BOILING POINT- záseky

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod David Sláma 19. 1. 2006 00:34

Hehe - Daggerfall na tebe :D
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lolman 2. 2. 2006 15:19

Mám problém :(
Sakra velkej zásek kterej když nevyřeším tak nedohraju hru :(

Nekam jsem založil manuál se sériovým klíčem :?
jsme se stěhovali a tak se někam ztratil. Mám DVD, mám i tu za*ranou krabici v které to došlo, mám i fakturu :cry: ale ten manuál......nenenenene a ne najít. Newíte co teď?
lolman
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 2. 2. 2006 15:44

Boling Point má pro celou ČR jenom jeden klíč :roll: A je veřejně dostupný na stránkách CDProjektu :roll: Ale pro tebe je to štěstí :)

přesný odkaz: http://www.topcd.cz/InfoPage.asp?TP=FT&ID=54
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod lolman 2. 2. 2006 21:48

AAAA Děkuji moc :mrgreen:
uz to pařím ale nějak se to laguje newíte co s tím???
a laguje se to i na nejmenší detaily.
mam 2400+ a 1GB ramek
kdybyste vedeli tak poradte :)
lolman
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Standa 2. 2. 2006 21:56

nahod tam posledni patche, ta hra je na tom co se tyce optimalizace a bugu hrozne, jeste posledni ovladace na grafiku(jakou mas?)
Standa
Rampage

Odeslat příspěvekod Ertefol 2. 2. 2006 22:12

ta hra ma v orig verzi zabudovaný poslední patch co vyšel a optimalizovaná je příšerně :wink:
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod lolman 3. 2. 2006 13:19

No tak PC není zrovna moc žhavý zboží :)
mám 2400+ AMD a 9600 ATI kterou mám přetaktovanou GPU 324@400 Mem202@250 :)
jinak 1 GB ramek a s novyma ovladacema hra pada s tim ze VPU recover provedl restart grafického adaptéru :) krabici od hry mam verzi 2.0
ale jinak free cool in hra :) :D
ale nejak jsem se zasekl a nejvíc mě baví střílet po lidech :twisted: ale to přejde a začnu hrát pořádně :)
jo btw je ve hře tank??
lolman
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Standa 3. 2. 2006 13:57

dela to ta grafika, ten proces a ramka by jakz takz jeste stacila, ale ta hra opravdu neni dobre optimalizovana a je prehnane narocna
Standa
Rampage

Odeslat příspěvekod Ertefol 3. 2. 2006 15:30

s grafikou si dovoluju nesouhlasit, mám AtiRadeon9600Pro přetaktěnou na 465/324 a mám 35FPS ať to hraju na 800x600 a min detaily nebo 1280x1024 a max. detaily.
PC, Wii U, 3DS
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Standa 3. 2. 2006 16:17

Ertefol píše:s grafikou si dovoluju nesouhlasit, mám AtiRadeon9600Pro přetaktěnou na 465/324 a mám 35FPS ať to hraju na 800x600 a min detaily nebo 1280x1024 a max. detaily.a/quote]
tak to mas potom zazracnou grafickou kartu a magicky pocitac :D
Standa
Rampage

Odeslat příspěvekod Ertefol 3. 2. 2006 16:27

magický ani ne, A64 3000+ a 1GB RAM :wink: Je fakt, že teď si nejsem jistý, jestli je to 35 nebo 25 FPS, ale hýbe se to naprosto stejně
PC, Wii U, 3DS
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Standa 3. 2. 2006 16:43

Ertefol píše:magický ani ne, A64 3000+ a 1GB RAM :wink: Je fakt, že teď si nejsem jistý, jestli je to 35 nebo 25 FPS, ale hýbe se to naprosto stejnět/quote]
mam to silnejsi nez ty a o plynulosti se mluvit neda :)
Standa
Rampage

Odeslat příspěvekod Ertefol 3. 2. 2006 16:51

to je hodně divné :) Ono je to možná i stavem systému apod. Boiling Point prý funguje naprosto zvláštně na různých konfiguracích tak možná...
PC, Wii U, 3DS
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Standa 3. 2. 2006 18:09

Ertefol píše:to je hodně divné :) Ono je to možná i stavem systému apod. Boiling Point prý funguje naprosto zvláštně na různých konfiguracích tak možná...t/quote]
System je ve stavu dobre, zkousel jsem to i po formatu, xp sp2, ale popravde receno je mi jedno ze to nejde, vubec me to nechytlo
Standa
Rampage

Odeslat příspěvekod lolman 5. 2. 2006 05:24

Nevim no možná to bude přece jenom tím systémem. Na střední detaily se mi to sice loaduje tak 5 minut ale seka se to jen o trochu vic jak na low ktery se mi loaduje tak 60 vterin :)
Ale ty lagy jsou celkem unosny :) Jo a newíte jak se leze do kufru auta ?? :oops: bych tam potreboval naskládat nějaký guny co jsem sebral mrtvejm vojákům a mafiánům :)
lolman
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka