Gothic 1, 2, The Night Of The Raven,3 Theory

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 20. 7. 2010 16:45

A hele, ten skládanej u Dextera, na to jsem zapomněl, tam zbyli ještě lumpíci, tam vlezu :D
Tak Betyynku mečík si pamatuju, za pár mám mistrovskej, to je o maličko horší. Pak sešup k Beliarovi. Já nějak nechci do druhý dokud nevyčístím, co se dá, je fakt, že brnčo to brzdí ale co už. Právěže maxuju obratnost, tak se mi hodí ty luky víc. Uvidím kolik stojí Al Chemie na dexteritu, 30 mi dá Jablonecká bižutérka (asi 10+10+10, možná i pásek?) někde to najdu, šlohnu, bo když máš 90 tak máš akrobacii a zůstane i po odhození cetek. Ta se hodí. Minimálně to pěkně vypadá. Bludici nedám, je to můj talisman a kamarádka v lese bo se sám bojím. Se hodí zvlášť v tom kapradí u Slunečníkového Stonehenge. Jinak je naprd, to uznávám ale je to sexy šantánová lucernička.
Stříkám zemáky a fouklo a fetl jsem si. Asi budu měděnej. A nezplesnivím:D echápu proč lidi fetujou ředidlo. TOhle je lepší akorát rauš nikde...
No, ještě záhon a jdu na to. Těch šťovíků mám 5 a jeden u alchymysty za vstupní test. Nahledám na netu recepis abych věděl co a jak, jestli to má význam. Na sílu asi už zatím prdím, mám 40 (+-) Mistrovskej meč to jistí, dám Roda a uvidím. TOho a toho vosla u chaloupky dole mám jako mustr. Spíš půjdu do jednoruček. Takovej Leonardo di CaVinci, vode vščeho kousek a nic pořádně. Jsem zblblej z Baldurů paladinem, to je taky takovej půlčlověk...
Jdu , mám hlad a natrhanejch 15 kedluben...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 7. 2010 18:00

No skolilo ma to, Docku, že,...hmmm na Věži je Fire L.25 obr/5O Dam., Skládanej je u Ještěrů vedle banditího mostu, z bedny hups nahoru a pak palba z ,,Lavice,,(já vím datluji hrozně, he),...No na tuhle chimiju bacha, jde vo játra dříve než z chlastu. Doteď jaterní testy v háji a baštim bobule.
Pásek obr 5 je u Bospora a Amulet Obr 10! u Ješterů nad lupičskou jeskyní, a nad Lester roklí(vyskočit u jeskyně nad schodama hore a po šikmý plotně nad rokli, cca 4 Ještěři, na poslední galerce nalevo mezi stromy svítí amulet !na zemi, je tam i šrot u kostlivce na skalce, a krysa Vasilisa).Huž jsem zase na nule, jdu to vykosit a voškubat...v 1. kap. jsem to nezvlád, he zabudka....no nic vono to zase všetko nedorůstá. Jůůů Watsone, Kedlubny - zelíčko, knedlik a volačo na česneku, he,,kájík,,...koza mééé nebo ovečka bééé i mňau...
Jo DEX alchymo je mastný, ale vyplatí se= cca 10 - 15 flašek i více, t.j. i 60 obr.(trebuješ Goblin.bobule, šťovík, a flaštičku...a recept nebo Týč?! Bohužel i umět všechny flašky many...).
No zatím je čas, syslím suroviny. Já to sou Ty univerzálové a nic majstrovské, ale zase dýl přežijou...s tou improvizací. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 20. 7. 2010 22:05

Tak ten Dexterovic jsem nenašel. Furt jsem bez gildy :D honiv poslední dva bodíky na jednoručky kvůlivá Cordovi. Oběhal kořenářku kvůli polívce u Onana. Zabil jsem už skorem vše, co se tak nějak dá. Bez kostlivců. Heleď, možná nevíš, já to teda neznal. U Dextera u hlásky je dřevěná bouda jak v ní Dex. bydlí tak za ni, po kraji tý skály doprava (jakoby kolem těch jeskyní)na konci římsy je plácek, pohanka a jeskyně ale s vostrejma kostivcema a zombíkem. Jen jsem nakoukl a byl jsem mrtvej. Oni tasí ještě než otevřeš dvířka, lumpi, je to slyšet. Takže loud. No, chňapavcezatím po jednom a hoooodně pít. Takže jsem nahoře u Benga tak vyzvednu poklady pro bukanýra, to jsem ještě nikdy nedělal, tak uvídím, co z toho. No, mám zbitý žoldáky krom toho vrátnýho a toho v kuchyni ale stačili tři. Pak vykoupím královskej šťovík a jdu k Onanistům a do druhý kapitoly. Vesměs je čisto akorát se nedostanu k těm na majáku střílí jak Zajcev Němce... Jdu spršit a možná ještě hoďku urazím. Do hornickýho zatím nepůjdu. Na kudlanky jo. Vyklusávám... 12 lvl..
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 21. 7. 2010 00:02

No Docu, je vidět již zespoda, špička vod něj svítí, je to ta zadní dvouvěž s cimbuřím, he.zdá se to vysoko, ale vyhupsne to...Jo Mine 2 Dex, he bacha na ně skáčou dost vysoko, jestli tam je ještě Greg, tak Ti s nima pomůže. Nevím jestli vyskočej na Boudu s krbem?! Taky je ta Mine 1 s těžkejma důlníma bojovníkama, jde picnout přes mříž...Jestli máš krumpáč tak ho jen zapíchneš do kříže další X máš dole na ostrůvku v jezeru a přes cestu v goblinní jeskyni, ale víc je zakopáno ve JHARu! Na Maják přitáhni bestii, nebo ze svitku, Kostěje či golema, taky z nich můžeš udělat sněhuláky...šopni to na ně zezadu nebo je tam zástěna, a domlať je firebolem, nebo holt růčo, jen na Luky je nedáš...Brou a Dobrej Lov, Ogde Béér, cave Zvon.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 21. 7. 2010 11:54

Tak jsem to zapíchl někdy ve dvě. Poklady mám všechny, ještě je vodnesu Bukanýrovi, sedí furt v Dexterovým křesle tak ještě mrknu na ten luk. TO jsem zvědavej, co mi za to dá... Já tam zkoušel skákat ale po asi pěti pokusech jsem toho nechal, s tím že to nejde. Jo. Ta střecha, tentokrát to bylo v pohodě ale loni jsem si na ni vylezl abych odtud střílel, ti pitomci vyskákali za mnou, druhá půlka naběhla zezadu i s Dexterem, Greg lítal jak blbec, bo je tam cítil ale nenašel cestu, že... s pěti jsme se honili po střeše jak blbý, pak jsem utekl, save, nakoupit flašky a že je postřílím ze strany ale (asi bug), leželi tam mrtví a vyrovnaní jak zajíci. Hra asi počítá s tím, že jich většinu majzne Greg...
No. Dvě polívky vod kuchařky Onana, jsem přijatej ale netuším kdo mi dá brnčo? Byl už herní večer, všichni tam chlastali tak na to kouknu po spánku. Pak asi Nin Hagen a druhá kapitola. Čekám, že mi někdo dá rande kvůlivá zlodějům. Kua, Wasře, jak jsi se dostal dolů?? Prokecávám tu hospu v přístavu a voni mě furt nechtějí... TO už jsem i neudal toho s falešnejma rybama, ale zasejc jsem zabil toho týpka ve skladišti s marjánkou pro feťáka Ciphera u Onana. Tomu jsem to jen předal bez questí. Ještě bych možná zkusil ty Tyranossauříky za majákem.jinak je čisto, zbyl akorát královskej Tyranossaurus u průsmyku a stínový hnusíci. Vezmu si v Kh. dovču a juknu do addonu. Ale až večer.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 21. 7. 2010 15:18

Ach jo Docu, vždyť si říkal, že jsi již zmáknul Attilu za rybárnou?! A musel u něj být ten klíč od Vrátek pod jeřábem?!Spoiler:
Mluvil jsi s hospodským Kardifem a vyjel v konverzaci odkaz na ,,speciál prácičku,,. Nagur sedí u stolu, jde o balík od Akily pro Bertrama, ten pak dáš Andremu...pak ti Kardíf řekne, že máš rande za rybárnou...toť vše, ehm vybouchat tam Attilu. Aha všechno zpět, Ty jsi je nenapráskal a chceš se do kanálu dostat po dobrém?!Ja po Dobrém, by Tě mal oslovit? taky Kardif, že Attila čeká za rybárnou, ale to Ti ten klíč dá sám( po úkolech-Rengaru a Jora, Baltram balík,a podivná ryba,z jeskyně u banditů a Halvor rybář, když jsi šel Zlodějům na ruku, mělo by rande být?!
No jen málo z chlapců tady nám, ehm našemu,,offline,, asi bude rozumět, když online to jde , ale já mal vždy problema, he. Taky jsou líný psát?! STarec Marcel od Zvonu. Jo večer pokračujem, a huž je zase HIC.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 21. 7. 2010 18:58

No Uff Docu, s vytřeštěnejma vočima sem vypotil 6O Obrů na LUK a Meč a hned se na Planině při 30% a levlu 11 dejchá líp, he i na pobřeří: chamraď 1 rána,Chňapík 2, Ješteř 3, Shedous 4-5...jenom ta Hyena a Kostějové budou ještě tuhý...Tož domlátim NEW world a přesunem se do Starýho, ornament šrot již mám, asi se stavím ještě u Vodníků pro svitky... Jdu si odfouknout a zvednout voteklý nohy do vzduchu, nejenom je draho tuná, ale i v Reálu, Hmmm vyplázl jsem talíř za doplatky na léky, prej není inflace, kecaj.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 21. 7. 2010 19:31

Pane jo. Kde jsi sebral tolika bodů? No pěkný. Já nahodil na 30% jednoručku, na záda lehkej samostříl. S těma zlodějema jsem to (zase) zblbnul já. Neprokecl jsem pořádně Kardifa kvůlivá práci, no se pak rozhovor rozšíří a nahodí nabídku k tomu jak tam sedí. Ten luk tam fakt byl, vidět odspodu. Akorát já, bloud, si myslel, že je to pochodeň:D Skočit z hradby vlevo na jeden pokus, já předtím skákal zprava. Nemám peňo, jdu někam prodat harampádí. Vatras mi cpe flaštičky, brnčo nandal Lee, stačilo prokecnout Onana. Takže to vidím, že půjdu za Tebou do Kudlankovýho ráje. Myslím, že mám lvl12, jak hodím druhou kapitolku měl bych se dostat k nějakýmu tomu Jablonci na obratnost. Skákat po tý skále se mi moc nechce. Jsem děsnej nešika... Greg mě naštval, dal za poklady 30 kaček. Jak ministr zdravotnictví... A na gulášek půjdu.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 21. 7. 2010 21:52

Ale di Docu, je to jenom 2x Hups nad schodama do jeskyně(ta první!s Cavalem), a postžilet ještěrky, za 10 Obrů to zmákneš...A u ješterů od mostu, hups z bedny na lavici a zpátky...No co sem našel a koupil: 2 prsteny,pás a amulet + modlení a obr dokuď byl za 1 bodík.
Ještě jsem tam nevlez, jož Pobřeží - útes, Velký schody,Sluneční kruh a Hyení rokle.
Hech, proto jsem Gregovi naprděl...Pak se sejdem u Rexů. Brou STarec Marcel od Zvonů, namažu záda a hodím záda.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 22. 7. 2010 13:15

A no tak jo... já tam vlezu, bo ten pásek u Bospera má jen +5 obr.. Heh, jsem vcera vytuhl tak v 9,vzbudil se ve 2,30hod, sprcha a hodka Gothicu :D takze draci sem, kudlanky tam, v druhe kapitolce se vyrojjily pochuzky a vlezu k těm zlodějům. Pak teprve na kudlanky.
Je děsnej hic tak hodím na vokno deku a chvíli zapařím.
Já v kruhu byl jen na kukačku, je to tam vostrý, chřestivejm smrtkám se zatím vyhejbám, jsou děsně rychlý a v kapradí je je blbě vidět, zmetky. Cvičně jsem zkusil toho důlního roháče nahoře u Dextera ale než jsem spočítal, kolik má ten brouk nožiče,k,, že bych mu nějakou utrhl byl jsem sežranej :D A to se na mě s bídou podíval...
Jak jeden netrefí první zásah, na druhej nemá šanci... Ale co. Jsem king bo mne nežerou mrchožrouti, že...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 7. 2010 13:45

Jo Docu, promiň, nějak jsem to překlep(tu desítku má až ve 3.kap), hech ale ten amulet u Ještěrů 10 má.Ja jednoho důlního kombajna jsem dal skrz mříž, he a druhýmu už jsem tu mříž nestačil stáhnout...Bať Kostějové sú problem, ale nemaj rádi Palice a Palcáty! jako Golémové.
Pokračuju až teď odpoledne, nějak jsem se vracel pořád do pelechu od těch pěti. Jo Watsone, do JHARU to chce plnej bágl šípů, tam jsou jaksi nedostatkové zboží.
Čekám na déšť a ochlazení...Dobrej lov, Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 7. 2010 18:09

No Docu,Trošku jsem to vymet kolem majáku a k pyramidám: šedous bestie, ještěry, důlní hmyz a Golemy nakonec...Půjdu ještě na Sluneční, mám nějaký svitky nemrrrrtvej a zmrzlíky...Blbý je, že tam není kam vyskočit. Ouplně zamotaly s potvorama jak jsou který silný?!např. ohnivák ještěr, Skřetí pesos, a kostěje ...
He v Khoru se ušlastal Bartok?! válel se tam u výčepu...šamšlí je to. Nevím jestli půjdu do Jharu a nebo na Hrad, ale asi pudu za vodníkama, když bych lez ze Starýho světa, tak by tam zase začli votravovat Patrači, tož ať ještě chrápou, he. Tož zdař, fujky zase HIC...STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 22. 7. 2010 19:45

jo. Souhlas, udělám to taky tak. Teda bez Slunečního Stonehenge. Do starýho Gothicu nepůjdu, ti pátrači jsou votravní a krom toho budu mít už Beliárův Drápek, lepší level tak to půjde líp... Nějakou tu desku. Tedy ty životabudicí, na vostatek je ještě čas ale ten život se hodí, stejnak se modlím jak svíčkovej dědek... Za levely asi namaxuju jednoručky a šuk s lípem aŤ to jde od ruky. Se mi to nýčko líbí, nikam nechvátám, kochám se krajinkou občas něco sejmu. Ten ohniváckej šuk ze Tvé rady dost pomůže v Jharu je taky jeden ale blbě se k němu dostává, u tý pyramis za skřetama, u spadlýho mostu. Tam to ještě jde ale zpátky jsem to dělal pěkně dlouho, je tam lepší ta akrobacie jinak jedem moc umírá při skocích. Akrobacie je dobrá v tom, že uvidíš nějakýho blekotu nebo mekotu, skočíš k němu a než zareaguje mydlí se to do něj jak vo život. Ty jo, já ještě vůbbec nekouzlím?!? Ale svitky kupuju. Jinak Cassia Clayová mě začala úkolovat, tak ji pak zkusím majznout až budu mít kalichy vod krve. Ještě jsem nebyl na vodnickým ceremoniálu tak mi Satoranskej nechce dát ornamoš na votevření, blbec. Voběhnu Kh. respaunovali se mi vlci a americký brouci. Pak pro ten Tvůj obojek na dex., dám 12lvl (jo včera jsem kecal, blemcám na jedenáctce, skleróza), jednoručky co mi to dá a hajdy do addonu...
Heh, mám novou králici. Černou jak noc. Sloní rasu...
Tak mi to tam předčisti, já je dorazím...
Skol!
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 7. 2010 19:58

Hmmm, Hups přes rokli, Docu, jde to s čichavcem(svitek)...ten skáče nejlíp i zpátky, chce to s rozeběhem, ale stojí to za to, he. Už se těším, až to tu zase vychladne. Dám film a půjdu se natáhnout. Brou , STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 22. 7. 2010 20:54

Jo, to je vono. Hele, spát?! máš průser... Nad tou jeskyní není amu dexterity ale +40 života. Ale tak neva, dobře se tam zabíjí ty ještěrky, bez ztráty hvězdičky, všechny pěkne na dálku z těch šutrů, běhaly tam jak pominutý...
Jinak. Tohle jsi hrál? návraty
asi je to dost těžký. Jdu spršit a kuknu na MC Gyvera.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků