Two Worlds

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 15. 9. 2007 11:12

No ny ty postavy na obrazovce jsou docela slusny framekiller. Vypadalo to pravda trochu neprirozene. Ale treba v Morrowindu to bylo stejne.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon-s 15. 9. 2007 12:08

ptth píše:...hra ma i nejakej pribeh, takze to neni jen prazna skorapka jako gothic...a preci jen to neni tak uplne neoriginalni...rozhodne dobra hra a doporucuju chvili u toho posedet, sehnat dobry brneni, mec a pak plnit questy a piplat postavu...Gothic 3 je zklamani, oblivion me po case nudil, jsem zvedavej na tohle, davam tomu nadeje....


no podle mého názoru gothic neni jen prázdná skořápka (pokud nemyslíš jen G3) ten příběh tam byl docela dobrej a co jsem četl o two world tak to má bejt něco mezi oblivionem a gothicem.

megamakroultraboss:já myslel že se to prodává v češtině?
http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=1880
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod megamakroultraboss 9. 11. 2007 11:30

Ahoj vsichni,nevi pls nekdo k cemu jsou v inventari v levo dole ty dve uzke prazdne okynka pod zbrani a jedno v pravo pod toulcem? Nic mi tam nepasuje?! Dik za radu...
megamakroultraboss
First Blood

Odeslat příspěvekod kurcatovium 9. 11. 2007 22:39

ty vlevo dole jsou myslím na 2 rezervní zbraně... a pod toulcem? tak to nevím...
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon-s 9. 11. 2007 22:42

třeba na šípky do kuše?
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 25. 11. 2007 00:31

Achich ,ach...blbne mi i to demo z Plevelu?!...kecá to něco o odkazech adres paměti...a oper. read...to je něco na tydýta Marcela...Sestava? Ovladače?...čo já viem občas takhle do téhle ,,Jamy,,hupsnul,,i Zaklínač...zase jsem se těškal ,že...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 3. 2008 14:44

No Jupííí ,to cz demo 1,4 GB ma funguje,ale musel jsem si ho sám stáhnout ze zone...předtím to z mágu se nerozjelo...hraje to ještě někdo? Ozvěte se ,díky...Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 4. 5. 2008 22:32

No ,když som si ťa kupil...No dojedol sem...chtělo to hodně zapijet ,občas to drhlo...vzhledem ke,,starému psovi ,,-o grafice radši pomlčím...s tím příběhem je to asi podobný jako G3,...co se týče vyváženosti obtížnosti hry ,tak to je horší než u G i Tesů...do půlky předvším utíkáš a ve 3.třetině co neuteče to leží!...možnosti jednotlivých společenstev jsou nevyužity jako v G3...,,vykonáno mouřeníne ,tak běž...,, ....o vděku nemluvě.Je to prostě ,,štosování mrtvol,,a kdo uteče vyhraje ...od začátku,v podstatě sem vystačil s jedním vohozem ,1 zbraní na dálku a blízko ,a jedním kouzlem...no při tý ,,bídě,, dejme tomu ....Asi jediný způsob ,jak se to dá hrát nějak s přehledem je:...,,voblízt celou mapu ,sbírat questy ,ale neplnit!! je,neb se zhusta kříží!!(smutnej příklad ASHe-sebereš jim kámen Vody a skřeti to srovnaj ...za tebe)) ,nabušit výzbroj ze skřetů...a z beden...no pak si to celé nechat projít hlavou a papírem i inventářem ...Hmmma začít to konečně hrát s pokuď možno co nejvíc odkrytou mapou a nakřečkovaným inventářem(kupodivu se nic neztrácí z beden a respam je jen=,,duchové,,...)
od samého začátku s ,,boostem ,,všeho co lze.No asi si to budu muset dát pro pořádek ještě,,jednou,,...co bych taky hrál jinýho ,při čekání na MassEf.
...no ještě vlastně by tu byl ,,Stalker,,....opět zdepkanej Marcel od Zvonu...no dal bych ,,tomu,,3/4 z 10...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 5. 2008 20:35

No Kdo Vás má naháňat,,diškutéry,,HE?...Draci jsou v poušti a kolem ,,pekielka,,...Od Severu na Jih nárůst tuhosti potvor až cca 2Ox ...,ale vzhledem k ,,Boostům,,zbraní a kouzel hnedle do nekonečna...aspoň u málo patchované hry(jen ,aby se to dalo hrát...)...též vylepšením 20-30x všeho... ,lze i ty nejtužší Draky ,Obry a Nemrtvé sundat pár šípama či máchnutími é Megafajrbolama.Jedu to podruhý na,,Harda,,-stylem oblíbeným=,,Dočista -dočista...ani zrno nazmar,,...he...tímto stylem jsem Morrowind ještě ani po 5-ti letech ,kompletně nedohrál(...Ty mody!,že...).A když se nepochlapěj ,tak u MŇA skončej ,zrovínka jako G3,Oblík či Zaklínač...bohužel...Ale jinak opatchovaný TW na silném stroji nemusí být zase tak špatný zážitek ,ale max.tak na Dvakrát,že...= 75%...zmlsanej Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Meda 22. 5. 2008 22:51

No zavidim ti ze si tu hru dokazes uzit me to proste prestalo bavit a nemel sem moc chuti vracet se do hry.Ale kdo vi treba to jeste jednou zkusim.
Jinak zatim to vypada velice blede nejblizsi je Fallout 3 ale ten asi bude taky zprznenej spis k akci tak nezbejva nez cekat na Gothic 4 a nebo na projekt od Pirani o jinym RPG tohodle stylu nevim ze by se chystalo :-(
AMD Athlon 64 X2 5600+ 2800MHz, Gigabyte GA-MA770-DS3, A-Data 4096MB DDR II 800MHz Extreme Edition,
160GB HDD, Asus EAH4850 512MB, LC Power 550W
Meda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 24. 5. 2008 19:53

No Meďáku ,co nám taky zbejvá ,že...he má bejt i TW II.?!...jinak čekám na cz
k NWN 2,ale asi se nedočkám...tož příjde-li ta hrbatá engliš lejdy z Prahy?!...
mody k Z a k O ,na engliš visí též...,tož jedině ten Morrowind...,kde se dá slušně bloudit a hamounit...jinak vše ostatní je na,,raz dva tři...vyžranej kotlík
-včetně kytek i potvor:viz Gotici...,,vyhládlej a nevrlej Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 25. 5. 2008 12:00

čau Marceli
dalo by se říci, že dvojka bude, ačkoliv původně to měl být datadisk, tak to tvůrci vydají jako samostatnou hru. Bude to mít kompletně nový grafický engine. Příběh bude navazovat, bude se to odehrávat na novém kontinentě. Prý inspirováno araby či co. Fyzika by se taky měla vylepšit, takže se bude dát hýbat téměr se vším. Jízda na koni bude překopána a bude se dát plout v loďce. Mělo by to vyjít na podzim s podtitulem The Temptation. Tvůrci prohlašují, že se poučili z chyb, tak uvidíme jak to dopadne...
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Meda 25. 5. 2008 14:34

No pokud by se opravdu poucili z chyb tak uz by to mohlo byt slusne hratelne :-)
AMD Athlon 64 X2 5600+ 2800MHz, Gigabyte GA-MA770-DS3, A-Data 4096MB DDR II 800MHz Extreme Edition,
160GB HDD, Asus EAH4850 512MB, LC Power 550W
Meda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 7. 7. 2009 07:11

Jo JO, čas letí a Rok je zase prýč, Stačilo kopnout 4x krompáčkem a máte to na tom bóžím Světě. Tož semka he...Starec Marcel od Zvonu...a né se mi zase túlať jinde...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stonycz 28. 9. 2009 15:32

Tohle bych taky jednou rád vyzkoušel...
stonycz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků