MORROWIND

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod David Sláma 3. 7. 2007 20:43

No jo, já vždycky v RPG rád využíval všeho, co mi hra dala do ruky, pokud možno co nejefektivněji. Takže když tu je sanctuary... :twisted: NWN jsem taky s roguem hrál na maximum k AC, aby se nikdo moc netrefoval; podobná taktika je použitelná i v Ragnarok Online a dalších hrách - a obvykle funguje. A filozofie "však já tě jednou umlátím, když ty mě ani netrefíš" je mi vcelku blízká :).
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 4. 7. 2007 02:22

Dobře Davide ,já to beru ,to víš já sú Tydýt a k ,,Těmhle vymakanějším přístupům,, na více než je 5 klapek..,je mi normálně ...cesta zapovězena.Já spíše chodívám po těch ,kde je za málo pěněz -hodně muziky...již odmala se muselo šetřit ,vším co bylo doma.Prostě jiná doba ,že...až se ,,vrátím,, z CESTY...,snad dáme řeč...Těším se ,,Pod Modrou Oblohou,,...Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 7. 2007 09:10

Super, to bych mohl zkusit... Ale až se mi podaří už konečně pořádně odstartovat :)

Marcel: Při startování se neuklikáš, pokud si do Morrowind.ini do první sekce přidáš řádek... ehm... teď si nemůžu vzpomenout... Nejspíš: YesToAllEnabled=1
Pak se ti v oněch odsouhlasovacích dialozích objeví možnost Yes To All a je po starostech (fakt nechápu, proč to tam není defaultně...).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 4. 7. 2007 09:25

Prosím Tě .INI a Tydýt Marcel...hech to by museli chodit kamarádi ke Zvonu ,...dávno tomu nazad...klikal jsem do ,,zblbnutí,,...,ale Morro to vždy nakonec strávil...proto je To také ,,Blbovzdornej Mílášek,,pro Starce Marcela od Zvonu...jinak díky za radu ,huž si to píšu pro příště...na podzim.Je hele Ty svátky jsou již zítra ...sklerotic invalid...Tak skvělé hraní SCOBRA...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Meda 2. 1. 2008 16:11

Tak sem se pustil do Morrowindu nikdy me moc nezaujal ale ted sem zacal hrat a zacina me bavit.Mam dotaz sem Khajiit zamerenej na zlodejinu dal sem si lehke brneni jako hlavni vlastnost ale zjistil sem ze nemuzu oblict boty ani plnou helmu a kdyz tohle na sobe nemam a bojuju tak se trenuju v boji bez zbroje coz je mi k nicemu.Da se s tim neco delat?Plizeni uz mam asi na 72 a i jiny uzitecny vlastnosti a nerad bych to rozehraval znova.Jedine me napada krast jak straka a za tezky many se holt nechat vytrenovat v Unarmored.Ale zase prijdu o moznost nosit ocarovany casti armoru.Nebo se staci nechat vytrenovat v Light Armor a nosit vse krome bot?Pocita se to potom v boji kdyz to mam na sobe kdyz mi to pak pise ze sem se zlepsil v Unarmored?
AMD Athlon 64 X2 5600+ 2800MHz, Gigabyte GA-MA770-DS3, A-Data 4096MB DDR II 800MHz Extreme Edition,
160GB HDD, Asus EAH4850 512MB, LC Power 550W
Meda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 2. 1. 2008 21:04

No ahoj Meda ,už jsem ti tady psal ,ale odpoledne forum spadlo...Rozjel jsem Ti kočíčáka,,Macho,,(znamení Tower ,zloděj)...nikdy jsem s nelidama nehrál ,no má na sobě LA ,až na ty boty ,že(to jsem nevěděl...),rozjel jsem to poOsmé...SPOILER-v Seydě můžeš vybrat sklad celníků ve Dvojvěži...v Balmoře jsem cvičně vydusil -za 1 zlatej pokuty ,kolegu Kočičáka,,Ra Virra,,(byl pro něj osudnej Dwemer kudla s hypnozou od kováře v Gildě...)...,má smůlu ,protože na jeho,,Magic weapon,,... ,ještě dlouho mít nebudeš...dá se to prodat/vyměnit jedině u ,,Ušouna,,v Caldeře ,prachy budeš potřebovat na placený trenink,flašky ,atd.Dobře vytrenovanej LA Glaz je lepší než Daedric...-SPOILER....No doufám ,že jsem Ti nezkazil hru ,když budeš potřebovat k TESům cokoliv ,ozvi se mi na SZ...těším se ,díky...Tesák Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Meda 3. 1. 2008 10:46

Diky za tipy.No vcera sem skoncil az ve 2 rano a ted uz zase pokracuju dal.Vivec je sakra velkej takze zatim jen resim ruzne nebojove ukoly.Jako zlodej s lehkou zbroji a kratkym mecem je to naky tezky kazdej me hned roseka a to uz sem level 21.No vykradl sem nakou pokladnu tusim ze rod Hlaalu??Byl tam malant a jeste tam je musim se tam vratit neda se to pobrat.Komplet sklenene brneni krom rukavic.No nekde se poohlidnem a pokradem :) Dal sem si plugin na bohatsi NPC ted maj tusim 10x vic Zlatacku.Snad si tim nezkazim pozitek ze hry ale drazsi veci se daj rychlejc prodat.
Mizim zpet do sveta Morrowind mam tam toho jeste moc co prozkoumavat :)
AMD Athlon 64 X2 5600+ 2800MHz, Gigabyte GA-MA770-DS3, A-Data 4096MB DDR II 800MHz Extreme Edition,
160GB HDD, Asus EAH4850 512MB, LC Power 550W
Meda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 3. 1. 2008 11:03

hrajes to nejak divne, na 21lvl jsem byl polobuh. Ale je fakt, ze TES vyvoj postavy neni zrovna dokonaly, protoze vylozene svadi k ulehcovani trenovanim nekde v koute atd.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 1. 2008 11:32

No Meda ,medíš si a to jen dobře,Vivec vem hezky ,,Kurník po Kurníku,,a vyber je áž po Kanály...glaze rukavičky se třeba válej Death Gate v oudolí duchů,,před vohradou,,...u kováře na polici...jinak ,,Magic rukavice,,-Síla/obratnost...na ostrovech ve svatyni(nakazíš se tam Questově kostižerem...).Bez tohohle pluginu se všechno dražší ,,lítalo,,prodávat k Ušounovi do Caldery...tož si šetříš čas i nohy ,požitek asi ne neb třeba šutr z Magic gildy za 6OK,- si musel prodat/měnit na 12x!= 12 dní ,že s ,,T,,...neb měl nejvíc keshe 5K...Pro někoho Rada ...,jinak-SPOILER:...
No když chceš odnýst Hafo matroše ,tak použij Mark x-dej k sobě do skladu-na basi zakladně ,kde Syslíš ,vaříš flašky a tak...dej si to na,,fleku,,-kterej chceš vybrakovat kolem sebe ,aby si na to dosáhl a narvi na sebe třeba Tunu! a odlet-Návratem...he ,odvfrčíš i přetíženej...jak dromedár-brundibár.atd.Vybouchej kočičáka s magic katanou v Balmoře ,ukradni mu kapesník nebo štamprdle-1 zlatej...a dej trening na Meč+střelba a Light armor u trenerů od Čepelí....No asi si dám taky VW-RPG...ŠAFLE HORE...Tesák Marcel od Zvonu...he i kolem Vivecu je toho dost např.podmoř.cave-též u Sandrith Mora...jo a nezapomeň Armor+Weapon pravidelně opravovat!
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 4. 1. 2008 20:00

2DAVE: Jestli hraje na čistokrevnýho zloděje s lehkým brněním a bez magie, tak to má asi rád těžký. Obecně taková nejjednodušší a asi i nejlákavější je kombinace Mage/Warrior, jinak v přednastavených povoláních je to Battlemage, ale já si vždycky povolání specifikoval sám.
Jinak s tím tréninkem je to trochu o sebekázni.... :D Viz pověstné mrskání hvězdic do schodů v DM.. :twisted:
Look, three-headed monkey. Guybrush Threepwood, mighty pirate
What can change the nature of a man? Ravel
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Meda 4. 1. 2008 20:28

No uz je to lepsi sklenena zbroj uz neco snese a alchymie je mocna carodejka a daj se s tim delat veci :) Jinak kde ze by mela bejt ta podvodni cave?U Vivecu a Sadrith Mora?Ted sem splnil dalsi cast poute a dostal sem na pul dne dychani pod vodou a rychle plavani.Skvela je levitace na pul dne uz sem to pouzil 3x neni nad to se proletet :)
AMD Athlon 64 X2 5600+ 2800MHz, Gigabyte GA-MA770-DS3, A-Data 4096MB DDR II 800MHz Extreme Edition,
160GB HDD, Asus EAH4850 512MB, LC Power 550W
Meda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 4. 1. 2008 23:30

No Meda,to mě právě nakrkli! v Oblíku ,že to tam zkrouhli a tvrdě ,,uzemnili!,,..-SPOILER-.moř.cave jsou na ostrůvkách SV od Vivecu -chrám,...SSZ za Mag.Gildou v Sandr.Mora u potopenýho Daedriku,...Sev.zátoka nad Seydou,...atd...Vždy se vyplatí šmejdit(a hlídat!zoom Mapu...) kolem ostrůvků ,nepřístupnejch daedriců,v průlivech a zátokách všude ,i kdyby jen kvůli ,,matrošu,, o pokladech a taj.vchodech nemluvě...-jo Ptáku leť ,ale bacha na Daidala...to je právě kouzlo Morra!...no asi zase zavítám ,škoda ,že je to offlaina....no Meduj si dál...,,prokletej,, Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Meda 5. 1. 2008 13:35

Takze dalsi dotaz.Da se treba helma atd ocarovat tak aby kdyz si ji oblecu davala nakou vlastnost natrvalo?Jestli jo musim mit Enchant na 100?Treba kdybych chtel na trvalo zvysit silu nebo aby se mi permanentne doplnovalo zdravi atd.
Edit:A daj se (myslim poctive :) )zvednout vlastnosti ktery uz mam na 100 jeste vic?
AMD Athlon 64 X2 5600+ 2800MHz, Gigabyte GA-MA770-DS3, A-Data 4096MB DDR II 800MHz Extreme Edition,
160GB HDD, Asus EAH4850 512MB, LC Power 550W
Meda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 5. 1. 2008 17:11

No Meďáku ,zase to nepřeháněj ,přeci si nechceš hrát na ,,neprůstřelnýho Ivana či Víťu,,...už tady je o tom někde řeč -viz výše-od Davida Slámy!Sanctuary,,95%! (no vyvolávat ,,Zlatuše,,prstenem je též unfér ,zajímavější je ,je najít,že a o to cennější... ) nebo na Morrowind,bonus web.cz...nej. stránky o Tes-ech ,nikdy jsem nešantil ,když to pořadně prolezeš tak najdeš toho hafo,,Magic šmelcu a vercajku,,:-SPOILER- přes 1OO to překlopíš ,,Magic předmětama a trofejema,,-např.ty Rukavice ,boty ,prsteny,zbraně..(.fajn kopí! je u jednoho kováře u postele za skříní ,,Dušičkové pro soul-gemy,,!)+k dovednostem a vlastnostem ,a flaškama a kouzly...Hledej šmudlo,já radši drahý grand souly prodával než zašantoval...!!jinak to chce ty nej.Grand souly-plný-,,Zlatuška,,... ,machra a těžký prachy ,sám to radši nezkoušej...,he!!-Spoiler-moc ma medíš po Zaklínači bude asi jubilejní 1O. v MORRO...skleroza již častečně a milosrdně zapracovala...potom to hraješ i ve,,Snách,,...Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 6. 1. 2008 15:56

2Meda: Samozřejmě, že to jde - když už nemáš dostatečně vysokou hladinu Enchantmentu, tak si to můžeš nechat očarovat v Mages Guildu. Hodně populární je permanentní healování a obnovování staminy. Problém je spíš v tom, že na takovej enchantment musíš mít hodně dobrej předmět (ideálně něco z daedric armor) a ten největší Soulgem s duší třeba Golden Sainta.

Jinak na info o očarování mrkni sem:

http://morrowind.bonusweb.cz/codex/ocarovavani.html

Nejlepší stránka o Morrowindu, co znám.

http://morrowind.bonusweb.cz
Look, three-headed monkey. Guybrush Threepwood, mighty pirate
What can change the nature of a man? Ravel
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků