Jade Empire

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod segy 25. 3. 2007 23:14

Dohrano 28hodin a 24 urovez mimochodem nevite kdo je posledni spolubojvnik ten vpravo dole ? nemyslim toho ducha le vedle nejak sem ho asi prehlidl tak abych vedel do dalsi hry kdo to je :)
segy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Meda 26. 3. 2007 09:31

No ja to zacal hrat v pondeli a vcera sem skoncil takze ten tyden odpovida kdyz clovek nikam nespecha :) Jinak u mejch spolubojovniku mi zustali 2 prazdny policka.Tak nevim nebude to treba kdybych hral za zenskou ze tam budou dva jiny?
AMD Athlon 64 X2 5600+ 2800MHz, Gigabyte GA-MA770-DS3, A-Data 4096MB DDR II 800MHz Extreme Edition,
160GB HDD, Asus EAH4850 512MB, LC Power 550W
Meda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 26. 3. 2007 10:54

Nebo taky podle toho, jestli hraješ za zlou nebo dobrou stranu, ne ? V KotORech si taky myslím neměl vždycky všechny pomocníky.
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod segy 26. 3. 2007 11:09

tak hral sem za Wu the Lotus Blossom a sel sem cestou otevrene dlane (light side u kotora :-)) a mel sem vsechny ty kteri tam mely siluety jenz podkaspostupne v pribehu a z tech s otaznikem sem mel je Chai Ka a toho Druheho demona
segy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod elfkam66 26. 3. 2007 11:50

segy píše:v rezenzi v doupeti sem nepochopil jedinou vec proc tam recenzat psal ze to potrebuje 15gb na HD ? Vzdyt to neni pravda

Taky nechapu... Mozna je to mysleno tak, ze potrebujes min 15gb, aby ti po instalaci zbylo jeste nejake misto, aby nebyl hadr zapraskany...
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 26. 3. 2007 12:42

(btw ten druhy thread o JE byl smazan?) Zrovna jsem porazil ty typky na plazi a pak toho drzeho studenta... Jsem zvedavy, jestli budu mit nejakou aferku s DawnStar :) Za jakou postavu hrajete? Ja mam myslim toho Minga, plesaty, kotel hadru na sobe, ale skilly jsem upravil dle sebe...
EDIT: Zrovna jsem byl ve Spirit Cave a vybral si cestu Ice, ale ta dusice mi nerekla jaky je rozdil mezi Flame a Ice, nebo jsem to nepostrehl - nereknete mi to nekdo?
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod segy 26. 3. 2007 15:30

rozdil kdyz vemes fire tak mozes delat toho draka co plyve ohen a za ice mas zas ten blizard nebo co to je
BTW pokud chete vedet neco o JE tak tahle stranka se mi zda hodne dobra
Kód: Vybrat vše
http://gamebanshee.com/jadeempire/
segy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod elfkam66 26. 3. 2007 18:23

Tak to asi loadnu starou pozici a jdu na Flame...
Na te strance je u toho napsane "Location #2: Lotus Assassin Fortress - Purchased from Merchant Kia Jong " Znamena to ze muzu mit i ICE i FLAME? Ze pak na to jeste nekde narazim?
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod segy 26. 3. 2007 18:45

jj ja sem na zacatku vzal ice a ve 4kapitole nebo ve 3 v pevnosti vrahu byl typek co prodaval fire
segy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 26. 3. 2007 19:03

V ČR vyšla hra s českými titulky, ne ? 8)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod segy 26. 3. 2007 19:17

tak v CR to vyslo z titulky a pokud mas EN verzi tak neni problem sehnat cestinu :) Ale místama ta cestina je silena :D
segy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Uživatel 26. 3. 2007 19:39

segy: a obracene? anglictina do ceske verze?
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod segy 26. 3. 2007 20:10

myslim ze by to slo taky tam de o to ze napokirujes urcite soubory takze by to melo jit i obracene (snad)
segy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Uživatel 26. 3. 2007 20:22

segy: jde mi spis o to, jestli se daji ty anglicke soubor nekde sehnat (ted nemyslim warez)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod segy 26. 3. 2007 21:01

[quote="Uživatel";segy: jde mi spis o to, jestli se daji ty anglicke soubor nekde sehnat (ted nemyslim warez)[/quote] sice nevim jak to myslis ale pokud bych preinstaloval hru tak bych ti je teoreticky mohl poslat
segy
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků