Gothic III

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 31. 10. 2010 20:25

Ja ta orientace v Nordu Thowte, otevři si Mapu pro Tipy+triky - bonus truhly, ta je nejvétší a minimapku,šipka-hrot ukazuje přesně, pro úkol: Maso pro Šedá kůže u Hansona, ta bouda je přísupná od údolí které začíná mezi Vlčím klanem a Kladivem, směr východ! - ,,V V S,, k pobřeží se zátokou. A je přibližně tam, kde končí namalovaná cesta zpod Xardas. towru v písmenu ,,M,,.(Mapa pro truhly v Nordmaru) na náhorní plošině. Jinak se tuná v Nordu, Tuplem vyplatí si hodně velkou mapu pro údolí, kaňony a cesty, kreslit sám v co největším měřítku, že. Je to takovej Orientační běh v Českém ráji či Adršpachu. Tulák Marcel od Zvonu. Kde si ten JZ?! četl...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 31. 10. 2010 20:51

"narazíte jihozápadně od Klanu kladiva na lovce Hansona" http://www.gothicz.net/gothic-3/navod/10/najit-xardase/ , ale uz som ho nasiel, nebol JZ, ale JV! teraz mam zase problem (ostatne kedy nemam, ze :D ) dokoncit to lovenie jelenov pre hansona, vyzabijal som ich vsetkych na tej nahornej plosine, ale zrejme mi nejaky usli, bohvie kam, pretoze uz som i okolie presacoval :-\ ale kaslat na to :-)) btw. lvl. 63, alebo 64 uz? :-D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 31. 10. 2010 22:52

tak som sa konecne dohrabal, sice trocha oneskorene, ale predsa, k helme prveho paladina :-) + som nasiel runovy stit, obe tieto vecicky mi celkom zvysili obranne statusy 8-D

a konecne som navstivil Xardasa 8-D ... prvy krat v Gothicoch som ho videl spat 8-D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 1. 11. 2010 12:00

tak splněno všechno v Cape Dun... teď už jen s Wenzelem osvobodit první a na dlouhou dobu poslední město... mám lvl 15 a začnu se specializovat na mága...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 1. 11. 2010 12:47

No a přežil to Thofte?! Já ho v tom pelechu sejmul, měl zajímavé věci a pár vroubků,,od minula,, u mne. Joj to som si udělal dobře. Jinak jsem ho sejmul i na podestě při 2. sehrávce, při I. jsem s ním byl až do konce.
Jo Jélene, utečou roklí dolů, stačí se vrátit k boudě a voni se vrátěj, potom na ně musíš pomali odspoda...je jich 11 - či 12. Hoj Dobrej Lov chvapci, Tulák Pustin Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 1. 11. 2010 14:16

jeleni sa nevratili, presiel som to tam cele aspom 5x :-( mozno sa vratia, az uplynie nejaky cas dlhsi, ale neviem neviem :-(

to ja mam Xardasa celkom rad :-D som rozmyslal, ze to dohram za neho, ze pristupim na ten jeho plan, ale ako tak pozeram na gothic.cz, tak za znicenie adanosovych artefaktov nedostanem prakticky nic. kdezto keby hram za Innosa alebo Beliara, tak dostanem +25 sila, + 25 kovacstvo + zivoty nejake, co by sa mi hodilo celkom :-)) asi to zahram za Innosa inak :-) . ale este mam cas, este len zhanam tie artefakty... (i ked nejake uz mam a pre ostatne mi staci si prakticky len zajst :-)) )
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 1. 11. 2010 16:23

já to dohrál poprvý za innose... teď bych to chtěl dohrát za adanose... konec za něj znamená zničení těch jeho artefaktů? čili vlastně spolčení s Xardasem?
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 1. 11. 2010 16:49

podla vsetkeho ano

inak som si dnes na youtube pozrel outro vsetkych 3 zakonceni, a teda moc sa to nelisilo :-D som cakal aspom enjaku dychberucu animacku, a namiesto toho len nejake blbe obrazy so sprievodnym textom/slovom :-\
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 1. 11. 2010 17:52

Bohemka: Je to tak....

Thowt: Proč si kazíš zážitek? Hraješ to tak dlouho...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 1. 11. 2010 19:12

beztak som to mal uz vsetko pekne vyspojlovane, nemam pocit, ze by mi to pokazilo zazitok, vyzera to na taky ten tupy predvidatelny koniec... keby sa mi na tom youtube pustilo nejake strhujuce video, vypal by som ho, aby som si ten zazitok nepokazil, ale tamto bolo take nemastne neslane
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 1. 11. 2010 19:44

Nojo, to je asi jediný velký problém Gothicu 3, že tam vlastně žádný kloudný příběh není, ani ve hře, ani na konci hry...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 1. 11. 2010 22:29

Příběhy Pipine jsou(hlavně ten Hráčův, že...ve Wár Buchu), ale holt ani na ten,,konec,,jim moc času,,Joudové,,nedali, že...He Thowte, no já řeknu Zubenovi, ať Ti ten Klacek Poutníka hodí před bránu, hech. No chce to před Královraždou dát SAVE a zahrát si všechny 3 konce...i Beliára. Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 1. 11. 2010 23:03

po dnešním hraní se zmůžu jen na jedno: FUCKING SAVING!...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 1. 11. 2010 23:42

Ale no tak Bohemka Bééé, bez save pernament ani ránu, v RPg, aspoň teda já, hech, Sklerotik Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 2. 11. 2010 00:41

Marcel: Ve Warbuchu možná, ale ve hře moc ne...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků