Gothic 1, 2, The Night Of The Raven,3 Theory

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 1. 2009 12:33

Sakriš ,že bych na tu Slováč nejel Sám ...no sice času dost ,ale já vždy piloval
Expedišn é Velké vandry min.1/2 roku předem,he...tož léto a termíny jsou na Vás...mohu tam ject i 2x...paráda....no nic zatím piluji kondičku ,he aspoň v orientaci v Gothicach a Tesech(viz ten Kaňoning,cross a Outdór).Zkratky é prodlužky přímo Míluji no a Ty co to ,,sežerou,,se mnou tuplem...moc pěknej prásk se poved na Muráňské,...byly polomy a 1/2 dne sme skákali jak chocholouši z kmene na kmeň,na Zlaté studni sem vyndal buzolu a všem to bylo jasné,Švermovo bylo coby prakom(vahadlíkom...)dostrelil ,tož dolú brehom,dobré to bolo,(asi 30 ve stínu...) no vypadly sme presně z hustníka doprostred Ranveje,startujících Wingů Fčel,takých,,na divoko,,na kolesách kochanych...vríuink,bzzzúům...no dalšá zastáfka bola na Zastávke Švermovo,hej...Tak se moc netlačte...Tulák po Hvězdách i Nekonečnem aj Horski svúdca...Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 9. 1. 2009 21:58

ééé, mal by som taku otazocku... kedy mi odporucate vydat sa do novej lokacie v havranovi? ...nechcem tam totiz vhupsnut priskoro, ked este som slaby, nizky lvl... a nechcem ani nieco omeskat, napr. ze neskor by som sa tam uz nemohol dostat... preto sa pytam :-] /inac finisujem 1. kapitolu, splnene snad vsetky questy, vyzabijane skoro vsetky potvory, na ktore som mal, coskoro lvl. 11 :-] /
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 1. 2009 22:33

No konečně jsme zpátky opět ve Virtuálu...Thowte:vopravdu si to tam vymlátil do čista!Všechny jeskyně vybílil?Black Troly 2+1 o život připravil,kostěje na kostnicu rozebral,banditi pomlátil-hrad,rokle,Maják...,všechny rokle bestií zbavil,a kytky permanent usušil,a co si stačil i ostatní lepší posíkl,aj artefakt komplet budeš míti,tož pak si můžeš pro klíč od Starého světa dojíti do horního města,s glejtem od Leeho budeš vpuštěn...a do 2. kap.vykopnut...,jako 3.kap. se Havran hraje,...jakmile klíč od Hornického oudolí
v kapse budeš míti ,to co si pobil i voškubal ,z části obnoveno bude...no zajdi još za Xardasom pro novinky a poreferovať o Saturasovi(a starý jazyk si se trochu naučil-pro desky z 1.kap.) a Světu Havrana...
Bratko dobrú polovačku prejem ,jsme tak nastejno...začal som 2.kap. včera...
Krááá,Krakora Marcel od Zvonu...
Naposledy upravil Marcel Kudlvasr dne 10. 1. 2009 04:27, celkově upraveno 1
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 9. 1. 2009 22:43

no s magmi vody som sa este netento, pretoze jak nesem ten kus ornamentu ci co do tych vykopavok k Saturasovi, tak je tam par goblinich kostlivcov, a tych nedavam este :-( . mozem sice prebehnut k Saturasovi, nalepia sa na mna 3 alebo 4 goblini kostlivci a on ich sunda, ale je miluto tych xp,. o ktore pridem :-D ... a je mi trocha divne, ze vravis o vymlateni kostlivcov, pretoze na tych sa nechytam ani zdaleka, a to ze som uz pekne postupil... :-( inac som vybjelil takmer vsetko (tak 80% mapy), ale maximalne po cihavcov, aj tych len po jednom musim lakat a kruty boj je s nimi, tak aj tych len par som sunadl zatial :-)) ... muchy, vlci, polny skodcovia, mrchozruti, krysy, krysokrti... to vsetko lahlo popolom... a jaskyne len asi 2 som vybielil, ale do ostatnych som minimalne nazrel, a po chvili loadoval, pretoze neni boha vymlatit to osadenstvo jaskyn s hrdinom chcipakom v prvom akte :-) ...jop, bylin mam, ze by som nimi mohol Korinis vydlazdit ^^ .. a hej, este by som mohol ist oprobovat sundat Black Trolla, uvidim, ci "osvedcena" strategia zafunguje ^^ .. tie 2 hovada pri Onarovej farme uz davno ryju drzkou v zemi ^^
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 9. 1. 2009 22:58

Thowt: To je jednoduché, akt 3. V aktu jedna to snad ani nejde (myslím že nefungujou ti Stonehenge), druhý akt je v údolí vedle, takže trojka...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 1. 2009 23:07

Nebuj Thowte,copa to musíš odrieť Sám ,daj vyniknút Kamarátom,aj odpůrcom,neřknuli nepriatělom,...u bylin jde hlavno o tu kva-kvalitu pred kvantitou :Houby,permanenty na povyšenie sily,obratnosti aj rychlosti...aj pre pozdější pernament Lektvary,...naškudli chechťáky a skupuj kvalitné svitky!s ratem poškozenia 5O-250 na Shadow bestie,na Kostěje-Mrazík a Nemrtví Dawn,a na Utíkaní-chňapavčí bejlí a sviteky přeměn,že-průchod přes Trotly é Skřety...
i si již nějaké našel,použij jen když je nejhůř,k Saturasovi běž!(bodů za goblíni ožel ,těch ještě bude!-potřebuješ další questy a naučit se Jazyk I.+II. i teleporty se hodí...)Využij 3x pomoci Larese!naskákaj bodíky bez práce,aj Lučištnika u Píva(bejvalej učeň u Kožkára),umíš už Odemyky?!,potvory ti pomůžou pozabíjet taky:žoldneři a drakobijci ,he až ťa budú naháňat,kapitán pirátů,rolníci na farmách...,nauč se sílu 40-6O na silnou kuši!-Stop efekt...Tož s tou 2.kap.ještě počkej a dodělej komplet 1.kap!
skvělá kuše je ta nad Shadow cave ,vlevo od lávky pod stromem,že...S60/damage9O!...stará Krakora Marcel od Zvonu...
Naposledy upravil Marcel Kudlvasr dne 9. 1. 2009 23:29, celkově upraveno 1
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 1. 2009 23:27

Pipine již v 1.kap.to jde rozjet s ornamentem,kruhy fungují i s doprovodem Larese(vyřešit Banditi New World a zmizení lidí,co to jde)... v 2.kap navštěva Old Worldu+Doly na rudu...3.kap.Havran....Thowte napiš kolik máš čeho v C-harakteru,dík...Krááá,Tulák Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 9. 1. 2009 23:49

tak som prave skolil Black Trolla, uz ryje drzkou v bahne ^^ som myslel, ze zan bude viac xp, len 1000, pche, za to, kolko mi dalo roboty ho skolit s jednorucnym mecom vlastnej vyroby (zranenie 40) :-D

banditov som uz tiez poriesil, oba tie tabory co su blizko Onarovej farmy, i tych na moste, samozrejme, s prislusnymi questami, co sa na nich viazali...

som cerstvo lvl. 12 (jak ten troll padol :twisted: ), str. 40 (z toho mi 3 dava prsten a 5 opasok..), boj s obojrucnymi zbranami 30%, mam 42 volnych bodov :nenapadne ... kusu pouzivam uz dlllllho, zatial mam 40/60, ale v inventari uz mam i tu 60/90, co si spominal...

vidis to, pouzivat svitky ma nenapadlo, ja ich radsej sanujem :-)) ... inak som si prilepsil cca 4000 zlatych (2000 som mal, teraz mam okolo 6000), vyrabanim mecov pre toho kovaca v khorinise ^^ sak to je bezodna jama na peniaze, u kovaca na Onarovej farme mozem nakupit zeleznych platov kolko chcem (kupim, dam rozhovor znova, znova ich ma na sklade...), u Kovaca v Khorinise predam za 150... :hm

pracu s bylinami a s lektvarmi, co permanentne zvysuju staty, ovladam ^^ ale sanujem na neskor, ked zvysovanie schopnosti u ucitelov bude stat az moc (za bod v comsi 3,4 volne body :-/ )
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 1. 2009 00:30

No to Ti Gratulujem ,já Blecky nikdy nešel na férofku,he...teda néé bez priškrcení Oxidu,Dorážka z Mílosti,áno ,na plné gule níéééé.Určitě v 1.kap,kup svitky co uniese kapsa na Trgovině a v Altánu pred Mostom ke Klášteru a u Vodnich Mágou-Cronos...,v 2.kap.budu mať dalšich!...,v 3.kap .je vykupiš znova...všetko sa hodí na hlavné potvory než sa radně pochlapíš s mečením cez 50,možno až 70% zvládneš a silu 60-100 na vyššie meče jedno aj obouruč! a bude aj na kuše!,ty není nutno trenovať na blízko sú dobré a volačo pri rastie
z Dosok,nauč sa Jazyk,hej...Momentalno mám:žoldák 8.levl,mečI.45-60/35%...Exp.body:40,
kuše 6O-90,luk 4O,a svitky na ty mrchy,...s permanenty aj doskami vydrž co najdlhšej-,až do tej inflácie za 3/4 bodky,...dobre konáš ,vydržať...flaše sú hlavne u Bestii,cave,rokle,svatyně a u Trotlů a Trolů...a v hornom meste
u bylinkára a obchodnikú,mágů ,v gildě -klášteru od 4.kap.,no dobry lov...
Krakora Marcel od Zvona...jinak se dá z Havrana ,kdykoliv odejít do Khoru-nacicať sa,keď Vodnim mágom dačo dačo chýbá,naber v Khoru ty svitky a šípy + šipky-Mraky,hej......
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 10. 1. 2009 16:49

Někde v jedné z pyramid je truhla se skřetobijem (přesné zranění a požadovanou sílu si už nevzpomínám). Vyplatilo se mi dělat sílu a ukořistit skřetobijce (je to jednoručák). S ním jsem si dovolil vtrhnout do nových lokací už na desátém levlu. Ale je to dva roky, co jsem to dohrál a bohužel momentálně se mi při spouštění havrana objevuje, že dvd je infikováno virem, který brání při instalaci rozbalení klíčového souboru gothic2.exe...

Achich.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 1. 2009 17:59

Hmmm Šemíku ,chceš ho půjčit?,mám ho 2x(toho z P-levelu 154...),toho svýho hoď do korpu,he...skřetobij je fajn,leč náročnost na Exp.bodíky za sílu a %,no stejně jsem chtěl Mečet(zatím to stejně šulim ,kde se dá ,he...),vydatlim se a popojedu za Trotlama v Oudolí,...knecht Béér ,Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 10. 1. 2009 18:33

Ty bys mi ho půjčil? :)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 1. 2009 23:06

Jsem Šemíku Kamarad,ne...je to na Tobě,že ,napiš na SZ či Mail ,vykmínováno..tož sedlej Holuba,he...starej Krakora,Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filo0 11. 1. 2009 13:16

No tak idem nainstallovat 2-ku gothica po dlchsej dobe ze si tam rovno dam aj ravena a ono mi vyskoci error pri prvom cd, ze gothic2.exe nelze otevřit :grr: ]:-<
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
220 CDi, 170PS, 400Nm - W204 navždy bokom <3
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Filo0
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 11. 1. 2009 13:30

:hm aj ja ked som to instaloval (edicia z Levelu), tak mi to robilo problemy ... nechcela sa mi vobec pustit instalacia z autorunu, musel som ju dat manualne, a ani potom nesla, az ked som vypal dalsi autorun co mi nahodilo ... priblizne takto, uz si to nepamatam presne... :-[

sak ked to mate origo, tak si to sosnite, svedomie ciste :oops:
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků