Gothic III, TES4: Oblivion

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 24. 6. 2007 20:44

Shadowbane :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod PC 24. 6. 2007 21:18

To roztomilé a přítulné zviřatko se jmenuje Shadowmere, ne Shadowbane,Shadowbane je nějaká hra... Já mu stejně říkám Shadow, protože Shadowmere je moc dlouhé a já ani nevím co to je.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 24. 6. 2007 21:40

Já to hraju s češtinou, proto udávám české názvy.
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 24. 6. 2007 21:43

Stínomila je pěkně blbý jméno...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 24. 6. 2007 22:06

No nechte To Koňovi,jsou to neposlušná a nevyzpytatelná Zvierata...
Zlatej Dungeon Siege a Anča...tam byly ,,Míláškové,,...Tuná jsou pre ,,Zlosť,,...lepší si koupit zopár Flaší!...Nohy jsou Nohy..a ,,rychlá bota,,..,že...Ťurist Marcel Ogden od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Chumbaba 24. 6. 2007 23:55

Já koně taky moc nemusím, protože se z nich nedá bojovat, takže člověk pořád nasedá, sesedá... Ale zase je jízda na koni moc hezky graficky udělaná. A jezdit se dá i na jiných věcech - jednak jsem našel jedno další zvíře v rámci questu pro daedric shrine (nechci spoilovat - viz příspěvky o dark brotherhood) a taky jsou pluginy, super je jízda na ovci :D .
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 25. 6. 2007 00:11

nj ja som si dal jizdu na ovci v hre Arcanum, ked som tam v nevestinci pozadoval "extra" sluzbicku, ovca ma fakt prekvapila...
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Odeslat příspěvekod jezek 25. 6. 2007 07:24

3D_Crab píše:ježek: doporučuju dělat questy za Temné Bratrstvo, protože zhruba v polovině postupu dostaneš perfektního koně - Stínomilu - je nesmrtelná, nejrychlejší a poměrně silná.o/quote]

To jsem slyšel,tak se na to asi vrhnu.Ale zase questy pro Temné bratrstvo jsou prý nejlepší,tak si je šetřím.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod HALI32 27. 6. 2007 18:41

jo ty questy jsou super a Stinomila taky
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dark_one 1. 7. 2007 19:40

Tak jsem dneska dohral Oblivion...
Je to trochu smutne...uz to proste neni ta nekonecna hra, uz je konec *sob*
Ted premyslim, jestli si mam koupit Shivering Isles...
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Chumbaba 1. 7. 2007 19:49

DARK ONE: Oblivion je dohranej tepve ve chvíli, kdy se ty rozhodneš, že už ho máš dost. Jestli ses do tohoto myšlenkového stádia ještě nedostal, tak máš celej Oblivion v podstatě teprve před sebou :wink: .
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 736218694 9. 7. 2007 11:44

potreboval bych pomoct...stala se mi takova vec ze v questu pro cech zlodeju delam asi posledni jejich quest......sem v ty mistnosti kde mam strelit ten sip do ty sochy... a tam z toho mista kde se ma strilet...tak jak je to zavreny ...no ehm sem byl trochu linej si to jit nekam otevrit...tak jsem pouzil TCl....a bez nejakyho tlacitka sem prosel...vystrelim si sip....zapadne ...zautocej ochranci...ale potom kdyz chci projit dal tema dverma....tak se mi to v 1/2 loadingu sekne...a vypne se oblivion...myslite ze to chce preinstalovat...nebo to je tim TCl ? (trochu sem se i hrabal v Oblivion.INI .... a tcl sem v tomhle questu pouzil vicekrat ackoli se se vracel a vyzabijel vsechny prisery ...otevrel ten streleckej mustek postaru....porad se to vypina)
SONY PSP base pack (ta-082) FW 2,71--->1,5->3,02oe-a--->3,02oe-b--->3,03oe-a--->3,03oe-b--->3,03oe-c--->3,10oe-a--->3,10-oea'
Logitech Play gear visor
MS Duo Pro 1gb+1gb
/////*-******_-\\\\\
736218694
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dark_one 13. 7. 2007 11:44

->Chumbaba: prave, ze mam 90% vedlejsich ukolu splnenych, takze ted uz proste v Tamrielu neni co delat :(
No nic, asi se vratim k FF XII, tam mam jeste par restu 8)

(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Chumbaba 13. 7. 2007 11:46

Dark One: Tak to jseš drsnej. A kolik máš uhráno hodin?!
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dark_one 13. 7. 2007 11:52

Uf, tak to nevim, rekl bych, ze neco kolem 60ti. Uz jsem to ale hral na PC, takze jsem byl s nekterymi questy hotovy dost rychle (cele Dark Brotherhood jsem mel asi za dve hodiny :))

Dark_one
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka