Gothic 1, 2, The Night Of The Raven,3 Theory

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 18. 7. 2010 11:51

Oki, já si pamatoval akorát že za hromadu applů je síla, hehe, vyklusávám a střílím... Tentokrát se to u Dexterovic hlásky nějak zvrtlo, prokecl jsem ho ouplně stejně a najednou začal skákat jak Pučmeloun a venku řádil bukanýr ... Dexter spadl z hlásky... No, aspoň jsem to tam okradl. Jo, někde jsem šlohl mešťan. šaty asi zkusím do horní čtvrti, mám meče s "F" v městě nikdo takovej není, napadlo mne skočit tam kdyžtak ze zdi z kasáren. Šťovíky mám už dva, budu teda syslit. Byl jsem u Lobarta vrátit Hildě pánev, dřív to nešlo bo jsem obešel toho Cobarta a vona, potvora, místo aby mi za to dala dala mi takovej sprdunk, že jsem zdrhal jak před chňapavcem :D jo, ženská je ženská i v Gothicu... Teď vlezu k Haradovičovi, mám asi 15 prutů tak překovám pluhy v meče a asi vlítnu s Bartokem do lesa když mám už ten lepší luk a pak s Laresem k instalatérům. Pak asi vyřeším Onana a brouknu zbytek banditů po lesích. Kůže pro Bospera jsem nakradl u Jugoslávce a za Onanem v tom táboře. Snažím se majz nout všechny podquesty, co mi řeknou. Jen nevím jak na toho v Harpyji jak chlastá vodu a ožrává okolí. Asi vstát o půlnoci? Zkusím. Jak to voběhnu vlítnu do podzemí, kvůlivá těm pohárkům a Ragnarkovi. Možná pak už bych mohl zbít ty žoldáky.
Furt prší... Dost tu fučí tak asi ven a navečír...
Skol!
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 18. 7. 2010 13:08

Hai Doco Watsone, tož jsem se v Noci namích, nadupal jsem šrajtofli a chystal se na TRG skoupit svitky a prdlajs.Canthar asi vstal z hrobu a zamaz to tam? asi běžely Ty 2 dva dny i po jeho smrti?!
No nic uvidím další vývoj. A Sára se stejně někam vypařila, prostě Gothic není blbovzdornej. Pamatuji se , když jsem v Khoru jim do toho začal vrtět, tak se začal vylidňovat?!No o tom sázkaři by se něco mělo vědšt na Akilově farmě?!
No je to fajn změna tenhle počas, větrám jeskyň , aby vychladla, než to začne od Středy nanovo, tady jen pršelo v noci a dopoledne. Napapkám se, navařím Ťaj a jdu hrát taky, uprostřed ukrutnýho bordelu. Prdím na něj, ař zítra i pranice, atd. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 18. 7. 2010 14:24

Aaaa, to je jak Holmesová... Vždyť pořádek je pro blbce a inteligent zvládne Gothic i chaos... Tak jsem byl za Saturasem Sprostej je jak dlaždič. Nechtěj mne pustit k Hagenovi, až prej budu v gildě. Nějak se neůžu dostat k zlodějům ale je fakt, že jsem nebyl v té jejich hospě. Chybí mi pitomej bodík na rapír :( a asi 2500 expů, takže musím nalovit. Jdu na sever... tedy zachránit toho unesenýho a k Saggitě, víc mne nenapadá... Návod číst zatím nebudu. Ten lovec jak s ním máím jít lovit, na toho kašlu chce abych uměl stahovat. To radši vycvičím bludičku 1+2=3 za základní vyučení, to je podle mne lepší jak kůže. Je s ní sranda, když ji vypustíš...
Saturas mě nechce úkolovat, že prej všechno zkazím, kecám do toho a tak, asi je to všechno vázaný na členství v gildě, tak to oprubnu po průzkumu náhorních krajů. Možná v tom visí ti banditi u Akila, proběhnu to všechno, už mám i ten druhej teleport od instalatérů.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 18. 7. 2010 16:48

Bať Docu Watsone, dodělej Zmizelé! a ,,F,,zbraně!(domlátit bandity, Dexter huž to má za sebou(měl taky dopis?! Přečíst!)?! Jo nezapomínej vždy přečíst vše v báglu - Dopisy(kromě těch, kde ti to zakážou) a knihy, dokumenty i mapy !, někdy to quest vyžaduje...No a jdi do tý přístavní krčmy(vožralu před ním odveď kus dál a vem to zpátky zkratkou, he), spešl prácička, Prásk Andremu, Akila za Rybárnou, Key k vrátkům a pořeš Krysy v kanále(chce to pár svitků, jsou to majstři meče, he). Jsou tam 3 včetně Cassí. Dobrej lov. Pak již máš cestu přes Andrého do Hor. města- k Hagenovi otevřenou.
Pak se s Tebou již Vatras a Vodníci bavit budou?! Jseš dost přede mnou, tož jdu na to. STarec Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 18. 7. 2010 21:43

nejsem. Akila mám, toho lumpa rvavýho v přístavu taky, učeň je zpátky, všechno v okeji akorát tuhnu na Onanových pohůncích, namaxoval jsem dex. sílu mám cca 30 :D Vobešel jsem farmy, biju na co přijdu abych dohnal sílu, už to bude. Zásek je právě to zvolení gildy, ještě dovést ovečku. Bez toho se Hagen se mnou neba, resp. nepusí mne dál, tím pádem Vatras. Jit do domobrany nebo k ohnivákům bylo by to už hotové... Ale neva, já je bacím... Jak draka v Baldurech... Taky oříšek. Vidíš, dáme pak radši klasiku. PT, Baldurry, Ice Dale Historii, to tu zaujme... Samej Crysis, Oblivion, Fear, Agonie Age a kdoví co ještě... Třebas se někdo přidá a dáme Off line extraOldLigu :D
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 19. 7. 2010 00:31

Hoj Docu, no mockrát jsem to za žoldáky - drakobijce nedal asi 2x(hmmm na co vésti ovečku, když nebudeš Mág?!)...Ale Bullca jsem povodil kolem hrobky a naběhl si na kostěje i s parťákem, na RODa je finta s mečem(se sílou 30), a další...Bustera u jezera trošku podusíš u zviřátek a kostějů pod kopcem a pak teprve mu to vysvětlíš, he jestli to vydejchá..., u Corda máš protekci, Cipher chce 10x jointa(nejblíž jsou u Dara, vypaluje zobák u mlejna), Fester je hajzl, i když mu pomůžeš s hmyzem, taky domluvit?!, Jarvis chce zmlatit 3 od Sylvia...kreje se to - stejně je budeš mlátit, Sentenza u,,vchodu,,chce jen Pajcku, pro Torlofa zahnat milici z hor.farmy a nájem, s Wolfem stačí pokecat a za novej Job bude pak taky rád. Tož Watsone pak se uvidí, v čem dáme další dividlo Drámo na propagaci OLD RPG a naši potěchu, hech. Jdu asi do pelechu?!Brou,... Už je vyvětráno na 22 v jeskyni to už by šlo, až na ty voteklý nohy...no bude Dochtor a doplnění fetů v úterý, radši bych si místo apatyky koupil třeba Pripjať, hej. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 19. 7. 2010 13:01

TI domluvím našeho obvoďáka. Všechny problémy řeší stylem "no co co, co chceš ve Tvým věku?!?" Ale za 30,- Kč...

Jo, já je nějak zmáknu, cvičně jsem ozkoušel toho dole u rybníka, jak přidám 10 síly je to v olrajtu. A to bude co nevidět. Jedu rapírem,dělá tuším 100-vky jizvy. Právěže já na Roda neměl ani těch 30 síly :D Ovečku kvůlivá expům a hlavně se mi to děsně líbí, jak maže za mnou a bečí... Akorát předám, peňo asi ne, hamouni jedni. Františkány na ně! Anebo husity a Kalvína. Jestli to vyjde bez peněz asi vymodlím manamana. Jo v idíš, na život ztačí modlení za 50 kaček (aspoň myslím, zatím jsem nic jiné nedával). Nevím jak si poradím s tou obratností, rád bych akrobacii, bižutérka by měla bejt za 30 dohromady ale kde jí sehnat?? Tak asi v dalších kapitolách u Bospera? Nechám to koňovi, mám jeden elixír od těch lumpů u Saggity na římse, ten ušetřím. Asi bych si měl propočítat učební body a úrovně, zatím to hážu jak mne napadne a pak to tak vypadá...
Já ci Beliárův drápek! a ci a ci a ci!!!
AKorát jsem zjistil, že ta obtížnost není tak těžká když to jeden hraje po vícero. Tak 5lvl se dá oběhat. Jako v G1. Z nádeníka drakobijcem? Přesně podle Carnegieho... a Bati :D
Vono se to rozjede stejně až od druhé kapitoly.
K další hře potom, já nikd ynedohrál BG s datáčem. Mně štve, že mi hned na začátku ukradnou nevlastní ségru a nemůžu s ní mít techtle. Imoen je láska od prvního dne prvních baldurů. Jak tam vlítne do tý zahrady a nutí se na cesty. Ne, pane. Já to asi dám od jednotky načisto v záhulu. Krásná hra. Game4U edition. Já byl tehdáž šťastnej jak blecha že to mám, půl roku mne odra zovaly pravidla a obtížnost... Relativní obtížnost, jasně. Ovládání. Jsem byl RPG nepolíbenej... Jako s Gothicem. To je ta první láska... He. Mám i datáč k jednotce, kdybys potřeboval. TO je tak na rok dva hraní...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 19. 7. 2010 13:33

Jaja Docku Wótsne, to víš, že to jde lepší, když víš jak to,,vyšperkovat,,. No i tak se ten rozjezd,,pr-delkovej,,m usí nějak vydejchat, hech. U Roda potřebuješ,,abys mu moch podržet meč,,hehe, a zbyde na něj klacek. Já v Havranovi je vše dražší a inflac e pozdější učení vyžene, jak nájemný v Česku é Práglu...(14O za metr/měsíc, od 2012...). Tož schovat permanenty-flašky a Desky na později a nezapomínat před učením sundat prsteny apod.
Jinak s tou Akrobacií asi máš smůlu, tady jen obratnost?! Huž jsem si vzpoměl , co důležitýho učí Grom pod Dextr towrem - Srdce!, jinak huž jenom Talbin v Hornic. ďolíku, hřišťátko nad Mostkem, vedle gobliní jeskyně.
Jo BG souhlas, nějak budu muset natrénovat nahrání datáče, tam byla problema s engliš kláveskou(nějak jí to chtělo?!). Mám origoš(moje first RPG) i Goty...no nějak to pofackuju, s BG II. to máme do vánoc, he. Hlavně musíme vydržať, ať se nevysypem jak v PT, jojo...Jdu popojet. Zbývá mi Dextr, Sagitta, pod Pravčickou,,Nemrtví,,..., Pyramidy, Hyenní rokle no najde se ještě . Levl mám 5, S 20, Obr 21...prostě čajda, že.
Tesák Ogde Béér, cave Zvon.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 19. 7. 2010 17:30

Spravuju garnýž a zabíjím černýho trolla. Na střídačku. Těžko říci, co jde lépe....
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 19. 7. 2010 18:51

Jojo Docu, bojuji s Tlaky,vysokej i nízkej...a na Planině. Pobavil jsem se opět u Dexterů: 7 chlapců to vzalo zkratkou a hupsli do rokle?! Asi se ma polekali, anebo neuměj zatáčet, povedlo se mi to párkrát aj s Bleck Kongem(přežil, ale zdravíčka již pomáli).
Potom co jsem dolez do věže, tam již u vohniště Capitáno byl, s pohledem, kde se flákám a Dextr huž ležel štolvek před krbem. Tomu se říká servis...Nakonec se srovnali jak na vejřadu u poslední leče na palouku před srubem. Paráda, dole jsem v sutjesce jen posbíral meče a klacky. No ten poslední v 2.věži se zasek v pelechu a točil se jak korouhvička.
Dám Ťaj a pokračuji, uvidím kdy ma to zase položí, no bude další filmík.
STarec Marcel od Zvonu. Budu muset asi najít bábino škatuli s práškama?!
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 19. 7. 2010 18:59

...sem blbej... Tak já, OSEL, zapomněl oběhnout instalatéry v chrámu. Tedy toho Myrdina Merlinoviče u teleportační brány a říct mu o tom ornamentu. V turánu mám úkol-tři zbylé kusy. Satura neporadí a neporadí... Nemá mě rád. Zabil jsem toho trola. na 6-té úrovni. prvně jsem to tam akorát voběhal kvůlivá Aloe Vera a odpočíval za tím kamenným rozsocháčem a von se tam nějak z asekl. Tak dostal za uši. Pižlal jsem ho jak rybičkou :D
Další důkaz mé blbosti, vlezu všude. Pod tím lovcem u trola je jeskyňka, je tam válečnej goblínek. Tuhej docela. ale šukem a lípem jsem ho dostal. A jak tak běžím kolem toho rybníka najednou chňapavec (už umím zabít chňapavce) furt dál a most kterej neznám, za ním ty lehčí tyrranossauříci. Tak jelikož jsem měl schovanej save jsem ho zkusil. Skousl mne asi na 3/4 ale taky padl, tak jsem postupně, žraje syrový maso kvůli adrenalinu, zabil všechny tři, prohledám to a hele, von lovec. Já to oběhl zezadu za ním ... Asi si už konečně koupím mapu :D ale zase když mám tu od toho instalatéra?? Budu šetřit. Je ta krize a Nečas by mi to určitě zdanil...
No, jdu na ty zbytky ornamentu. Gildu nechám nakonec.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 19. 7. 2010 19:23

No Docu, máš kliku, že to není na bloudění dost velký, he...No mapu můžeš Ismajlovi v harbouru ukrást...Ty šetřílku. Já jdu ještě na Ty pyramidy a vybrat říčku a Pobřeží, jaj tam toho ještě je, samá silná potvora...Asi zase nebudu mít trpělivost to mečení někam dotáhnout, to bych přes půlku hry utíkal. Je to prostě hladový a finance a expíci jen zahučej. Z ruky do huby, jak v Česku. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 19. 7. 2010 22:08

Buhehe, brekeke Docu, opět zabafka na moj oučet, tož to v kanálech košeruju: 2x goblin kostěj haby vylezli z ďour a Firesplash aby se moc necukali(Ramires mal dost, jen Cassi je tužší), no a 2x prásk a vykmínováno a do toho slyším zeshora Alááárm, alarm?! To se ma ještě v G2 nestalo, je to nějaký šamšlí, tak jsem to vykuchal...Hej ukládáš před otvírání beden(těch macatějších?!, No tady a u pyramid Ti to doporučuji, Hehe...26x klicků). Ja a vyběhnu nahoru a tam se to rojí, tak sem vyklusal za bránu, vychrápal se u Harpyje(jo huž jsem nevydržel a byl u Hagena a Vatrase. Stal ma ten Bug 100 + 600 peněz, prej vraždááá?! No a stejně platí posmrtné prokletí na Trgu, vod toho zas-rana šejdíře. Brou Ponocnej Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 20. 7. 2010 12:57

Seš vrahoun :D Já ty loupežníky nechám dokud budou dávat questí a naučím se krást, za to jsou expíci. Nebylo by lepší je udat Andrému? Jenže to by bylo zasejc bez jejich baťůžků... Jsem včera u toho usnul... Někdy v jednu... Tož jsem to ráno v šest vypnul a šel do práce :D
Voběhl jsem s Laresem ten kruh v lese, natahal mu k němu ty plazivý Stegosaury jak jsou dole u toho rozbitýho vozejku a jeskyně, tam jsem už radši nešel. Pak pár skřítčích psíků. Štve mě ta bludička, aby byla co k čemu potřebuje 10 bodíků v základu je lautr k ničemu, jsem si ji otestoval před savem, hledá jak splašená, kdž ji byť jen dvakrát natrénuješ. Sama s dost velkým rádiusem, v Chicen Itzá mi našla dvě desky do kterejch jsem se netrefil jak je tam tma (u teleportu v tom bazénku-tu jsem fakt blbě minul bo utíkám vždy zkrz něj abych natrénoval skákání) a jednu u Satoranskýho instalatéra jak je ten obřadní stůl. U toho obřadního stolu (kvádru) se zasekla, že v něm něcoje, vomačkal jsem kde jakou louč, proklepal zdi kolem a nic. Tak nevím. Pak jsem loudnul bo potřebuju dobít ty žoldáky, vycvičím ji až bude síla drahá a zbraně taky. Ale bludička je fakt skvělá. Pak jsem ni cvičně pustil u toho kruhu a Lares mi ji vždycky zabil :D
Večír asi dodělám ornamoš, otevřu tu bránu a možná se tam i juknu. Jsem zbabělec a tam byly nějaký questí s doprovodma na začátku, tak jen zdrhat a koukat aby mě něco netrefilo. Pokud si pamatuju, bylo to tam hustý. V močálech je blbě vidět. Ale potřeboval bych lepší šuk, piráti by mohli něco od Robina Hooda mít. Možná i Bosper v druhé kapitole.
Co Ti říkal MUDr.?? Nedá Goth. s náma? kdyžtak písni do SZ ať to tady nevočumujou kořenářky.
Kua, ještě vlastně nemám Al Chemii od Sagitty. Co ty body na učení kradu?? Vopíkám maso, flašky šetřím.Kytky radši taky. Abych nekecal asi mám 3 šťovíky a jeden zatím nevykoupenej u mastičkáře vedle Haradoviče. Nejsou prachy, akorát to musím stihnout v první kapitolejšn aby to náhodou nezmizlo... Jinak je to asi všechno, akorát jsem Fernandovi za prstýnek slíbil, že ho neprásknu a samozřejmě ho pak napráskal, tak nevím, jestli to nebyla chyba. V horní čtvrti nikdo nemá na prodej zbraně? já našel jen dva šoumeny vlevo a prodávají samý ptákoviny.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 7. 2010 15:05

Depa Docu, nezavděčíš se a táhni mouřeníne...Jo já nerad kradu pro někoho, nejraději ve vlastní réžiji.Hajzlík bordelník mi chtěl dát jen Nadiju 1x do pelechu?!, tož dostal pr-dlajs a né zlato zpátky, fajne taký zlatý nočník, nééé. No jinak Luky u Dardanel(Bospor!)nebo u Ještěrek(3...) vlevo od banditskýho mostu, jeskyňka u Spálenejch bud Skladanej L. 60 obr/65 damage, spešl FIRE na vyšší Dexter věži až hore(save!)... A v Hornickým, tamo i kuša, na hradě. Meč Skřeťák - Pyramida, U nemrtvejch: Pravčická a u Harpyje - teleport...a Bettyna(na obr.!110/ 130 damage)od Skinera, v Raven lágru - za hospodou nebo El Bastardo u Toma, kousek vedle u Žraloků, he.. Jinak terén a jeskyně - JHAR - po Husu Mortale přes sesutej most: Magic luk!, Jasan u věže nad Pirát lágrem či u Fire Drakouše SS-sopka,... Starý svět:, např. jeskyňka nad palírnou u sněhuhuláků atd. Já na Bludičku prdím a asi ji střelím, hemmm.
Zapoměl jsem, že po prokecnutí Hagena, to kopne do 2. Kap.?! No tož, huž jsem tam, ale do Průsmyku nepoletím, až bude čisto tuná. Vod Sagity si koupím týč na permanent obratnost , no a to jsem vykřikoval voláčo o Totál Mečení...Jo Starýho psa statečnosti nenaučíš, hech, tož se bude zasejc střílet a kušnít.
Neboj, v cave pod Kruhem ,,u šrotu,, je Palírna a vináreň...Mám toho tuná priveľá dopohoduji šlechtický Vávra kafčo s polárkáčom a půjdu na to, než ma to skolí. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků