Gothic III

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 11. 2006 09:36

Ahoj Ježku ..myslel jsem ,abychom si ,,povídali tady na foru,když tu je jen skřípění čelistí a hardisků:o Gothicu III...já se totiž při něm i při Tom ,,G3 bullet Time,,bavím skvěle a rád ,bych ,abychom se Tady o G3 bavily-i sakvěle a na úrovni..Místo Tohohle Rozlitého Mlíka..,Když už To tady CH.otevřel.že...Marcel-Ogden Battle Mage a Druid Béér,bohužel né v G3..tam to takhle nejde,že..Cave Zvon
//omlouvám se,špatně jsem to pochopil :oops: -Jezek
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 22. 11. 2006 10:28

Jinak požádám o přejmenování tohoto fóra na "Fňukání nad HW náročností her", protože o Gothicu 3 se tady toho člověk moc nedočte .k/quote]


Fnukani nad HW narocnosti her, tobe to jako nevadi? Na polovicni detaily s 1GB RAM bezi panak 20metru, a nasleduje par sekund pauze, chrochtani HDD, zase bezime a tak porad dokola. Navic, jsou ohlasy se tohle skoro porad deje na jakekoli detaily a jakoukoli kofiguraci krome tech brutalnich jako je Core2 na 2.5GHz.
Ja si uz na takove hrani odvykl, dost jsem si ho uzil pred deseti lety. Navic to pada vic nez je zdravo, ta hra je evidentne zcela nedokoncena.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 11. 2006 14:16

Ahoj Dave a spol. chudých Hráčů...Ano chce to stáhnout Vše na minimum..a hrát na 800x600(640?..skleroza..a Tydýt..),uklízet Savy
do zálohy..nehrát až do vytuhnutí,..jakmile Geroy začne ,,buletit,,,
nechat ho v klidu doběhnout..či dokončit jinou činnost,při střelbě kuší
je třeba občas zarepetýrovat,když oznámí ,že nemá co nabíjet..zavčas dát jinou zbraň na Blízko,nebo průběžně couvat...či střílet z Luku...nebo dát Mrazivku+poidržet a Sněhuláka dorazit Mečem nebo řemdichem(kostěje!)...ohnivý Golemové nepapaj Ledovky a naopak Ledový nemaj rádi Fajre...obyč-Wagnerovo Bac-hamer....

Hlídat zdraví a Manu!Save před vším důležitým!:Truhly,Trade,zadání a potvrzení Questů,Tuhý souboj?!..apod,he než někam vlezu!!Kde mě určitě nebudou mít Rádi,než dám někomu na Budku-NPS,třeba i Xardasovi ,apod. ...Využívat Obludky a Beast..k Atackům na Orky,Ogry,k CHAOSU...atd.Buď ochočit(třeba takový Milý čumáček Rino při Doléčování vydrží Hodně!,ale zabila mě ho pitomá ,,jedovatá Mouch,,....)nebo přivezt za sebou,nalákat do Tábora,k Bráně a pak z povzdálí se chechtat či přitápět z Dálky pod Kotel ,,Chaosu,,He...Na Běhy je skvělá ,,Vlčí é Vikingská Vytrvalost,,že...
no ona stačí i ta normální...A tak dále Je to skvělá Hra i na slabších strojích...např. Oblivion byl pro mě nehratelný než vydaly OLD CART Patch,Gothic se dal vydejchat hned!! a Kdo se bojí a neumí včas popoběhnout..či vyskočit..,he..tak si nezahrál ani Gothica 1+2+H,a ani Morrowind,že...no zase někdy příště Datlík bolíííí...Ahoj od Zvonu...Marcel -Ogden Battle Mage a Druid Cave Zvon...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 22. 11. 2006 15:03

No Marcelku to byl hodnotny prispevek, takze je asi lepsi jit na to hrubou silou. Tvutrci her budou kadit na optimalizace, pripadne i nastabilitu, a my budem nakupovat gigaRAM a SLI jak rohliky. Pokud to tak bude, bezim pro konzoli.

PS: A mimochodem, VGA mam o dobrych 30% rychlejsi nez ty. Ale treba jsi tim chudym hracem myslel neco uplne jineho.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bitskull 23. 11. 2006 08:24

Osobne cekam na US release. Doufam, ze na tom bude technicky lepe. Uz se tesim jako malej kluk :)
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 23. 11. 2006 08:32

Tak já už taky konečně dneskabudu mít Gothic 3,tak jsem zvědav jak pojede.Jestli na ULTRA HIGH nebo na ULTRA LOW :mrgreen:
U Gothicu člověk nikdy neví :)
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 23. 11. 2006 08:56

S tím co máš tak na medium+zásssekyyy :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 23. 11. 2006 09:40

Taky s tím tak počítám no.Hlavně že to pojede :)
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 23. 11. 2006 13:42

Panebože co to vydali.Ať to mám na low,medium nebo na High,furt se to seká stejně.To je hrůza :?
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 23. 11. 2006 13:54

No ale zase,takovouhle možnost nečekal nikdo,že :wink:
Ale zamrzí to....
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 23. 11. 2006 14:43

Kdyby to nebylo tak dobré,tak bych se na to asi vykašlal,jenže to zřejmě neudělám.
Ale je to škoda.Zlaté nároky Oblivionu :)

A ta hudba.Prostě skvělá :!:
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 11. 2006 14:52

HAck_SG píše:Panebože co to vydali.Ať to mám na low,medium nebo na High,furt se to seká stejně.To je hrůza :?:/quote]

To je tím, že nestíhá procesor :wink: U mě doma celkem běžná záležitost (dost často se rozhoduju, jestli mám mít 10 nebo 12 FPS).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 23. 11. 2006 15:08

No tak procesor je to poslední u čeho bych si myslel,že je chyba.Ten můj by to měl v pohodě stíhat,potvora
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raider 23. 11. 2006 16:15

Jsem měl CD ale jakmile jsem se dočetl o HW nárocích tak jsem to raději nedal ani do CD-romky protože jsem se bál že vybuchne :mrgreen:
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 29. 11. 2006 21:54

Gothic 3 zrecenzovan na IGN - "4.9/10 - poor"
A to je IGN znamy tim, jak vysoka dava hram hodnoceni...to jsem z toho jelen.
http://pc.ign.com/articles/747/747903p1.html
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků