedy žádné klíče, jenom registrace - více nejlépe přečíst zde :
http://hellgate.cz/index.php?/archives/ ... dated.html - je zde návod, co je potřeba. Neváhejte, fakt to vypadá dobře, je to v daleké lepší kondici, než původní hra a mulťák byl bezva už tehdy, gilda pořád přijímá členy, více ve fóru.

-- 27. 6. 2011 07:46 --

Nevím, jestli to jde - bylo by dobré přejmenovat téma na : Hellgate Global , může někdo z moderátorů ??
Intel Q9550+Noctua NH-U12F,4x2 GB A-Data,Asus Maximus Formula,Gigabyte 4870 X2 ,SAMSUNG T 260,WD Raptor 74 GB, Seagate 320 GB,2xWD 500 GB GP,Logitech G9+Logitech G15 ,X-Fi Platinum ,DVD LG GSA-H20L,Asus DRW-1814BL,Thermaltake ARMOR,SEASONIC M12-600
drak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drak 8. 7. 2011 12:09

Tak open beta běží, bohužel od konce druhého aktu je to placené - respektive jednorázově zaplatíte 4 dolary a můžete hrát HGG celé- a zbytek je dost velký - tj. celá původní hra, Stonehenge a nové části . Je to nadlouho hraní, na account je povoleno 6 postav vůči platbě, takže srandy si užijeme dost . No a sranda ta beta je - bohužel to provází i dost problémů - šílená grafika= hnusná a zamrzávající pro ATI-AMD usery ( tedy i pro mě ), lagy severu, vykopávání... no je toho dost, přesto hrajeme a guilda Cardium Europa se stále rozrůstá - pojďte zkusit - do konce 2.aktu se dá udělat obrázek o hře ve smyslu, jestli jim něco zaplatíte a pořád 6 postav na hraní.
Přes to všechno je podle mě ta hra super a doufám, že to dokopou k pořádnýmu fungování - pozor, trochu to przní premium nákupy - hlavně možnost nákupu až 10 skilů - je možný, že tohle dost lidí nerozdýchá, protože rozdíly mezi postavama budou týká se hlavně asi PvP. Uvidíme, to se může ještě změni. Už jakž takž funguje market place, e-mily mezi postavama - můžete si posílat věci jiným charakterům atd.... Takže....for the living!
Intel Q9550+Noctua NH-U12F,4x2 GB A-Data,Asus Maximus Formula,Gigabyte 4870 X2 ,SAMSUNG T 260,WD Raptor 74 GB, Seagate 320 GB,2xWD 500 GB GP,Logitech G9+Logitech G15 ,X-Fi Platinum ,DVD LG GSA-H20L,Asus DRW-1814BL,Thermaltake ARMOR,SEASONIC M12-600
drak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků