Gothic III

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Martin Boček 19. 10. 2006 15:56

No 1280*zblitek sem mel pode FRAPSu framerate 17-25, podle toho jak kde; ale hlavne pri zachytavani videji FRAPSem se to uz skubalo. Pri 800*600 se to ani pri chytani neskubalo.
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 19. 10. 2006 16:06

David Sláma - Tak v 800x600 by to bezet mohlo. I kdyz pro dnesni slozite sceny je to uz velmi malo, protoze plno pracne pocitanych drobnustek (listy, vetve, trava) se vam slije do jedne hromadky pixelu. Ale je zcela jiste, ze u dnesnich slozitych her byva rozliseni nejvetsi framekiller. A kdo chce dnes hrat na svem 20" LCD v nativu nove hry, pro toho nebude zdaleka monitor nejvetsi polozka.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 21. 10. 2006 19:13

mam 3500+,2giga ramy,7600gt a oblivion valim na nejvyssi detaily a na rozliseni 800x600 zadne kousy sem nezazanamenal :D
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 21. 10. 2006 19:27

HALI32: Oblivion se tady neřeší. Oblivion na průměrných počítačích chodí a když nechodí, pomohou pluginy snižující polygony atd. Tady by se měl řešit Gothic 3.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 22. 10. 2006 08:43

Chumbaba píše:HALI32: Oblivion se tady neřeší. Oblivion na průměrných počítačích chodí a když nechodí, pomohou pluginy snižující polygony atd. Tady by se měl řešit Gothic 3.l/quote]

On jen naznačuje že oblivion je proti tomu zlatej
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jont 22. 10. 2006 10:13

no zase jet oblivion na 800x600 mi připadá trochu blbý-to radši snížím detaily a pojedu na 1024x768. jinak oblivion na nejvyšší detaily, s AA a AF při rozlišení 1280x1024 nerozhýbou ani nejlepší grafárny dneš takže myslím, ka,že je gothic tak stejně (možná míň) náročný.
PS4ever
Jont
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 22. 10. 2006 10:24

S tim si dovolim nesouhlasit. Gothic III je daleko mene optimalizovany nez zminovany Oblivion. A myslim, ze HALI32 by vytahl ty nejvetsi detaily i na 1024x768.
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 24. 10. 2006 10:28

Takze se ke me z netu dokutalela neoficialni informace, ze G3 ktery bude vydavany v USA bude mit ochranu SecuROM a ne tu novou silenost kterou ma G3 u nas. Vtip je v tom, ze G3 prodavany u nas ma diky te nove ochrane ohromne naroky na CPU, tudiz G3 prodavany pred vanoci v USA bude daleko mene narocny na vykon pocitace. (Hlavne tedy na CPU).
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jont 25. 10. 2006 17:40

jo prý při hraní běží na pozadí nějaký program, který docela hodně užírá z výkonu CPU. to se mi zdá jako docela velký podvod a nefér hra vůči nám hráčům
PS4ever
Jont
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 25. 10. 2006 18:11

No zrovna mi psal kámoš,že aplikoval no cd patch a že je to opravdu hodně poznat.Dohlednost na max.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 30. 10. 2006 09:25

jezek - Takze po aplikovani NOCD patche to hru zrychli?? Jinak mel jsem moznost zkusit G3 (prvni patche) na me celkem myslim alespon prumerne sestave, a je to udes. Pokud si nekdo myslel ze nic narocnejsiho nez Oblivion nemuze byt, tak zaplace. 1GB RAM je opravdove minimum, a i na stredni detaily se to s touhle pameti hrat neda. Loadovaci casy jsou taky naprosto ohavne, 1.5GB RAM + jeste par patchu a myslim ze to i pujde. :?
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 30. 10. 2006 09:44

No ten kámoš má prakticky to samé jako Ty,jen procák má AMD 3000+.Stejná grafika,stejně paměti.Hodně se mu to škubalo i po aplikování patchů.Hrál tak na střed až high.Potom,co dal no cd patch,tak prý má dohlednost zapnutou na max a detaily taky.Zkus to.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 30. 10. 2006 09:59

Moje zkušenost: Patche (zatím dva) výkon na mojí konfiguraci (AMD 3200, 1GB, X800/256) nijak nezlepšují. Podobně, ani nocd crack u mě hru nijak neurychlil. Hraju na medium, dohledy a nastavení spíš nižší. Hrát se to dá, jen je potřeba nové lokace vždycky nechat "vycukat". Zatím nejhůř mi hra chodí u hradu Faring, je tam takový monumentální výhled a la Karlštejn a to než se všechno vycuká, tak to trvá...

Pokud někdo máte tipy, jak snížit cukání, pište!

PS: Awaken!
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 30. 10. 2006 10:07

Jediny opravdu ucinny tip na cukani je koupit alespon 512MB, bohuzel pri dnesnich cenach to necham na jaro.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 30. 10. 2006 10:08

Tak asi záleží na konrétní sestavě.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků