Stará RPG škola

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Paar 8. 7. 2005 11:20

nema nekdo win patch na albion?
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 10. 7. 2005 19:53

Tak teď jsem to zkoušel - mám Albion ze Score, naprosto pohodově chodí pod Win XP bez jakýchkoliv problémů, ani se nemusí nějak emulovat SB Live, co mám, všechno eňo ňůňo.
Jinak tahleta verze je volně ke stažení na:

http://www.rpghry.cz/recenze.php?letter=A&id=3

Doporučuju si přečíst i diskuzi ke hře, je tam ke stažení i patch:

http://www.rpghry.cz/dds/albion.zip

P.S. Je tam i plno jinejch abandon RPG pařeb, pro milovníka klasiky lahůdka....
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 1. 4. 2007 22:56

bohuzel nejak uz nedokazu odstranit bug v cestine pro Albion ... patch z http://www.rpghry.cz jsem zkousel aplikovat kamkoliv a porad nic ... Teda doufam, ze si dobre pamatuju a jednou z veci ktere mel ten patch resit byly necitelne udaje o veku a levelu v obrazovce detailu postavy (mimo jine). Pomuzete jeste? Mam original verzi ze Score CD66
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Triana 31. 3. 2010 19:28

Zdravím,
vidím, že nás je v rpg nejak málo, tak som sa rozhodla spraviť nám reklamu asi na všetkých rpg slovenských školách na ktoré natrafím aby som dotiahla nových ludí. Uverejňujem tam toto: Hladáte RPG ktorá už beží niekolko rokov? Chcete byť pracovník ministerstva alebo patriť k nejakej temnej organizácii? Navštívte nás: kouzelne-ministerstvo.nolimit.cz latexom sa dostanete aj do iných častí tohto sveta.
Dúfam, že to pomôže, bola by som nerada keby to padlo.
Triana
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 31. 3. 2010 19:45

No co to je zase za web? A za doménu... Doporučuju trochu slušnosti k návštěvníkům - nějaké normální zarovnání textu (třeba od leva) a méně ostrou modrou... A především vlastní doménu... Těch 80 korun z kapesného vás určitě nezabije.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 31. 3. 2010 21:26

Ahoj Triana, asi budeš muset přitlačit na Pilu, a popovídat si častěji a více..., než sem juknout a bafnout?! Tady jsou Lidi Lekavý, líný, a hloubavý...Tož Vítaj a Povídej , Přeháněj, jsme jedno Ucho, he... STarec Marcel od Zvonu...Těšíme se co z Tebe ještě vyleze?!
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 1. 4. 2010 00:34

OSA na vás za tu úvodní písničku. Jinak ten web je hroznej, utekl jsem po pár vteřinách a to mám RPG hodně rád...
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 6. 8. 2010 08:09

Hai, nebudu ten guláš šířit. Liona hraju sám, tak to napíšu sem.
No není to špatná Hra a opravdu toho má hodně z PT a míň z BG. Co ma na Baldrech bavilo: byla hlavně Parta! kde se daly opečovávat parťáci...a Free teren od rohu do rohu! V Lionheartovi, bouhužel do konce není dotaženo ani jedno. No a PT jaksi držel více pohromadě a přechody mezi Světy, tam byly vyřešeny líp.
No jdu to hledat jak daál,...aspoň aby se mi podařilo se všude dostat, a pak to asi zabalím a půjdu si odpočinout s Kotory...Prostě ta Parta, má u mne First priority. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 8. 8. 2010 08:36

takze Marceli, drtim BG2: ToB a vcera som akurat dorazil Sendai, tu temnu elfku, este ma caka ist za Abazigalom a uz sa bude pomaly blizit koniec hry, ale este ma caka ist do Watcher´s Keep ^^ hh inak dost velmi som sa do tej hry dostal, zas ma bavi ako za mladych casov 8-D /teda SoA mam davno dohrate, ale ToB hram prvy krat/. normalne ma ta hra pohltila, prezivam to ako uz davno nie :-] ked to dohram, tak budem mat dohrate komplet BG1 + datadisk, BG2 + datadisk, ID1 i ID2 i s datadiskami, Planescape Torment, i Lionheart :-D ... takze zacnem asi pomaly poskulovat po Dragon Age, ale páč budem asi uz nasýtený týchto izometrických hier, tak si planujem dat Gothic 3 (konecne! :oboze ... konecne nan mam hardware :-)) ), Zaklinaca a Risen :-) .. teda tolko z RPG, medzitym si ale strihnem nejake RTS a FPS a pozdava sa mi aj Mass Effect a Assassin's Creed

sranda podarilo sa mi vyniest par drowych veci z podtemna bez toho, aby sa mi rozpadli na adamanitovy prach :-)) - mal som ich v bezodnom vacku a sice ak bola vec sama, rozpadla sa, ale ak tam bolo napr. 12x drowia halapartna, tak ich 11 zostalo a u obchodnika som to predal rovno z toho vacku, ale nemalo to moc velku cenu :-| ine kafe bola elfia kruzkova zbroj +1, ktoru mali na sebe ti drowovia, tych som nazberal 50 kuskov :-D a dohromady predal za okolo 100 000 alebo 200 000, uz neviem presne 8-)

mno musim utekat do obchodu (do potravin u nas v obci, nie v hre :mrgreen: ), tak zatial takto, ale este doplnim casom moje putovanie po Faerûne :-D

enem ma hneva, ze za chvilu (24 august/srpen mam skusku, dost tazku, takze musim prerusit moje herne aktivity :-( a este mi do toho zasahuje aj brigada a realny zivot, no hroza :-D )

+ Marceli mrkni do threadu "Baldur's Gate, Icewind Dale, Planescape Torment", tam som opisal trocha zaciatky a moju partu este v aprili /duben/ :-)), ked som ToB rozohral
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 8. 8. 2010 18:09

No Thowte, potěšil si má a závidím, že to máš takhle v hromadě sehraný,...já to mastil pátý přes devátý, hej - gulage magyaroš. A podruhé Ti závidím,,to konečně,,že si začneš hrát 3D RPG Světy...
Užij si to a na Probe držím Palec, he to máš co hrát, až do zimy. STarec Marcel od Zvonu. HJá sice v šuplíku toho mám dost, ale jsou to ty kusy sice dobré(jako Lion...), ale co se moc neujaly a zapadly = blbě se sháněj češtiny a návody, když se sekneš + doplňky.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků