Gothic 1, 2, The Night Of The Raven,3 Theory

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Chemist 18. 7. 2009 08:14

Adrick píše: dobry je ze ve dvojce dostanete uplně stejnou zbraň jako je uriziel

Fakt? :shock:
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 18. 7. 2009 09:27

Nevím no, ale jednička mi v porovnání s datadiskovanou dvojkou přijde skoro až směšně jednoduchá.
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 18. 7. 2009 09:32

Samozřejmě. V jedničce ovládneš všechno na 90-100%. Ve dvojce s datadiskem to nejde. Ono to ostatně nejde ani bez datadisku.

Spíš mě zajímá, kde najdu ten Uriziel ve dvojce.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 18. 7. 2009 19:06

to Chemist: já myslím, že myslel ten Belliarův dráp. Mně se taky líbí. Vyrážím do Hornického. Jsem si Ravena zahrál třikrát za sebou :D

Jinak, G1 mi přide o moc přímočařejší. Vše jasné i questy. není kam moc chodit - 3 tábory, maximálně důl. pak už se to veze. G2 když ji má jeden projitou aspoň 3x je o dost jednodušší. Jinak, G1 má u mne stejně navrch ale z nostalgie, G2NotR je prima. Těžká. Ale prima.

to Marcel : heh, koukám máš taky rozehrané aspoň tři... Je to maso, zabil jsem své dva první skřety a jednoho šamana. Asi náhodou... 8-D
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 19. 7. 2009 08:17

Spíš si mal Watsone kliku a rychlou ruku...Jaja dokončuji G1 u Ospalce, v G2 se točím na prostředku, a v G3 stále čučím u Montery...vždycky to někdo začal a mně to nebavilo dohrávat to,,samotnej,,he. No dorazím to, ale co pak?! Snad někdo zase něco začne na mým písku...huž ma ta Samota leze na hlavu. Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 19. 7. 2009 12:11

Hm. Tak Beliarův dráp rozhodně není jako Uriziel... :hm
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 19. 7. 2009 21:27

Marceli nahoď pak Atlantis 1 a 2, já to dám pro změnu, nebo úúúžasnou Syberii, chce to změnu-klid bez koukání zda za křovíčkem není chňapavec. No, ruku. Belliar mi přál, dva blesky za sebou... Kurňa, po HU mne to chytlo, že se silou teď nutím do sprchy a pak chvíli (no možná dvě tři chvilky) zapařím a spát, bo nějak končí dovča...

P.s.:
Jak se pozná Watson na houbách???
-oblejzá starý pařezy a hledá dračí kořen...
Proč nemohl dnes Watson do Vydří na pouť k výročí založení řádu Karmelu?? (ehm, bylo i v TV)
-bo si plete jeptišky s Pátrači...
Proč nemá Watson hrůzu z klíšťat??
-bo krvavá moucha je horší
A do čtvrtice
Proč se Watson přehrabuje ve skříni jako jeho přítelka??
-bo zkoumá, která kravata má jaký bonus k vlastnostem a košile větší armor.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 7. 2009 08:21

No jseš jasnej Watsone, navštiv boží stánky jak zděné, tak i v korunách objímajících se stromů...a medituj a rozjímej o lidské jsoucnosti. Ještě máš naději, ale voda stoupá, tak to moc neodkládej. Druid Marcel od Zvonu. Dohrál jsem potřetí G1 a snad dorazím potřetí i G3...a pak se snad také do tej Katedrály Přírody k rozjímání dokopu, i když ve Virtuálu roste víc hub než tatím na brdských Hřebenech, snad mi Vúch odpustí?!
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 21. 7. 2009 13:03

Jojo, nasbíral jsem otrokův chléb, leč se jeví jako hořčák 8-)
Vztekám se ve 4. kapitole... Všichni jsou tam hnusní, oškliví a nesportovní bo jdou po mně ve smečkách a tlupách O:-)
Ale-nevzpomenete si někdo-stará Xardasova věž, na schodišti je tam jedna stěna jina barevná-přímo svádí k tomu že je tam něco tajného schovaného... Ošahal jsem (virtuálně) snad i Penelopu Cruz a nic se neotevřelo...
Zlatý piškvorky :pozor
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 7. 2009 08:14

Bohužel,asi Tě drahej Watsone zklamu, ale v gothicách se na tohle nehraje, he zkus Morrowind . to je jiná káva, tam by jsi něco..,,vyšmathat,,moh?! Ale předem Tě varuji, žena Ti uteče, o práci přijdeš, když kouzlu Morra propadneš...starostlivej Marcel od Zvonu....i když v Khoru pár vejklenků bylo taky, ale šmatalo se na něco jinýho.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 22. 7. 2009 20:42

dneska jsem ještě nehrál. Vysprším a jdu na to...
Včera drak Bažiňák. Pak do Khorinisu vrátit Calendornovi šminkovou taštičku a hle...Já zjistil že dám ještěrana...
MM (mimo mísu - když já nerad nečeskou hatmatilku coby ctitel Mistra jana z Husince, aka BTW, OT, inu, my lamiči :twisted: )
Zvonaři (jéé, Zvonařka, mé oblíbené místo), Ty taky hraješ všechno... Začetl jsem se do vlákna Zaklínače, bo Sapkovského mohu, docela mne to láká. Ještě kuknu někam do bazárů, strýček Skrblík byl asi Watson...nechci aby mne tloukli do hlavy...Koukám že na CD projektu snad je obyčejná edice. Dlouhé hry to je ono... Dlouhé vlasy, krátký ... ehm, a u pánů???!!!
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 23. 7. 2009 07:38

Ahoj Watsone, koukej se mi ozvat na SZ, kvůli pokecu, taky Ti skrblíku mohu ušetřit volačo chechťáků pro rodinu(lecos je tu cvajmal)..., hlavně jsem tu sám, he. Ještěřani-stejnej recept, jako skřeti...po jednom, načnout kuší a domlátit zblízka. Jinak , když znáš Zvonařku, he kde je ji konec, že. Tak by jsi mal bejt v Dostřelu, he a koukej se ozvat...Zvoník Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 23. 7. 2009 17:35

Das ist čort ]:-<
no... Tak 3 roky jsem skoro nepařil krom šachů. A už se to veze... Jak dítě před vánocemi... Že já na ten Gothic šahal...Usnul jsem u toho, v šest zhasl, vypl pc a mazal do rachoty...Naštěstí cestou žádný pátrač o ještěranovi nemluvě...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 23. 7. 2009 19:17

Koukám Watsone, že jsi pro letošek jasnej, ale zase to nepřeháněj a nikoho v práci ani cestou neohrožuj, he...v klidu si to dohrej a snad se do tý doby uvidíme?! Těším se , a jdu popojet v G3. Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 25. 7. 2009 12:34

No jistěěě! Uvidíme. Jen tu hospu u Mrtvé harpyje musím vymyslet...
Nechám draka oddechnout. Pak ho bacím... Drápu se nevzdám. Sám kouřím...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků