Gothic 1, 2, The Night Of The Raven,3 Theory

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Wint3r 13. 1. 2009 21:46

No to je velice pěkné, že tu máme takové "kožené bratrstvo", ale mečů si můžu ukovat kolik chci a je to podstatně rychlejší než honit vlky po lese (ikdyž je pravda že to praktikuju i bez toho).
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 14. 1. 2009 00:33

tak. a uz som v 2hom akte. uz som i clenom kruhu vody. silu mam uz na 60, takze pouzivam uz kusu 60/90 8-) ....500xp do lvl. 13 8-) 10000 penez 8-) btw. celkom ma potesilo, ako som nasiel ohnivy luk (25/50) a ohnive sipy :-)) si nepamatam, ze by som ich pri minulom, prvom hrani nasiel ... boli na zaujimavom mieste "ukryte" ^^ /ale i tak mi je ten luk na nist :-)) /
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 14. 1. 2009 00:58

Heh. Doufám, že jsi tu kuši našel a ne kupoval (??) ^^

Penízky se Ti budou hodit k drakobijeckému brnění, jinak, pokud si správně pamatuji, je brnění kruhu vody lepší a vyjdeš s ním celý druhý chapter :-)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 14. 1. 2009 03:18

No uff,ztracený kmet se vrací z hlubin DigiGallu,no Magic luk i Magic kuše jsou dobrá věc ,i když se musíš spravně rozhodnout Kdy je použít!,neváhat ,potom Ti jsou opravdu více méně ,,na DRAKA,,že,aj doslovně...,he...no chce se v to
Myšáku: nebát sa a pokradnuť všetko čo není,,privarené,,! a všude napchať svoj čumačik aj s fúzikami,hej Thowte...Dobrunka a Krááá Krakora Marcel od Zvona
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 14. 1. 2009 12:09

jj, tu kusu som nasiel ^^ inac to brnenie kruhu vody, to sa vraj nesmie nosit v meste, na verejnosti a tak ... smiem sa spytat, co by sa stalo, kebyze sa v nom prebehnem po Korinise? :D ...nepouzivam ho ale zatial (koniec koncov ho v hre vlastnim este len nejakych 5 minut :-D )
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 14. 1. 2009 23:03

No pokud vezmeme v potaz, že v druhé kapitole jsi hlavně v Hornickým údolí (a i jinde :kuk: ), pak je to relativně jedno. =)

Jináč já teda osobně brnění kruhu vody ve městě radši sundával a chodil tam na lehko v brnění žoldáků :)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 15. 1. 2009 03:19

No v podstatě ,jde u tohohle Armru jen o doporučení,ale jinak nepřátelí Kruhu po Tobě půjdou,jak sliepka po fluse,to samé ne-li horší ,Tě čeká s piratským ,banditským a havranim,...jedná se o 2kliky a sklerrozu,že a jista pravidla,...no v opačném případě(že,zabudneš si ho navlíct +prsten kruhu ,ha ,,OKO,,nabité!...jsou Drakoničtější...čeká tě boj či nezájem...)...dopadneš daleko hůře,jo diščiplina vojáci pitomí muší bejt aj v RPG!Proto je mám rád ,že v tomhle jsou Výchovné aspoň troch co se týče dodržování pravidel,etiky.kodexů,chování,diplomacie a že Rambo styl nevede vždy ke 100% úspěchu což jaksi pro momentální Česko neplatí!?To jsme Tatíčku tedá dopadli z nekrást/bát přes krást /bát,až ke kýženému: Krást dokuď je co a vůbec se nemuset Bát,perfektní stát ,že Přátelé ,tož raději zalezem do Virtuálu...he...smutnej Marcel od Zvonu....no pomalu začíná platit aj zabíjet a nebát se,...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 15. 1. 2009 10:06

kruh vody ma aj nejakych nepriatelov? ved su to taki mili a dobri ludia, kto proti nim co ma :-))
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 15. 1. 2009 14:58

^^
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 1. 2009 14:21

A co Banditi,Thowte...občas nějakej převlek ,zabere ,ale někde Tě maj již prokouklýho a je ti ta Maškarní ,houby platná...no potom musíš přes Zeď nebo po Skalách Zkratkou,he...jak ve starém světě ,tak v Havranovi...bohužel tuná chýbá trening Akrobacie ,jo není nad TES,he...dobrú Polovačku...snad budu pokračovat dneska,flákal som sa na Digi fotkách...Marcel od Zvonu
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 16. 1. 2009 16:26

tak banditov povazujem za lovnu zver ^^ ale ty po tebe idu, nech mas hocijake brnenie, patris k hocijakej frakcii... som sa pytal espesl na kruh vody ;-) ...ako je to v svete, ktory pridava datadisk, nevim, este som tam nebol...
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 17. 1. 2009 16:47

No Thowte o Havranovi byla řeč,tam to maj Banditi obšancovaný taky,no uvidíš,vydrž Pr-dka vydrž...krááákal Starý havran...,zabili,zabili,chlapa z Koločavy...asi rozsekám dalšú skriňu na fatřičkú,Červená se line záře...Fajr,hó-ří,fajr!Marcel od Zvonu je spokojen,dobrunka...He ,huž jsem si vzpoměl na Tvůj Kaňoning Krst-Cetině,naozaj ,v tej Jugoške po mňa zbylo Hafo prásků nedorobenych ,chcelo by to partiu ,sam huž to bez mala kola-Škoda nezvladám,fňuk...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 22. 1. 2009 21:08

Trojkááááááá! :-)

Asi se zkusím pro změnu přidat ke skřetům... Haháááá. :D
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 1. 2009 22:04

No Trojka ,ano ,ale již pokračování ,že,doufám ,že se jim to již hejbá,na krámek to ještě nemali snad příští tejden?!Zatím jsem to spláchnul 2x N+Hard,že...což je Repete na Marcela nízké,no Dat a pak asi do třetice,...ale za Trotly jen přes mou zdechlinu...nemám je rád,ještě tak za Zlouny,ale mne sympatiko ,ale né taká uslintaná Hovada...kosa byla ostrá ,jého čélo presno trefíla-la-la-LÁ!.To jo ten G3 dat ,beriem,ať je jakej chce,mám absťák...Batle mage Béér ,Marcel od Zvonu
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 22. 1. 2009 22:42

Každopádně G3 jsem poprvé a naposledy otočil za dobré a přidal se nakonec ke Xardasovi, teď si chci vyzkoušet zase jiný pohled. Mě ta orčí kultura zaujala už v jedničce... a ve trojce jsem si k ní často přičichl. No uvidím.

Datadisk chci jednou taky ozkoušet, až bude čas i penězivo. Nakonec ty recenze, ač nepříliš příjemné, taky něco naznačují a není od věci se dozvědět o pokračování příběhu něco víc.

Čtverku jednoho dne, až za ty dlouhé měsíce vyjde, taky pořídím, ač můj zájem teď směřuje k Risen...
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků