Kde hrát Diablo II po netu?

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod shaftik 9. 8. 2007 11:19

Videl jsem na to hodne free,nejhranejsi je nakej gwod (mozna jsem to skomolil :) )
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raisen 10. 8. 2007 11:39

Jo gwod- German world of Diablo :wink:
Raisen
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alessio86 10. 8. 2007 18:06

Ahoj!

Omlouvám se, pokud je to stupidní dotaz, ale když jsem přešel na XP tak mi původní diablo vypovědělo službu...kamarádovi zase s LoD běhá i na XP ale když stáhne aktualizace z netu tak mu battle.net pak nejde spustit...

Co s tím? Nejsem s počítačem moc kamarád, mám XP a originály D2 (už asi tři roky, hrál jsem i na Battle.netu s Win98) a chtěl bych to znovu občas zapařit - prosím někoho z přítomných aby mi prosím prosím poradil jak na to - koupit LoD je asi bod číslo 1. Co ale dělat aby to opravdu chodilo (jde mi o multiplayer přes b.net)?

Jestli někdo bude mít jen chviličku času napište mi jak na to na alessio.subaru@seznam.cz - budu moc vděčný. na tyhle stránky jsem narazil náhodou tak snad mi přinesou štěstí.

děkuji mockrát!

Alessio

PS: napsal jsem to sem i do druhého příspěvku, tímto se omlouvám za malinký spam, ale chci to hrát a to co nejdříve a snad jsem tak zvýšil šanci na to, že si to přečte nějaká dobrá duše a poradí. díky, peace!
Alessio86
First Blood

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků