Série Fallout

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod 8Paul 6. 6. 2007 09:25

Hranatý a ošklivý? nebude to tim, že ten autobus přežil nukleární válku? Na mě to krásně falloutovsky zapůsobilo..vaultboy, chlast co vypadá jak Rotgut, to rádio ála 50's..

(SPOILER k FO1&2]

jo a mimochodem, v Fallout 1 máš limit 150 dnů na nalezení water chipu, ten limit se dá prodloužit o dalších 100 dnů v HUBu (water merchants).Když chip doneseš, tak máš další limit snad 200 dnů nebo kolik na vyhlazení mutantů - ale tenhle limit byl patchem odstraněn, takže po donesení chipu můžete hrát jak dlouho chcete.Bez patche prostě po těch 200 dnech mutanti objeví Vault 13 a nazdar...a ve dvojce není limit žádný, ačkoliv vás šaman Hakunin popohání, když se moc flákáte :-).
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 6. 2007 09:37

8Paul píše:Hranatý a ošklivý? nebude to tim, že ten autobus přežil nukleární válku? Na mě to krásně falloutovsky zapůsobilo..vaultboy, chlast co vypadá jak Rotgut, to rádio ála 50's..
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 6. 6. 2007 12:34

Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod kurcatovium 6. 6. 2007 21:39

Myslíš to open-ended nebo PC/XBOX360/PS3 ?
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 6. 6. 2007 22:03

Pro kazdeho je zajimave neco jineho. :wink:
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod kurcatovium 6. 6. 2007 22:06

Hehe ;) Pro mě je zajímavý hlavně Fall 2008 z teaseru... Myslím, že to vyjde k Vánocům a já to ani hratelně nerozjedu :D
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 6. 2007 23:09

Fallout 3...pro Xbox 360...BOMBA!
Kurna, ted se tesim jeste vic :)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod jezek 7. 6. 2007 05:58

kurcatovium píše:Myslíš to open-ended nebo PC/XBOX360/PS3 ? /quote]

Ne,že bude v Game Informeru preview.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 7. 6. 2007 07:14

Doufám, že bude na Fallout 3 tolik modifikací jako na Oblivion (respektivě doufám, aby to bylo možný), protože jestli bude ve FO3 stejně "skvělý" GUI nebo třeba level scalling, jako je nativně v Oblivionu, tak potěš koště.

//edit-Jezek
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod kurcatovium 7. 6. 2007 08:48

jezek: njn, ale co z toho? kdo bude mít ten Gameinformer doma a oskenuje?? ;)

//edit-Jezek
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 7. 6. 2007 09:02

kurcatovium píše:jezek: njn, ale co z toho? kdo bude mít ten Gameinformer doma a oskenuje?? ;)>/quote]

No, težko někdo z tohodle fora, ale neboj se, že se scany neobjeví na nějakých fan-sitech ;)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 6. 2007 09:30

3D_Crab: Já právě doufám, že do Falloutu 3 nepůjdou dávat žádné moduly. Mám radši hotové hry. Připadá mi totiž, že tvůrci potom spoléhají na fanovské moduly a hru zmrší.

//edit-Jezek
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 7. 6. 2007 09:36

SCobra - Mno moduly na Fallout 3 by mohli s te hry udelat opravdu Fallout :) Takze radeji jsem pro.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 6. 2007 09:47

_DAVE_ píše:SCobra - Mno moduly na Fallout 3 by mohli s te hry udelat opravdu Fallout :) Takze radeji jsem pro.
No vidiš, to mě nenapadlo :D Tak to asi začnu doufat v modifikovatelnost :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod 8Paul 7. 6. 2007 09:47

Pluginy ano, a na devadesát devět procent také budou možné..Bethesda si na tom opravdu hodně zakládá.Ale zároveň se opravdu nebojím, že by zopakovali fiasko jménem Level Scaling, sami na oficiálních fórech uznali že to byl špatný nápad (nebo možná "dobrý" nápad, ale hodně špatné provedení).Taky to vypadá, že bude hra plná dialogů, oni vědí že nedělají TES V..a jako hlavní designér dělá na FO3 člověk, jenž má za sebou celou linii Dark Brotherhood v Oblivionu - a to byla jeho asi nejlepší část.
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka