Diablo 2

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Darkrider 1. 11. 2006 12:40

Diablo2 je nej. mam rozehrany hry za vsechny postavy kazda kolem lvl 35
Game isnt over
Darkrider
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 11. 2006 10:40

Proč všichni říkají, že Diablo je ve hře nejtěžší boss? Mě přišel přinejmenším jeden z lehčích - ani jednou jsem na něm neumřel, což se o ostatních říct nedalo (Andariel jsem myslím taky dal bez umírání) s Amazonkou na 28 lvl, specializace na jawelin. Házel jsem po něm jawelin pěkně z dálky obohacené ještě o nějaké elementální dmg (led myslím). Sice jsem vypotřeboval asi 100 velkých potion a aspoň 20 town portálů, ale neumřel jsem. (takový Duriel mi dával zabrat mnohem víc, i Mephisto, dokonce i někteří menší bossové jsou podle mě nebezpečnější).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysek 23. 11. 2006 16:57

Nejnebezpecnejsi priserou ve hre je novacek vedle tebe.
Diablo je smesne jednoduchy, Uberi jsou smesne jednodussi a kouzlo MSLEB z 09 je pryc. Kdyz se vi jak na to, neni potreba nic resit.
Kbyby jste si vzal Gobliny a poradnou porci Crushing Blow, Cleglawsy na slow ci Death's combo, umydliteho Jabem 100x rychleji.

Nejvrazednejsi kombinace se muze nagenerovat v Tal Rasha's Tombs ..... Staci, aby se povedla spravna kombinace a je po srande.

Dobry pala ma na lvl9 kolem 800 life a 1300 dmg. Assa kolem 700 life a 6000 dmg.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 11. 2006 21:19

Matysek: Rozumím všemu, ale až od toho "100x rychleji" :lol:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 15. 1. 2007 20:22

prodavam originalku datadisku Hellfire k Diablo 1. je to kompletni verze s papirovou krabici. rarita

500 kc

v pripade zajmu me kontaktujte pres SZ
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod balu376 22. 2. 2007 00:16

zdravim,
potřeboval bych nějaký program na úpravu postavy. na změnu levelu apod. Nevíte o nějakém ?
balu376
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilda_gamer 23. 3. 2007 20:42

Souhlásím. Až na to nabažení, mě to baví pořád.
vilda_gamer
First Blood

Odeslat příspěvekod kurcatovium 24. 3. 2007 10:15

balu376 píše:zdravim,
potřeboval bych nějaký program na úpravu postavy. na změnu levelu apod. Nevíte o nějakém ?j/quote]


záleží, jakou máš verzi hry... pro starší verze byl skvělý ShadowMaster, pro novější je pak slušný ATMA... linky dávat nebudu - hledej ;)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shadargh 22. 4. 2007 07:45

Mě teda víc než diablo chytil revenant.Né že by snad diablo bylo blbý,ale prostě mě to přestalo bavit po několika dohráních.
Shadargh
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raisen 8. 8. 2007 16:06

No tak z bossů je podle mě těžší Baal.
Raisen
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Flavius 14. 8. 2007 13:06

Zdravim
Nemate nekdo cestinu pro DIABLO 2 verzi 1.11 nevim cim to je ale ta co mam haze porad error

diky
Flavius
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 14. 8. 2007 13:16

Mi to taky pořád háže error s toho si nic nedělej
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 8. 2007 13:20

Otázka zní, proč na hru, ve které je obtížnost a rozsáhlost rozhovorů na úrovni "How do you do?", potřebujete češtinu. :) Těch pár slovíček popisující skilly a vlastnosti zbraní se dá najít ve slovníku celkem v pohodě.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Flavius 14. 8. 2007 15:36

No o ty rozhovory ani tak nejde ale aby bylo presne vedet co jaka vec dela
Flavius
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 14. 8. 2007 15:40

no chce to vedet co to je za error presne :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků