Gothic 1, 2, The Night Of The Raven,3 Theory

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod .MarV. 17. 12. 2005 21:13

Bude předprodej Gothica 3 Theory ?
.MarV.
First Blood

Odeslat příspěvekod kurcatovium 21. 12. 2007 23:29

oživím tuhle zombii...

nevíte co se to mělo dělat s Gothicem 2 aby to na začátku nescannovao komp, nebo co to tak dlouho vždycky načítá? pěkně mě to začíná ... štvát :-D

měl se tam nějak přejmenovat jeden soubor či co, ale nejsem si uplně jistej, kterej to byl...
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 21. 12. 2007 23:34

+ další zatracenej problém ... hra se mi při každém cca pátém rozhovoru zasekne a lze použít jen základní trojhmat :-( :-( (ctrl+alt+del)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 22. 12. 2007 00:19

To že se ti hra zasekne, to nevím, ale to k předchozímu příspěvku, smaž nebo raději přejmenuj VDFS.exe ve složce s hrou.
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Meda 22. 12. 2007 09:32

Hrajes Gothic 2 nebo datac?Stahni si posledni patch me se to u Gothic 2 nestavalo ale u datadisku s poslednim patchem se mi hra taky zacla sekat pri rozhovorech.Na to mozna pomuze nocd crack.Mam origos ale poprve sem to hral vypaleny s crackem a vse slapalo jak melo.
Takze instalovat opatchovat pokud teda nemas origos Gothic 2 gold i s datacem tam je posledni patch uz danej a cracknout.Jo a jeste jedna vec jestli mas dvoujadrovej procesor tak ja sem musel 1 jadro vypnout hra se s tim jinak tak divne skubala.
AMD Athlon 64 X2 5600+ 2800MHz, Gigabyte GA-MA770-DS3, A-Data 4096MB DDR II 800MHz Extreme Edition,
160GB HDD, Asus EAH4850 512MB, LC Power 550W
Meda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kurcatovium 22. 12. 2007 15:23

mám DVD z Levelu, tzn G2 + Datáč na jednom disku, taky se mi to tak nějak divně poškubává, zkusím to jádro... nocd crack asi vyzkouším, byť to jde už takhle s prázdnou mechanikou

jo, ten vdfs.exe - to bude přesně ono! :-)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maslo7 3. 1. 2008 07:54

Dik za dobry rady lidi, Gothic 2 je suprova hra, ale jak to mam sakra hrat a uzivat si to kdyz se me to po pulhodince hrani zacne sekat a obcas to dokonce uplne zamrzne? To pak musim hrat znova to, co sem udel uz pred pul hodkou a to je fakt vopruz. Vyzkousim vsechny veci a uvidim co se da delat...
maslo7
First Blood

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 1. 2008 09:23

No Máslo ,každé RPG je dobré sejvovat a nestydět se za to...hlavně ,když ho dřeš,,bez,,nože nebo to dělá,,brixle,,z různých důvodů ,ale
Gothic 2 i Havran ,až na občasné pády, mně fungoval korektně ve všech verzích i v té plevelové ,která se s tou 100% OK cz vyplatila a rád jsem si to dal,,popátý...,,...jinak ,,rozbujelé Savy uklidit občas na CD oplatek...toť vše...BON Apetit...vyčistit strojovnu a plochu+defragment a cca 1GB ,,kyslíku,,k dobru...odpovídající Pící-PES a ovladače z té doby!někdy to blbne na,,nových strojích,,?!...čo já viem...Tydýt Marcel od Zvonu...AMD,1G Ram ,GE 6600...!,(ale makalo to OK! na poloviční kubatuře...)
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 12. 2008 11:54

No hele,doufám ,že se nestane Tradicí doupěcího Fóra:,,...Marcelovo Poslední slovo a Aámen...,,.Vracím se k Havranovi se Slzou v Oku...Je to asi vážně TOP
RPG Gamesa,posledních let...rozumně akční(žadnej bloodflash..) a přiměřeně reagující na počiny Hráče,s fungujícími Gildami a bohatým příběhem,i krásnou scenérií,...s možnostmi,he s nutností strategie a taktiky ve všem(tvorba postavy,příslušnost ke Gildám,boj a průzkum,ale i získávání flašek-alchymo,bonusů či zbraní a zbroje...)...hrál jsem to huž 8x ,je naděje ,že se někdy něčeho podobného dočkáme?!...nostalgic Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 20. 12. 2008 16:37

aj aj to hram, aj ja to hram! :mrgreen: Gothica 2 som uz raz dohral, ale bez datadisku, mo a teraz som si pustil havrana ... hlavne teraz o vianociach sa do toho chystam viacej ponorit, ale bohvie, ci to stihnem dohrat, to asi ani nie :'( .. uvidi sa :-)) ... kazdopadne Gothic 2 patri k uplne tomu najlepsemu co som hral, u mna sa radi do TOP, proste je bezkonkurencny :!:
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 20. 12. 2008 16:49

Souhlasím, Gothicy mají naprosto vynikající atmosféru a příběh. Výborné hry. :-)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 12. 2008 11:24

No Ja Thowte ,docela Ti to,,ne-pobozkanie,,Havranom,přejícně závidím...no mohu Tě ubezpečit ,že jsem ho sehrával za v priemeru 60-80 hodin,pochopitelno,,Dočista,,-všetko vyzobano ,,dohola,,-na kústku...Ono Ti ani nic jiného nezbudie:inflácia! u cien za treningy,2-3x tužšie Potfory a beštie ,aj oveľa chytre(napr.vyskoči na skalu ,obehnú volačo...)=velki hlad po surovinách,questoch ,zkúšenostnych bodov za zabitie...sice volačo dorastie,no poriveľa nie...dobre pororozmýšlaj Thowte kolko a kedy i do čeho bodiky nasypeš,bonus-desky a pernamenty šporovať na koniec,hej...Navnadil si ma,že
bych zakrákal po ,,Osmi raz,,?!...Kráááá...Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 1. 2009 00:11

He ,máte to na Háku a vykecáváte se ,jinde,Krááá...do Houfu!...starej Krákora Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 3. 1. 2009 00:30

skopcim sem jeden moj prispevok z "co zrovna ted delate", aby nezapadol, a aby az sa niekto niekedy rozhodne tuto squelu gamesu hrat, si ho mohol precitat a napriklad ho moze navnadit alebo co ja viem co :D kazdopadne kto nehral Gothicov, nie je RPG hrac, nie je to ani hrac a vobec to neni ani clovek :mrgreen: 8-D :-]
Thowt1 píše:
Chemist píše:
To jsi o tři úrovně výš, než jsem byl v Havranovi já. A co zaměření? Meč? Jednoruční, obou? Nebo luk? Já zpočátku preferoval luk, vyplatil se tak do šestnácté úrovně. :-)


// Jdu se mučit.


zozaciatku to bolo o hubu a boj s kazdou krysou na zivot a na smrt, malo zivota, beh k Vatrasovi, oliecil /healing vecicky si sanujem :-P /. pouzival som sem tam luk, a hlavne jednorucny mec /vlastnej vyroby :-P / ked som sa dostal so silou na 40 /pravda, 5 z toho dava opasok, a 3 tusim prsten :-P / tak mi dost pomohla a stale pomaha lahka kusa /str. req. 40, zranuje za 60/. no ale specializujem sa na boj s obojrucnymi zbranami, ktore som zacal pouzivat az teraz, a to i blbu hrdzavu sekeru /str. req. 40, zranuje za 40... za chvilu ale najdem/kupim daco lepse :-P /. body som navalil nejake na lov - teda trofeje, potom pacenie zamkov samozrejme viem, to tusim stalo 5 ved. bodov, zatial 5 bodov na kovanie vlastneho meca... no a hlavne som ich dal do sily a pred casom konecne i do boja s obojrucnymi zbranami, ktore mam zatial na 30%, teda dostal som status "bojovnik" pri nich, dalej uz stoji jedno % 2 ved. body, a bude sa to zvysovat :-l , takze zatial vyckavam... takze idem na nabuchaneho drakobijca s obojrucnym mecom/sekerou a kusou na hrbe 8-) /co je dost odklon od mnou preferovanych charakterou, pac hravam za magov, jednoducho za tych chytrich a mudrych ... ale za maga som uz raz presiel Gothic 2, tak idem touto cestou :-) /

jop. vcera som mal krasny suboj so Sentenzom /jeden zo zoldakov na Onarovej farme, v ramci ziskavania si respektu.../ ja ked som ho trafil /obojruc. sekera 40 zranenie.../. ubralo mu asi milimeter z jeho zdravia... on ked ma trafil, ubralo mi tak 1/5 zdravia, ked ma trafil dobre, sundal ma na jednu ranu... tento suboj som vyhral vdaka funkcu save/load :-- , a trval mi okolo 50 minut!


btw. nejde dat viac ako 3 citacie :-/ ]:-<

dalsie moje reporty budem teda hadzat sem :D ... myslim, ze to tak bude najlepsie 8-)
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 1. 2009 06:56

Díky Thowte,no a hnedka je tu outúlnějc,to zahřeje,tož jedeme dál...takže říkáš:vše do síla+meče(no u mne još+Kuše),hehe ,,v tunelu ma dali na budku mladý škúdcovia,huž zabúdam...,,).Bude úklid kolem Khoru,že...Béér,Marcel od Zvonu...no díky za,,info obtížnost,,-chtěl jsem si dát Havrana na Harda,he...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků