Gothic 1, 2, The Night Of The Raven,3 Theory

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 29. 9. 2009 19:37

Jaksi Stony, přes Tvé Hráčské nadšení, pravdu nemáš, že každá sehrávka je o něčem jiném - , když to hra umožňuje! Proč by si to jinak hrál 50x?! a To specielně u Gothiků, Tesů a podobně zvládnutých Her...Sklerotik Marcel od Zvonu
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Candy 19. 10. 2009 09:54

Zprovoznil někdo hudbu na Gothic 1 ve Vistě? Návod tady http://forum.gothicz.net/viewtopic.php?f=15&t=5722 je super, ale linky už nefungujou
Candy
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 20. 10. 2009 08:54

Snažil jsem se najít nějaký na WoRu, ale i tam jsou ty samý linky. :(
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 13. 7. 2010 20:28

Kurňa. Jdu si takhle na začátku hry skákat přez zeď do Khorinisu, ono mi to asi čtvrt hoďky nešlo, tak mažu kolem zdi, že těm strážným dám kytky, máčkl jsem pomalou chůzi abych se trefil na můstek a oni mne v klidu beze slova pustili dovnitř ... Kolem toho pravého pohledem od lLobardovy farmy. Proč já osel vždycky skákal přez zeď??
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 14. 7. 2010 00:40

Jo To Docu nevím, já je praštil Kytkama, hadrama či glejtem...Kurňa co hraješ? Havrana? Mně Mc Cox z G3 zdrhnul...Děme spoluhru? Mně to samotnýho neba, hehe, bez pokecu to není vono. Gotickej Poutník Marcel od Zvonu...Ale Tu G3 /cp 1.7 za ty Hašišáky ještě dohraju. Kdy budeš mít chvílu v Srpnu?! HA...docela bych se stavil, dle Tebe, že.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 14. 7. 2010 11:45

Jej, Marceli, budu blbej spoluhráč :D už to pidlím dva dny a jsem v Khorinisu, vyhejbám se tomu obchodníkovi jak chce nechat zavřít tu Sarah bo jak se jmenuje (dal propustku u Lobarda), ono je to pak limitovaný dvěma her,. dny a já už to nemám v ruce. Hraju moc pomalu. Asi teď vlítnu pro sekeru do té jeskyňky abych se dal k Haradovi do učení a vyrazím k Onanovi dělat meče na mistrovký od toho šoumena vedle přístavu, už si to vůbec nepamatuju... Tak to piánko prozkoumám abych věděl kde kdo je. Akorát si pamatuju, že jsem se měnil v nějakýho chňapáka a obíhal maják, likvidoval ty lumpíky u hospody jak hlídají most a pod Dexterovic skálou nějakou obludu kvůli expům. Ale nechám to na večer. Takže v klidu dohraješ G3, G4, Risen a ještě mne předeženeš :D

edit: jo hraju G2 Notr, když už jsem to dostal na linux...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 14. 7. 2010 17:52

To je divný, po nahrání loadu mne přecejen nechtějí pustit zpátky do Khorinisu. Koukal jsem na webík, tu pomalou chůzi tam mají jako "trik" ale takové to "plížení bokem" a tak mi to už neva, Lares expy za průnik dal, propustku dám zasejc já. Jdu na kolo.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 14. 7. 2010 18:16

Aje Docu jasno, he...neboj poslední SAVE co jsem to hrál s Doupeákem někde je, tož až se budeš ,,Onanovat,,nahoře, tak se přidám, hehe. Co se komu nelíbí na G3, že...to spíš má otrávil Risen, tím jak je malej a s blbým koncem, podobně a ještě hůř u mňa dopad DA. No horko povolilo tož se jde do Myrtany, potrápit Zelený uslintaný Huby, mohly by bejt ,,namodro,,to by ma šlo ještě líp...Jim dávat po,,čuni,, he. Gotickej Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 14. 7. 2010 21:23

No uff, byl to kopeček: GII./ G2, ale zvládlo se to, hehe. Tož X., jezírko, Rokle,
Statek, Brána a jsem v Kh. ...u Kůžičkáře(přeci jen je to ten Nej. JOB!...Hadry, Kůže a Rohy+žuby!), přeci to nenechám shnít na zemi a že toho bude vagón a kovařinu zmáknu kdekolivěk, že...Tentokrát se mi snad Mečení u Drakobijců musí povíct !?
cca 5.pokus, jinak jsem vždy vyměk a body skončily jinde, hech. Holt se bude více zdrhat, než se pochlapím a nakřečkuji hafo Expíků a prašulí. Tož jedem Docu Watsone, máš Fóra...hek. Ogden Béér, cave Zvon. V Jeskyni mám Fujky 26,5 stupňa Celsijusa...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 15. 7. 2010 04:53

Kde jseš Docu?!, zrušilo ma to nad ránem...a teď jsem se zvedal z podlahy(zase bordel na pelechu...)jak vyvoranej Thowt. No nic...přecházím na SZ. Marcel - Ogden, cave Zvon. Jsem na lovu kolem Khoru.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 15. 7. 2010 09:47

Jo Docu, Vlky jsme s Bartem zmákli, sice jentaktak a Šedous best na 2. pokus, přihodil i přiběhnuvšího Trotla - Uslintance, tož nemusím ani pro sekeru do přední Rokle,,U Thowta,,. Pak toho mal již plný kecky a vyměknul. No mně to taky zatím stačilo. Tož jsem bral first many za Kožky...A zacvakal Odemyky, pro Ogdena first priority, hehe. Brita se taky moc dlouho necukala a vytlačila tintily vantily pro Mattea. Jdu si splašit dajakej žvanec,,Dalmije,,: Ty bjambory+koření aj múka od Péti(norský emigrant) + Gothaj vánoční od Ukrajiny(vyklízel mražák po zimě, dělá místo pro Import ze Zakarpatska)= Buřt Gulášek...no a Pivko dám od Nama naproti...STarec Marcel od Zvonu, jo Ty Invalidi , Ti se maj.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 15. 7. 2010 13:48

Jo. TO je ten rozdíl mezi náma... Já to za Brittu zacvakal abych byl v Khorinisu hezkej :D S lovcem jsem v lese ještě nebyl, já *ůl si myslel, že rybičkou vopižlám masařkám za bránou nožičky... Chci mít volnou cestu až budu utíkat před těma lumpíkama z finančáku jak jsou v jeskyni se sekyrkou. Tomu lumpovi z domobrany deset kaček dávat teda nebudu... Jde to blbě, když pobíhám jen s rybičkou a v trenýrkách :( Jak jsem loni začínal 10x abych hned udělal všechyn pochůzky, co jsem vždy prošvihl, měl jsem začátek natrénovanej líp...
Hele, hrej k tomu ještě něco, takhle budeš moc napřed... Ale až se změním na Tyranossaura tka Tě doženu, o to žádná ;)
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 15. 7. 2010 15:36

Ba jo,Docu, Ty jsi důkladnost Sama - Pošťák, že...já to flákám a snažím se to vošulut, kde se dá, i když bez Chítů a ,,konzole,,. I tak je spousta nečestnejch způsobů, jak přijít ke kusu žvance a ke korbílku malvazu, aniž by se Ti moc zpotily kulky(jestli vůbec ještě nějaký jsou, he...). Důkaz!? Pché, moje Mečení na ferofku se nikdy na férofku nekonalo. Buď bylo podepřeno vohnutým klackem, nebo magií, či alespoň léčkou z okolo se poflakujících potvor...Pojď chyť si ma debile Frajerskej - nabušenej-klasika na Onanu é Onaru.
Proto je důležité si semtam v Gothicách někde nějaký potvory zachovati, dokuď si nedáváš k snídani Drakouše, Trolly a Trotly, o šedousech nemluvě, he.
No voni jsou Muchy a jejich nedochůdčata, he Ty u Brány z obou stran jsou MUCHY! atd. Jsou Vlci a Hyeny, fujky.
Tož teď bude Mečet za Žoldáky a Drakobijce co to dá, no doufejme, a na lepší střelný zbraně nedám ani bodík, he(jen co mi spadne do náruče gratis z Placek a ze svitků, no ani flašky nebudu zahazovat. No vidíš a huž zase měknu...). Ten s Tím výpalným Ti helfne s uslintanou Hubou z Jeskyně s vlkem a teleportem, a většinou zakuká a to samý vše co mu tam za sebou,,dotáhneš,,...další sprosťárna od Ogdena, he, tak si tu Pětku zaslouží.
Jinak se neboj, než se vezme načisto - dočista: Khor a okolí i s Ďourama a podzemím, tak to chvíli trvá, ale fest se to do začátků vyplatí!
He Britu, chce nechat vykecat(pokračovat cca 3-5x) a pak ji ten vodopád utnout a pohrozit prodejem její garderoby atd. Lumpíci jsou čajdové, vystřílíš je už teď s Lukem a po jednom i vymečíš. Dobrej Lov a zdar, lumpům Zmar. Poutník Ogden, cave Campaňo.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 15. 7. 2010 19:00

Hmmm Docu, jsem to Trubka, Ty o koze, -ách a já o voze a pletu si bordel s Lidovou noclehárnou, hehe. Jedná se o Hannu, že...jo ta skleroza Watsone. Jdu se posilnit tím,,gulage z gulagu.. a pak Tusch a uvidím jestli ma to nesejme. Je furt hic, fujky. Poskok Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 15. 7. 2010 23:55

No, šel jsem na to nakonec jinak. Odplaval jsem to za tím bukanýrem v zátoce abych splnil Larese a dostal ho k Onanovi, jak za bránou pižlal psíky, pozval jsem na kafe toho skřítka z jeskyňky s teleportem. Lares ho majznul lopatičkou a dal mi výkonostní a sekyrku skřítka. Pak k Harpyji, nec hal jsem ho doběhnout ke stromu ať udělá sváču a doběhl pozvat lumpáky z poza můstku. Padli všichni. Akorát se do toho připletl ten bukanýr s krumpáčkem, takže jsem přišel asi o 400 bodíků ale zase to bylo v klidu. No k tomu okradenýmu za hospou s klínovým písmem, za Haadem se sekyrkou-von z ní měl takovou radost, že mi dal postel v kovárně a nosí ji na zádech... Pak jsem u Onana prodal všechen šrot a cca den koval-tak já vím, někdo tvrdí, že s tím železím je to šrot ale když už ho má nekup to po deseti kačkách. Koval a koval a koval den a noc... Ještě nemám hotovo. Tvrdá práce ta kovařina... No zainvestuju do Mistrova meče abych věděl kolik čeho potřebuje, koupím koženkovou zbroj a pásek na kalhoty bo jsem u výhně zhubl. Pak vyrazím s Bartokem na nějaký expy, majznu přitom ty lumpíky v jeskyni, zkusím vylízt k majáku, n ěkde by tam měla být kuše a na kopci v zádu bižutérka do základu, vyberu daně pro Kalou... ehm, Onana, majznu pár těch mariňáků Onanovejch aby mně vzali do klubu zezadu a pak oběhám lesejk bo pršelo a budou houbičky. a kdoví co ještě... Takže jdu taky k chovatelům draků. Pobiju co půjde, udělám kvestík s ornamentem, jáá prostě baštím ty CHitcen Itzá Egypťany a Notr. Jestli chytnu 10-tou výkonostní tak skočím rovnou za pirátama. Vlastně... Asi by to chtělo vykopat pytlíky bukanýrovi? pak už to asi nemá smysl bo po Notr se vytratí do Karibiku. Jdu do sprchy tam to promyslím. Tyranossaura zatím nechám, vyčistím si tím cestu až ke kruhu. Časem.
Tak zdař gulláš a rohlíku zvlášť!
He. FUrt tam běhám v Jaegerově otepleném prádlu a tu Hannu jsem už přefik. Za pajsku to stálo :D
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků