Je libo sekeru, fireball anebo paklíč?

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Thowt1 28. 4. 2006 17:16

Hráči RPG pozor! Vyjadrite sa, za aké povolania hrávate najradšej. Preferujete bojové, magické alebo zlodejské? Alebo dáke celkom iné? Ja osobne sa v tomto neviem rozhodnúť, aj preto zakladám túto tému :shock: Najbližšie mám ale asi k hre za mága.
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 28. 4. 2006 17:38

Hraničáře - luk / kopí. A rasu pul-elf.
Pokud nejde zvolit neco jako hranicar, tak beru zlodeje. Bojovnik je moc nudny a kouzleni je pro me slozity :)
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 28. 4. 2006 17:46

Rogue - Luk / Lehké zbraně. Rasa Elf, popripade pokud jde tak High Elf.
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 28. 4. 2006 18:01

co nejsilenejsi, nejzurivejsi, nejsilnejsi, povetsinou i nejblbejsi postava co se ve hre nachazi - to je muj vyber :)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 28. 4. 2006 19:08

Rytíř, čestný rytíř v plné zbroji a obklopen lepýma děvama, to je to pravé... :twisted:
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xoddam 28. 4. 2006 19:51

Rogue, zlodej, plizic, tma je me druhe meno, moje matka je smrt, otec je dyka a pokud me uvidite zemrete. nesnesu svedky, zustavam udajenej, vazim si samoty a nikdy nechodim cez den von. Zabijet neni pro me problem, zabijim zakerne a zezadu aby to bylo 100% a abych prezil. Nenavidim pohledy lidi, proto se jim vyhybam. Neznam city, slitovani nebo lidckost. Me meno je Lafthar a sem nemrtvej rogue ve svete WORLD OF WARCRAFTU...... To sem ja ...
Xoddam
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 4. 2006 20:10

KOuzelnik, carodejka, mag...rasa elg nebo hodne charismaticky clovek....proste nekdo kdo si s protivnikem muze trochu pohrat (zpomalit/zapalit/otravit)...a pokud mozno si vyvolat nake pomocniky....to je má volba
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dom1n1ck 28. 4. 2006 20:18

Kouzelník, mág nebo něco podobného, to je moje (viz. avatar)
dom1n1ck
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 28. 4. 2006 20:38

člověk bojovník s pokud možnou větší charismou, strašně rád ukecávám :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xoddam 28. 4. 2006 21:00

musim reagovat na autora prispevku, co psal ze nejradsi je mag pac se muze s protivikem pohrat a jako priklad uvedl otravit. OTRAVY JEDY A DROGY SOU VYLOUCENE VEC KTEROU VYUZIVA LUPIC, TEDY ROGUE A NE MAG OMG, JESTE KDYBYS NAPSAL ALCHEMYSTA TAK OK ALE NE MAG....
Xoddam
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Meda 28. 4. 2006 21:47

Nejraci bojovnik barbar proste hruba sila a kdyz jde rasa tak clovek, orc nebo trpaslik. :)
Meda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 4. 2006 10:18

Xoddam píše:musim reagovat na autora prispevku, co psal ze nejradsi je mag pac se muze s protivikem pohrat a jako priklad uvedl otravit. OTRAVY JEDY A DROGY SOU VYLOUCENE VEC KTEROU VYUZIVA LUPIC, TEDY ROGUE A NE MAG OMG, JESTE KDYBYS NAPSAL ALCHEMYSTA TAK OK ALE NE MAG....

Detailisto....dobre, proste hraju za nekoho kdo umi kouzlit staci?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 29. 4. 2006 11:11

wood elf, většinou archer nebo něco s přírodou. Zbraně tedy hlavně luk a pak nějaký ten žabikuch
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xoddam 29. 4. 2006 11:14

ano promin, detailista sem jenom kdyz sem nalitej :)) sry ... hehe dyt to je fuk ale mag a alchemista zni oka :) arcnan, ohen a led + vytazky z chemie a prirody ... :)) nebezpecna zbran ... hehe .. jeste jednou sry za tu mouu poznamku o jedech :D
Xoddam
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 29. 4. 2006 11:22

U mě vedou Elfíci... :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků