Gothic III

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Thowt1 2. 11. 2010 00:55

lvl. 71 :-D vsetky adanosove artefakty mam, teraz akurat rubem Nordmar - tie hrobky a tabory skretov, uz som dla 2 tabory a 4 hrobky :-) a asi to dokoncim za Xardasa :-D i ked mi je luto tych bonusovych bodov, ktore by mi dal Innos/Beliar :-( Vengard mam vykoseny, tam som bol uz celkom slusny tank, 5 skupiniek orkov s vodcami padli ako nic :-))
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 2. 11. 2010 10:34

Tak huž si Thowte nestěžuj, že nejseš Sekáč, a Pipine ty nezlob a jdi si hrát Arcániu, he...STarec Marcel a nezlobit dědečka, hech.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 2. 11. 2010 11:54

no ved konecne som sa naskiloval tak, ze nemam problemy skoro s nicim, juch :-))

heh, v Nordmare v divocine nad jednym orkskym taborom, ktory som akurat vysekaval, som pocul zvuk boja, ako nejake zvery kusu do nejakeho manika... ked som dosekal tabor, vydal som sa tym smerom, ked som tam dosiel, co nevidim 8-D Bogir (druid/lovec) z Vlcieho klanu tam bojuje s nejakou stinovou selmou (uz som mal splneny ukol zabit bileho smrtaka, a ked som to oznamil Bogirovi, dal mi druidsky kamen a vybral sa do divociny zomriet...). mno tak som mu pomohol utasat tu bilu stinovu selmu, bola dost odolna, a za jej zabitie som dostal hromadu XP 8-D 5 000 xp + 1 lov za "splnenie questu" (nikim nezdaneho...) + sa mi zda, ze este cosi vyse 3 000 za jej samotne zabitie.... zostala po nej "kuze bilej stinovej selmy". ktora sa da predat za 1500 zlata 8-D

btw. lvl. 72, hrobky predkov dokoncene, 4 tabory orkov v Nordmare vysekane (mozno aj 5, uz neviem :-D ), za chvilu mam v plane ist oslobodzovat varant a Mirtanu 8-) 8-D

-- 2. 11. 2010 12:09 --

tak tych taborov orkov som mal len 4 zatial... 5ty som totiz vykosil prave teraz :-D idem oslobodit pec 8-D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 2. 11. 2010 12:32

hoši hoši... potřeboval bych radu, jak hrát dobře za mága... do čeho investovat a jak se naučit kúzla a čáry... případně co dalšího k tomu... luk/meč/břišní tanec :?:
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 2. 11. 2010 13:00

Marcel: Arcanii hraju, a co jako?
G3 je super hra, ale nehledejme v ní něco co v ní není. O příběhu, resp. jeho absenci, jsem se tu něco nadiskutoval s Chemikem...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 2. 11. 2010 13:09

tak jakýs takýs příběh tam je... ale v celé té hře, délce, obřím světě a spoustě věcí, které lze dělat, se tam ten příběh dost hodně ztrácí...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 2. 11. 2010 13:47

72 lvl?!?
TO nedám dohromady za jednotku a dvojku z datáčem dohromady!
Hlavně tedy aby někdo neudělal BG 3 s lvl podle Diabla...
Ó tempora!
Ó mores!
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 2. 11. 2010 16:51

Dobře Pipine, není Tam příběh, spokojenej: Jsou je Checkpointy, nabídnuty možnosti kudy se můžeš vydat, co víc si můžeš přát! Záleží ten,,příběh ,,jen na Tobě, jak ho sehraješ. Já mám takovouhle volnost nejradši, hej. Battle Mage Ogden Béér cave Zvon
No Bohemka, doporučuji Ti Ohnivou magii na Super:Rainbow, Ring, Bouře, pořádně vyšroubovat, k tomu Luk, Meč a Klacek...vše na II.stupeň, rychlé učení a lepší brnění...Načnout z dálky a domlátit z blízka, Plošná kouzla!Potřebuješ hodně Many a 200 - 300 AK - knowlidge.Snaž se přečíst co nejvíc knih a sehnat,,všechny,,kamenný desky.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 2. 11. 2010 17:54

som sa vratil z cintorina (z realneho, sviecky sme boli zapalovat :-)) ) a spravil som "screenshot" (mobilom odfotil obrazovku :-D ). este som neoslobodil ani jedno mesto, ani v Mirtane, ani vo Varante, idem ale na ten Varant pomaly... teraz som plnil questy pre kovacov, to mi chvilku trvalo... taktiez som nasiel v zapomenutej truhle konecne nakres k mecu predkov, takze si ho idem pekne vykovat, naostrit, posvatit atd :-D .takze tuhla moje statistiky: Obrázek

-- 2. 11. 2010 17:58 --

aby to slak trafil, na ten mec potrebujem o.i. 1x draci koren, a ja som pred chvilou zo vsetkych spravil lektvary zvysujuce silu :-\ :-\
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 2. 11. 2010 18:14

je funny, že jsem včera pobil stádo jelenů... sebral z nich maso, kůži a parohy... dneska jdu cestou necestou... postkám stádo mrtvejch jelenů a všich maj na sobě kůži a parohama mi málem vypíchnou oko... :D
jinak... osvobodil jsem Cape Dun... posbieral kytičky, zabil zvířátka... mám lvl 14 a jdu do Montery...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 2. 11. 2010 19:01

hura! podla navodu na nete som nasiel este jeden draci koren, a vyrobil som si mec predkov... zranuje 150 (povodne 120, ale + 10 vlastnorucne vyrobeny + 10 naostreny + 10 pozehnany :-)) ) teoreticky by som ho mohol este otravit, ale to by nebolo v sulade so zasadami cestneho bojovnika :-D

-- 2. 11. 2010 19:10 --

!!! tak ja sa trepem podla navodu na koniec sveta pre draci koren, a teraz, ked prechadzam cez lucku, tak sa o jeden len tak z nicoho nic potknem !? ts ts ts :-D

-- 2. 11. 2010 20:00 --

lvl. 75, Varant stale "musim" odkladat, teraz mi do toho tak akosi prislo vykosenie skretov pred Vengardom :-)) je to krasny pocit, vykosit cely tabor, ked mi uberu tak max. 1/5 zivota :-D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 2. 11. 2010 20:29

Marcel: Já byl spokojenej pořád, říkám a souhlasím s tebou že příběh spíš než ve hře je ve Warbuchu každého hráče...na rozdíl třeba od zaklínače, kde je příběh nejen ve Warbuchu, ale i ve hře :D
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 2. 11. 2010 22:17

Ten je Pipine vedle, že...
No držím Vám palce chvapci, asi do toho budu muset šlápnout, aby jster mi neutekli oba, he...Ponocnej Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 3. 11. 2010 09:03

Já vím že je vedle, ale přece to nebudu psát vedle, když se to vztahuje k G3 a v threadu o Zaklínači to vůbec nenavazuje (viz tvůj psolední příspěvek tam...).
Nesnažím se jít s tebou do sporu, rozumím že se ti G3 líbil tak jak je, mě se taky líbil moc. Ale na hrách mám rád dobrý příběh a ten prostě v Gothicu není. Svět se spontánně nijak nemění, co neuděláš ty, to se nestane. Na G1 a 2 byl skvělý ten systém kapitol, který pozměnil herní svět, objevily se nové příšery, někdo někam šel a něco udělal ap. Ve trojce prostě nic takového není, rebelevé seděj na zadku, skřeti taky, je to jak hry před 15 lety kdy postavy stojej na místě a posílaj si tě mezi sebou. V dialozích se nedozvíš nic, všichni jsou tajnosnubný, vzpomínám jak jsem se tetelil na první setkání s tajemným skřetím šamanem, no neřekl mi nic, stejně tak Xardas ani nikdo jinej. Už se dost opakuju, s Chemistem jsme to probírali taky.
Tenhle freeroam je bezva, ale občas tomu ten příběh chybí, ideální je tohle v Obliku, kdy můžeš volné bloudění a tvorbu vlastního příběhu kombinovats leckdy zajímavými dějovými liniemi.
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 3. 11. 2010 19:59

lvl. 79, konecne som "nasiel" demoni luk, oslobodil som cely Varant okrem Ishtaru, ten si vychutnam trocha neskor, teraz hura oslobodzovat Mirtanu, ak nepocitam Ardeu, tak som prave oslobodil Cape Dun a smerujem dalej :-))
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků