Ake RPG

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dr.Notor 30. 7. 2006 12:25

Takze hladam nejake prepracovane rpg so silnym pribehom, peknou grafikou a slusnou hratelnostou. Viete niekto o niecom?

Mam Athlon 64 3000, 1 Gb ram a ati x1600 pro
Dr.Notor
First Blood

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 30. 7. 2006 12:44

No Oblivion samozdrejme. :) A pak jeste tuna dalsich, ale to je prvni hra kterou bys mel zkusit.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Dr.Notor 30. 7. 2006 12:53

No tak este prikladam zoznam rpg ktore som hral: Diablo, Diabo 2, Baldurs Gate, Gothic 2, Oblivion no a mozno este nejakych par kuskov na ktore si teraz nespomeniem.
Chcel by som hlavne nejaky prepracovany pribeh ktory daval zmysel hrat no a grafika je niekde na predposlednom mieste. Nebranim sa ani japosnkym rpg aj ked zatial ziadne nepoznam
Naposledy upravil Dr.Notor dne 31. 7. 2006 13:22, celkově upraveno 1
Dr.Notor
First Blood

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 30. 7. 2006 13:06

Pokud te Oblivion bavil tak rozhodne zkus Morrowind. Bylo to velmi podobne.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 7. 2006 13:09

V podstatě cokoliv od Black Isle (Planescape, Fallout, Icewind Dale, Neverwinter Nights ...), pak možná ten Morrowind, Vampires: The Masquerade, Might & Magic a já nevim co všechno ještě. Je toho spousta. Ještě Final Fantasy...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod LaughingMan 30. 7. 2006 13:11

Pokud se nebráníš japonským RPG, pak doporučuju jednoznačně Final Fantasy VII. Hru s lepším příběhem u nás asi neseženeš. Grafika je sice nic moc na dnešní dobu, ale příběh, hratelnost a atmosféra to bohatě vynahrazují. Jedinej problém je, že u nás se orginálka už dost těžce shání.
I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes.
LaughingMan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod bitskull 30. 7. 2006 16:59

Pokud by ti nevadilo sci-fi, tak kazdopadne Fallout I a II - pribeh je perfektni a atmosfera je dokonala...
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Arašíd 30. 7. 2006 18:39

pises ze´s hral BG, pokud jen jednicku, jdi do dvojky + datadisk.
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod piratee 30. 7. 2006 23:23

zkus treba
Vampires the masquarade: The Bloodlines
Ultima Underworld I,II
System Shock I,II (dvojka ma prijemnou grafiku, ale jeste si stahni neoficielni modely nepratel - vypadaji mnohem lepe ...jmeno si uz nepatamuji...)
a zminovane FFVII
piratee
First Blood

Odeslat příspěvekod botepidemic 31. 7. 2006 00:11

Dr.Notor píše:No tak este prikladam zoznam rpg ktore som hral: Diablo, Diabo 2, Baldurs Gate, Gothik 2, Obliv....

ty si hral Gothica dvojku a jednicku ne? hochu dvojka je slabej odvar, mozna ma lepsi grafiku, ale jinak nic
botepidemic
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Gulde 31. 7. 2006 00:43

botepidemic: Ty? Co ty tu děláš? :-))
Mě přijde dvojka lepší než jednička, i když mi ted apřeijde, že hratelně jsou na tom skoro stejně;-).
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dr.Notor 31. 7. 2006 13:21

Vdaka za navrhy zatial skusim Neverwinter Nights potom mozno Gothic 1, ak vas este nieco napadne tak napiste.
Dr.Notor
First Blood

Odeslat příspěvekod Grom 31. 7. 2006 13:48

Pokud máš rád svět Hvězdných válek, tak určitě zkus SW Knights of the Old Republic I a následně druhý díl s podtitulem The Sith Lords. Na obě hry jsou k dispozici češtiny a příběh se mně osobně velmi líbil.
Metal forever !!!
Grom
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 31. 7. 2006 14:05

já SW nemám rád a ty RPG mě bavili, takže bych je taky doporučil... zvlášť jednička byla výtečná. Dvojka taky, ale hlavně na konci ztrácela dech a působila dost nedodělaně. Stále to však bylo výborné RPG.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Gulde 1. 8. 2006 00:22

Ještě musim Doporučit IceWind Dale1, 2, výtečné RPG, a Baldurs Gate 2;-).
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Další stránka