Nejlepsi RPG vsech dob

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod RedeeMrd 23. 12. 2008 23:57

Mně se zas nelíbil DS, ale NwN jo :-D A za tím si stojím a prozřít se nechystám ;-)
RedeeMrd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 24. 12. 2008 00:50

Ale My Ti NWN neberem,my jsme na rozdíl od Tebe všechny RPG hry,které šly spustit a hrát é či dokonce dohrát ,Hráli(...jo taková je bída o RPGéčka)a nejenom jen,,projížděli,,.Proto jsme ,,tolerance,,sama ve vztahu k hráčům mající jiné hodnoty pro Nej. hru...Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod DevAstor 24. 12. 2008 02:44

***** píše:Tak NwN bych určitě s DS nesrovnával...

to opravdu ne Dungeon Siege byl daleko lepsi (i kdyz rubačka) :lol:
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 12. 2008 12:11

Tak to zas ne... Obojí mě bavilo přibližně stejně dlouho :-) Akorát NWN je trochu propracovanější po všech stránkách (kromě grafiky).
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Wint3r 24. 12. 2008 12:49

Hrál jsem DS2 a je skvělé, NWN jsem nehrál. Takže si myslím, že DS je lepší.:D
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 24. 12. 2008 13:02

dungeon siege bolo od polovice uz ubijajuco stereotypne, ale dohral som to

pokracovanie osm nehral, avsak dostal sa mi do cesty spin off na psp, ktory je fantasticky - 3 hrdinovia - viacero classov/podclassov, vyborny inferface, slusne questy a na portable hru aj dlha herna doba
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Thowt1 25. 12. 2008 15:24

porovnavat DS a NWN??? tak to snad nie :-)) v ramci svojich subzanrov obe sice okupuju priecku priemernosti, ale inac je to ako miesat hrusky s jabkami :-)
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 12. 2008 15:30

V rámci subžánru je na tom podle mě DS mnohem líp než NWN. Na Diablo sice nemá, ale proti třeba Hellgate London nebo Sacred rozhodně vede. Zato NWN nevede v porovnání s ničím, vzhledem k tomu, do jakého subžánru se snaží řadit (klasické RPG).
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod kurcatovium 25. 12. 2008 19:03

SCobra: :tleskani: Bravo, líp se to snad napsat nedá :-D
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod drak 28. 1. 2009 07:46

SCobra píše:V rámci subžánru je na tom podle mě DS mnohem líp než NWN. Na Diablo sice nemá, ale proti třeba Hellgate London nebo Sacred rozhodně vede. Zato NWN nevede v porovnání s ničím, vzhledem k tomu, do jakého subžánru se snaží řadit (klasické RPG).

Je to hodně o pohledu každého z nás - DS jsem hrál oba a docela dost, ale dle mě Hellgate je lepší, DS mi přijde daleko více stereotipní (ale netvrdím, že by mě vůbec nebavil), Sacred 1 mě bavil asi jenom na začátku do Sacred 2 nejsem schopen se vpravit. Těžko říct - názory budou vždycky různé. NWN jsem nehrál a tak to posoudit nemohu. (jako " fanatický" hráč hellgate samozřejmě nemůžu být úplně objektivní :)).
Intel Q9550+Noctua NH-U12F,4x2 GB A-Data,Asus Maximus Formula,Gigabyte 4870 X2 ,SAMSUNG T 260,WD Raptor 74 GB, Seagate 320 GB,2xWD 500 GB GP,Logitech G9+Logitech G15 ,X-Fi Platinum ,DVD LG GSA-H20L,Asus DRW-1814BL,Thermaltake ARMOR,SEASONIC M12-600
drak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 28. 1. 2009 17:13

hmm aby som sa vratil k tematu ... najlepsie RPG vsetkych dob su BG a Gothic. konkretne 2 diel u oboch serii a este konkretnejsie Gothic 2 je o chlp lepsi ako BG, takze mame celkoveho vitaza... tak a tym by som to povazoval za uzavrete a dane tema za vycerpane :-* , sa to tu moze aj zamknut teraz 8-)
Thowt1

Odeslat příspěvekod DevAstor 28. 1. 2009 19:18

jen bych dodal ze BG2 oproti BG1 byl o dost slabsi, hlavne Podtemno je problem prolezt aby vas to neznudilo (na tom sme se shodli vsichni)

zato Gothic 2 omrzi uz na zacatku (navic ma dost unfriendly ovladani)

pokud me ale pamet neplete :-D nejvic lidi zde oznacilo za nejlepsi Fallout 2 (i kdyz ja mam radeji jednicku)

LOCK
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage

Odeslat příspěvekod Chumbaba 28. 1. 2009 19:48

Já se zase přimlouvám za to, aby se tohle fórum nezamykalo. Jen se podívejte, jede od roku 2005 a od té doby vyšla spousta super RPG - Oblivion, Zaklínač, Gothic 3, Fallout 3, Mass Effect, což pro někoho taky mohou být nejlepší RPG všech dob. A spousta dalších RPG se chystá, devítky či desítky určitě dostane Dragon Age, Fable 2 (na PC), Drakensang a k tomu Alpha Protocol, Risen a spousta dalších a spousta z nich určitě budou kandidáti na nejlepší RPG všech dob. V tomto fóru jde o nejlepší RPG všech dob - ne o nejlepší old school RPG. Napsat "OK, nejlepší je Fallout 2, LOCK" mi připadne nesmysl. Na Doupěti máme naprosto dementní fóra o tom, kdo právě co dělá atd., a jejich délka nikoho neuráží, tak proč by debata o nej RPG nemohla pokračovat?
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 1. 2009 20:03

Správně, žádný uzamykání... Sice už to není, co bývalo, ale stejně nejsou ty současný a budoucí RPG až tak strašný, aby nemohly konkurovat těm minulým... Třeba se nakonec objeví něco, co všechny ty Fallouty, BG apod. překoná :-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Thowt1 28. 1. 2009 20:46

tak ja som ten LOCK myslel ako koniec debaty, howgh, ako ze som to rozsekol a hotovo :-D .. teda ako vtipek da sa povedat ... rozhodne to tu nechcem zamykat :!: ... ved samozrejme, ako pisete, vsetky doby sa nekoncia teraz :-D /myslim a dufam, ze Risen este zahybe mojim rebrickom, mozno odsunie BG2 z 2. miesta, mozno sa zaradi na 3. miesto ... na 1. miesto neviem neviem to by to muselo byt daco fakt extra :-)

Devastor: Gothic 2 omrzi uz na zacatku TEBA tak mozno, si tam zabudol na to zameno a nechal si to vo vseobecnej, teda v mylnej rovine ;-) ja sa tam patlam uz 60 hodinu a stale ma to pop!ci bavi :twisted: /vravim o datadsiku, povodnu hru mam uz davno prejdenu ^^ / a ovladanie ma PARADNE, malokedy a malokde som videl tak prepracovane ovladanie ^^ -> jednoducho trocha rozvedeny pojem "najlepsie RPG vsetkych dob ^^ ^^ "
Thowt1

Předchozí stránkaDalší stránka