Gothic 1, 2, The Night Of The Raven,3 Theory

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod HAck_SG 10. 8. 2009 20:29

Minulý týden jsem si pořídil Gothic Universe. Za tři stovky všechny Gothicy (kromě datadisku k G3), kdo by to nevzal. Čili jsem po několikáté rozjel G1 a stále mě to baví. Pecková hra. Tentokrát si to asi dám za Nový tábor.
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chemist 10. 8. 2009 22:31

On to někdo hraje i za jiný?? :)

GU je rozhodně super kompilace a kvůli bugovosti bych se nejspíš do G3: FG beztak ještě nepouštěl... Ostatně Marcel může vyprávět.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod Meda 10. 8. 2009 22:48

Chemist píše:On to někdo hraje i za jiný?? :)

Ja skoro pokazdy za starej tabor :-) Naopak novej tabor jen 1. Delate mi chute.
AMD Athlon 64 X2 5600+ 2800MHz, Gigabyte GA-MA770-DS3, A-Data 4096MB DDR II 800MHz Extreme Edition,
160GB HDD, Asus EAH4850 512MB, LC Power 550W
Meda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chemist 10. 8. 2009 22:51

Já nevím, ale mám pocit, že když hraješ za Starý tábor, většinu času hraješ za Nový, resp. po "určitejch událostech" hraješ rovnou za Nový.

Třeba já se přiznám, že jsem nikdy nehrál za mága a za bažináře :D
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 8. 2009 23:16

Já co by Srab, většinou Battle Mage, až kam to šlo, s jednoručkou v ruce, na pořádnej MÉČ sem nikdy nemal trpělivost, zato Kušu som mal vždy vypiplanou, hej...někdy i Luk, záleželo na tom jestli byla na kuši naložena síla nebo obratnost(bylo to u her různě...). Načnout a rozvrátit na Dálku a zblízka rychle dorazit, když to šlo, he.Jinak vždy na DOBRÉ straně, že...nééé, že bych nekrad , ale konkurenci jsem vždy tvrdě a všemi prostředky vydusil o Lapkách nemluvě...No nakonec , každej Frajer a Velká huba skončily pod Kytkama, někdy jsem v tom byl,,nevině,, prostě si naběhli na Něco, co nevydejchali, keď ma bežali ztrestať, hech...Troubové...někdy Velká svině , Marcel od Zvonu..., hlavně , když vo něco Gou a teče do bot a vítr fouká proti nám, např. před dnem,,B,,(Saint Berous)...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Pipin 11. 8. 2009 09:40

Já to hrál jenom za swamp camp, novotáboráci mě štvali :D
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 11. 8. 2009 10:17

No jasně Pipine, není nad Vonnej kouř nad Táborem, a pravidelnej příděl balenika, že...Feťáci jedni. Jinak jsem byl dobře se všema, když si někdo nezačal...pak to bylo ,,dočista,,. medvědi se nemaj dráždit. Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod premacz 11. 8. 2009 10:32

Tak já to dohrál za všechny a nejvíc mě bral tábor v bažinách :-D ... je pravda že G1 mě do RPG vtahla a s Gothikem jsem už zůstal ... Co vaše první RPG ? Kdo začínal G-čkama ?
Pentax K-x set ("konečně :-) "), Panasonic Lumix DMC-FZ8 ...
premacz
First Blood

Odeslat příspěvekod Pipin 11. 8. 2009 10:45

Já začínal Dungeon masterem, to už skoro ani není pravda...
EDIT: Ale tady budem offtopic, museli bysme se přesunout jinam...

Marcel: Přesně, huliči byli dobrý. Newcampáci mi byli vysloveně nesympatický...:D
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod HAck_SG 11. 8. 2009 10:51

V New Campu se dobře řeší nevyřízené účty. Párkrát švihneš mečem a hotovo. Nikdo další po tobě nejde a ani tě nepronásleduje. To se mi líbí nejvíc. Když po vás v Old Campu jde celý Gomézův hrad, to se blbě utíká :-D
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 11. 8. 2009 19:34

No já nevím Hácku, ale na Hradě a v Old táboře spíš utíkali/y voni, jako , když do vrabců střelíš?! HE. Záleží na tom , kdy ten akt ,,pomstičky,, tam rozpoutáš, že...pomstychtivej a záludnej Béér od jeskyně Zvon.
Edit: já DM, DS, GB, Morro...vděčné a stále živé vzpomínky a díky mé skleroze, po čase repete si vyžadující...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Chemist 11. 8. 2009 22:22

Ne, já nesnášel ty bažiňácký hadry...

(Jinak moje první RPG asi byl Albion.)
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 23. 8. 2009 13:26

Ale... Není ono to tak, že za Nový tábor se dá ze všech nejdříve cvičit dvouručka? Mám pocit, že ano. Jinak můj hlas pro Bažiňáky. Cor Angar(?)-tedy ten válečník na mne udělal dojem... Jinak klasika, všechny questíky před přijetím pro všechny tábory, pak někam vlézt podle nálady. Starý tábor ale nerad... Stejně mám G1 radši jak G2NR... Když vzpomenu na první hraní a bloudění v lese, jukání z poza stromu kde je něco co mne zblajzne... Ale první RPG bylo asi Diablo+Hellfire, přez Planescape k Baldurům a už jsem se vezl...
Dr.Watson
Killing Spree

Odeslat příspěvekod stonycz 28. 9. 2009 15:24

G 1 a 2? Klidně! A vždycky! To je fakt zábavný, jak dokáže zabavit hra - resp. hry - které jsou při každém hraní v podstaě to samé a stejně je opakujete padesátkrát! Holt když je náplň kvalitní, tak je zábava masivní! ^^
stonycz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 28. 9. 2009 17:13

presne tak :-D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Předchozí stránkaDalší stránka