Gothic 1, 2, The Night Of The Raven,3 Theory

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Filo0 11. 1. 2009 13:37

nj, asi potrebujem iba gothic.exe a scopyrujem to na disc a uvidime, skusim to poriesit :hm

Vyriesene! Uz sa do toho mozem pustit ^^
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
220 CDi, 170PS, 400Nm - W204 navždy bokom <3
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Filo0
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 11. 1. 2009 23:29

Thowt: Přesně, kamenný destičky a lektvary atd. je potřeba si schovat, až bude levelování těžší (ne že bych to vydržel dělat, ale dává to smysl:D )

Marcel: OK, ale prostě do datadisku se jde v třetím aktu, rozumíme si....
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 12. 1. 2009 02:47

No Pipine ,že se taky ukážeš...,v rámci nutnosti Mobilizace veškerého Matroše,helpů,questůa Exp-bodů...k tomu ,aby si mohl ve,,zdraví,,vyčistit 1.kap.,protože ve 2. je první obnova živočišstva a rostlinstva! je možnost návštěvy Vodních Mágů již v 1.kap.=dobrej strejček do 3.kap.,neříkám lízt do Havrana,to jde až později,he...t.j. pouze po Portal do Havrana,Rozumíme si?!...Pipine...A to co nezvládneš vyčistit v 1.aktu ,je pro Tebe v druhém ztracený,příjdeš o přírůstky tam ,kde by to,,vyrostlo,,kdyby tam bylo ,,čisto,,...?!To samé se týká i Svitků a pod.-nevykoupíš?!,tak vo to,,příjdeš,,?!
Apropo ,nezapomenout se svlíct před treningem,,do naha,,vše Magic do báglu!...No popojedu,běžim to,,dosekat,,...Lovu zdar,a potforám Zmar,každej bodík je zlatej!...Béér Marcel od Zvonu...Krááá.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 12. 1. 2009 11:23

Marcel: Jasně, rozumíme si. do Havrana v trojce, prolýzt celej Khorinis už v prvním aktu.
Jojo, to byla tak boží hra...člověk vylezl na nějakej kopec a v dálce viděl Xardasovu věž...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 12. 1. 2009 12:24

No můžeš si ho dát znova,že...já ho hraju cca po osmé...než vystřídáš všechny gildy a způsoby...sehrávky,i když se Tesy dají hrát do nekonečna ,že a taky Two worlds nebyl tak špatnej,když jsem sehnal jakousi czestinu...určitě si ho nehrál na všechny způsoby?!...tož to rozjeď...dobrej lov a vyber ho domrtě...
Krááá,...Béér Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 12. 1. 2009 19:06

Tak ještě jednou díky, Marceli...


Jináč, do Jarkhendaru, pokud se bavíte o něm, se dá jít v druhé kapitole...

(No a já jsem na páté úrovni, žádná gilda, jdeme s Laresem za Saturasem, takže by to mohlo ještě naběhnout. Současná specifikace - luk. :-) ^^ )
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 12. 1. 2009 22:31

Šemíku ,kdybych to věděl ,že se utrhneš ze řetězu ,po té co jsem Ti zamával..., tak sem Tě doved až do pelechu,he...Takže to moc nehltej a vychutnávej,že...já mám 9 a stále čistím 1.patro...zatím se u toho Mečení držím,ale Luk je Luk ,že o kuši nemluvě,no ale na ty zakuklence platí 100%-rychlej tah na bránu a rozsekat na biftečky!...tož si pro ten Magic nezapomeň skočit do kanálu,he...skvělej Lov přeje Béér Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 13. 1. 2009 01:48

Nenaběhlo :(

No, Marceli, je to asi tím, že primárně plním úkoly pro Kruh. Nejsem ještě ani ničí učedník, takže to vlastně ani nehltám. Tam je beztak problém, že jestli musím přinést mágům tři úlomky, musím za Hagenem, čili to bude ještě pomaličku růst. :-)
Ale tuším, že jedu na svůj rekord, obvykle jsem Gothica první kapitolu dohrával okolo lvl 10... :-)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 13. 1. 2009 03:06

Budiž Ti přáno a koukej se vyučit,,flákači,,...fajne zábavu,vzhledem k,,mrtvé ,,sezoně na Doupěti ,chodím datlit na Digi Gall,je tam taky sranda,ale nepoučitelnejch je tam taky dost,zatím klídek,...Ponocnej Marcel od Zvonu
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 13. 1. 2009 13:18

Už jsem vyučenej, jako vždy jsem vstoupil k Bosperovi (ono na těch kůžích se dá vydělat hodně a meče mě nebaví dělat ^^ ).
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 13. 1. 2009 15:11

Přesně tak, kůže jsou nejlepší.
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 13. 1. 2009 15:51

mece tiez nie su najhorsie :kuk:
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 13. 1. 2009 17:21

Zdlouhavá výroba. Jedna stínová šelma nebo troll a je vyděláno. A že třeba v Hornickým údolí těch stínovejch šelem je strašně moc. No a hned dvojička trolů je u Onarovy farmy.

A to nepočítám to kvantum vlků a porůznu poházených vlčích kůží po celém Khorinisu i Hornickým údolí. Kůžema se dá dobře vydělat a hlavně proč dávat zbytečně body na začátku do kovařiny. :-)

Meč Drakobijců se naučíš ukout z toho pultíku a stačí Ti k tomu jen základy kovařiny, což se na konci dá jednoduše nahrabat. Tam už je bodů k dispozici...
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 13. 1. 2009 18:28

no ja som dal len 5 VB na kovarinu, zatial, teda zakladny mec. ukul som ich okolo 30, 40 a teraz mam okolo 9000 zlata, tsale I. kapitola...

inu: stale I. kapitola, skoro vsetky questy porobene, tak som sa vrhol na questy pre vodnych magov... aktivoval som tie 3 teleportery, no a teraz som zacal zhanat tie ornamenty...

co ma ale dostalo, je fakt, ze pri plneni ulohy odomykania tych portov, tak ked som sa portol z jaskyne pri Korinise k tej hospode pri "uzneviemakej" harpii, tak som si vsimol, ze su tam znova mrchozruti, tam kde som ich uz vyzabijal, a aj skupinka novych, ale 5tich pohromade! taktiez na niektorych miestach, kde som to uz "ocesal", boli znovu byliny... takze nevim, Marcel tu spominal, ze sa to "refreshne" pri prechode do II. kapitoly, no ja som stale v I. a uz sa to stalo...

inac mi chyba cca 1300 XP do lvl. 12 ^^
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 13. 1. 2009 19:33

Já ti nevim Thowte ,ale mělo by to,,vyrůst ,,po návštěvě Revana kvůli ornamentu+klíč?!...asi se to zblázní již po návštěvě Saturase?Hale hlavně ,že ti něco Dorostlo...nějak jsem se do Khoru dlouho nedostal...snad zítra nebo v noci.Já taky kožkuji a kovařit budu ,až si vysvobodim kováře Benneta...zatím syslím pruty a rudu.Kamila huž šla,,strašit,,na Staromák ,tak je PES opět moj,joj...to je absťák,dobry Lov...žoldák Béér-Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků