Série Fallout

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 11. 2015 13:22

Takze je to spis pruser? Ja to chtel vzit cca nekdy v prosinci ale jelikoz jeste porad mam rozehrany MGS5 tak nevim kdy se k tomu vubec dostanu.
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 11. 2015 19:30

Ahoj LojZzo,nestahuj si kaťata dalek před brodem, hej.Hrát se to dá, jen to již není RPG...je to Akční hra s RPG ve stylu,,Sam,,- valí se to na Tebe ze všech stran a leze to ze země jak šváby a rádo to utočí ze zálohu a zezadu - zapresacovali na UI, hehe. DRápovi již stěží utečeš, no musí no zdrřet pes a Ty s forsáží zdrhnou, ještě nemám nic, čím bych ho složil? Tak rotočáme , ale došli včelky při likvidaci dalšiho šílence,v metru: Green Rad Zombie a dalží zelenej byl za 6 granátů a rana z milost., v F3, všechny Ty potvory šli sundat snadněji: magnum 45 nebo Sniperka pár dohlavy, tyhle jsou rychlí a moc zmoudřely. Bethové zapoměly aby Trh se taky pochlapil. Já sa pochlapil, na Sniperku, Pumpíka a silnej kolt, plsamenomet, rakety a fatmana, jen díky toulání a šmejdění. Na trhu nenarana nějaký dělo s Damáží nad 60, ach jo, k tomu drahý střelivo kteé takxy nemaj furt, tož pověsíš flintu na zeď. Užijem si společně na dálku, spoustu s-randy. Kup , ale za rozumno cenu já za víc, něco přes tisíc po slevě. Tak rozbij prasátůstal jsem sám na vartě. Díky Tulák Ogden z Plání se svým psem Landšmídem, můj Rolf z G3 se někde zatoulal, tenhle vejlupek není lepší a plete se s oblibou, pod nohy...Jestli budeš v Prosinci doma ozvi se, no aspoň , budu v noci pokračovat.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 19. 11. 2015 02:50

Ahoj Doupata, tak hraje to někdo? LoZzo, nebuj se a jdi do toho, takové masakr nebyl v ,,Erbenovi,, a v SAMech tož ne, hodně se to blíží Stalkerům - boje jak u Stalingradu, o každej dům, i patra + sklep, vesnici ě fabriku po fabrice...huž ma to docela unavuje již se stává rutinou: hmmm nudou, pořád dokolečka po každém Clearu shánět jak se dá Munici a flašky, přitom si to co si těžce ukořistil - hromadu matroše skoupí za hubičku! hecht, zátky stačí tak na dva stimy a pár včelek. Doufám , že to je od 18+...Jo jen co jsem někam něco napsal, huž se jeden Mladej votřel a myslím, že se snážil mi něco províst s přístupem na jedno fórum, asi si chtěl něco dokázat na STarcovi?!
Tak dneska jsem byl na čekané n a věži kostela na jihu, je to všude saméj Red, SuperTrotl, a Bažiny s potvory Krabíky a Blaťuchy. Prej na někoho vyskočil ze Swampu Bemont, hehe, někdo poudal na fóru?! Je to prauda! sejmul jsem ho, sniperkou D:66 z 200 metrů na 3O ran na Hlavu, Ty na tělo se nepočítaj, proto že při shutHeadu byla hláška že je to za 2x - střílel jsem z pokleku. First, co jsem kdy v F3 sundal ouplně sám tuhle vobludu, jo jak se skeanuje v F4, mám aspoň 3 savy jako důkaz a upomene,...další 3 lokalit Clear. Bomba buben SHUT - brok, Damaže D: 90. Ráno dám zase delší report z veselých zážitků z natáčení na Jihu, Tulák Ogden no lanšmejd se vypařil total? !Možná je u V111? jako Valentin, prostě to je snad hlavní linie? Ale já na ní pr -dím Brou. A pište, díky. Tulák Ogden, Marcel od Zvonu, stále sám vojcl v bojové zóně...Boston a JIH.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 19. 11. 2015 13:58

Ahoj Doupata a je opět ránko, Mamko,ko,ko,ko a Tři lokality clear, JIH, jsou svobodny a doufám, že huž tam nikdo nevleze, při celkovém jejich počtu by tohle Vraždění nikdy neskončilo. To vyhlídky na zachráněný Svět, byli ,,reálnějš,, v F3! Tady Boston a celej Fallout 4 bude po mén ,,Rajdění po Raidech,, ouplně prázdnej a i ostatní potvory to asi nepřežijou, totální CLEAR! Jiné řešní neexistuje, není s nima řeč, v pravých klasických RPG se většinou nakonec došlo k rozumějším řešení. Tož nevím co s tímhle fujtajblem Bethesďáci zamýšleli? Pořádně si namastit kapsu a nalákat mladé hráče, jdoucí po krrrvi a brutus akci!? No to se jim povedlo, hej. Ale spoustě svým Hráčům věrným ublížili a nezapomenem.
Postupně se získává lepší a lepší vybavení jakv Diablu, hecht fujky.Hani ten Craft nepotřebuji, jako Power..., kdykoliv je potkám, stane se z nich šrot i z Tesly. Již nema problema. Sežere je Moucha s Komárem, pár psů ukousne nohu, sundá je Atom? ANO! Tož těžká nedůvěra...Jsou přiliš nemotorný, že. No taky mám jednoho a byl problém dojít do mého bunkru(mám 3), stojí tam jako Suvenyr, suvenýr.Jo Paladini maj Bug, začínaj opakovat questy( 2-3X), pak je tam už jen boss, hihi sám.Jinak kam se hrabou na Ty z F3, Ty byli rádi a za pomoc slušně platili, a chovali se slušná a s úctou i s vděkem! Tahle pakaž neděkuje, a jen se naparuje, ale jinou frakci jsem zatím nesehnal a hra prý Neutrála do konce nepustí? To taky nikdá nebejvalo,,MUSY,, jak za Komanče.. Asi To ve finále odse-rou, jako Xarda, he... Jinak to odhaduji na 100 - 200 hodin, jen díky zbytečnejm Ptákovinám, ach jo. Odlétám na Jih, no do tepla těžko, spíš to bude Peklo v Hicu s Raidy a dalšími šílenci, tož ať naleznete do teho Sílu, Tulák Ogden Valout Zvon.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 11. 2015 01:17

Ahoj Doupata zase něco z Wárbuchu, stalo se co jsem předpokládal, se střelivem nad nulou(zásoby se rozletěly), protože oba zbrojíři stávkovali, ani včelka a v bufáči taky nic...Misi jsem potřeboval, aby se to pohnuli, a z posledními včelkami jsem šéfíka legenda - Supra(Levl 25 , Brnčo 110) . Zase jsem si vylepšil vybavení. ale když není čím střílet...ať se jde Bes vycpat popadnu Hammera a umlátím je s ním, koho? No hádej šmudlo. udolal i ty jeho bestie. Takže teď abych paběrkoval , aby bylo s čím bojovat. No mám II. Powra v II.bunkru a 3 baterie z jižníh močálů. Hmmm na netu jsou mapy, co chybí v krabici, stejná edice, jako u F3...Báchamr a na ně! Další 3 lokace free. Brou, dneska jsem utek dřív, ale ta bída z nouzí ma namíchla a zase mi dali repete questy to je Bes opravdu vrchol!. Hodinu sháním a za deset minut je to prýč. Tulák é žoldák Ogden, Máca od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lama 123 15. 3. 2016 11:17

Zdravím potřeboval bych radu ohledně Fallout 4. Normálně RPG nehraju a vůbec jsem nehrál předchozí díli F. Nicméně F4 se mi líbí a už jsem v něm strávil hodně času, ale...

pozor mužu spoilovat


-mám 2 úkoly.
1. "talk with Deacon"
2. "report to Paladin Dense"

teď mi jde o to že pro jejich splnení bych se musel přidat k příslušným frakcím, ale to já nechci chci zůstat jako Minuteman. Proto se je "bojím" dokončit. Hlavně po splnění každého úkolu dostanu další od příslušné frakce. Jde se toho nějak zbavit vysloveně to odmíntnout a tím to uzavřít? Nebo mužu plnit úkoly pro všechny frakce a nerozházet si tak ani jednu? Prý pak má přijít nějaký "zlomový" okamžik kdy už frakce nepujdou měnit. Mohl by mi to někdo zkušený nějak trošku vysvětlit případně poradit?
Díky
NTB: ThinkPad X201
PC: Cooler Master Stacker nVidia edition, Intel Xeon E5506 @3.6, 12Gb ram, Geforce 660+24"FHD+ G400s + G15
TEL: SG S6 + Razr V3i
Vozítko: Rapid Spaceback 1.2 Tsi
lama 123
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 21. 3. 2016 17:57

Ahoj Lama, já To zapích taky a stojím možná v podobné pozici jako Ty. Zkus ,,Smutnou Krávu,, é Forum Vaultu Šílené Brahmíny
Forum o Falloutu a tak.
Tam To vydrželo nejdýl, pokec o F4...a je Tam nejvíc těch co To dohráli...
Poraděj Ti co dál i si přečti co je Tam v diskusi napsáno. Mě F4 hodně zklamala, ozvi se mi na SZ nebo Majla, gugli Marcel od Zvonu...A můžeme poudat a třeba Oba budeme pokračovat dál?! ve Dvou se To lépe táhne...HZej. Marcel od Zvonu, těším se a díky...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lama 123 22. 3. 2016 20:20

Tak zatím jsem se nedopátral řešení mého dilema, nicméně ani nijak nespěchám pořád je tam spousta věcí okolo co se dá dělat. Navíc jsem stáhnul DLC Automatron tak se teď zabývám stavbou vlastního robospolečníka :)
NTB: ThinkPad X201
PC: Cooler Master Stacker nVidia edition, Intel Xeon E5506 @3.6, 12Gb ram, Geforce 660+24"FHD+ G400s + G15
TEL: SG S6 + Razr V3i
Vozítko: Rapid Spaceback 1.2 Tsi
lama 123
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 23. 3. 2016 04:05

Ahoj Lama, zeptám se Ti tam zítra sám...zrob si neprůstřelnýho Roba a ať Ti ho nezabijou Muchy či Komárci a pésové mu neukousnou nohu, no nevím jestli přežije Atom - pumelici od super mutantů?! a nebo Ele výboj či raketu od Děťátek? Drží palce Marcel od Zvonu-
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lama 123 23. 3. 2016 07:22

robot je nesmrtelný stejně tak jako živí společníci. Když ho sundaj akorát leží na zemi než se probere. Stimpak mu dát nejde, ale začal jsem nacházet něco jako repairkit tak předpokládám že ten bude určený pro ošetření plecháčů.
NTB: ThinkPad X201
PC: Cooler Master Stacker nVidia edition, Intel Xeon E5506 @3.6, 12Gb ram, Geforce 660+24"FHD+ G400s + G15
TEL: SG S6 + Razr V3i
Vozítko: Rapid Spaceback 1.2 Tsi
lama 123
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 26. 3. 2016 03:52

HAI LASMA, Díky za Info, ale vystačím s Powery,mám jich ve Store Bunkrech asi deset, hehe.Připadáš si v nich jako nemotorej Moula, hehe. Radči utíkám s forsáží, když doleze Blízko Dráp, roj Much a Komárců, to se pak nbstíhá, když z Dálky snážáš jejich přesilu tak pak no problem, To samý ostatní Otrapové a Votravové co se rojej ze země, hej. To pak ani Buben - Brok, od kedluben nestíhá...Hehe. No zatím jsem to ke Krávě nestih, vydržáť a ozvi se i Na SZ, Díky , Jinak Falout 3 a NW byla jiná káva - šlechtická! Tady bylo jen to moje objevování a Bagtrování Mareoše do Store, v Jeskysních a Bubkrů,...přitom to co za poklady je economy výsměch, odcházíš s pár flašema a trohou nábojů, hek. Questy taky nic moc, a pár je jich seklejch a to co máš naját je Missing, stojím v asi 6 Q...sakriš + zabugovanejch, sice na WIKI taky dost rad je , ale v Engliš. Češtiny se nikdy nedočkáme, je to vše na Draka a Ty repete úkoly ma odrovnaly ouplně, hecht, no napiš bude sranda. Tulák Plání,,F,,- Máca
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lama 123 30. 3. 2016 07:14

Tak MEchanik byl poražen, cesta k němu byla celkem dlouhá a chvílemi dost hektická, ale super.
NTB: ThinkPad X201
PC: Cooler Master Stacker nVidia edition, Intel Xeon E5506 @3.6, 12Gb ram, Geforce 660+24"FHD+ G400s + G15
TEL: SG S6 + Razr V3i
Vozítko: Rapid Spaceback 1.2 Tsi
lama 123
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 13. 9. 2016 14:06

Hai Lamo, kde jseš? no nic, vydal, jsem se potřetí tím engliš postapokalyptik,,bordelem,, ve snaze se dostat zase o kus dál, hehe. Sežral jsem opět fintu s Rail Roddem, a zase šmejdil po zbytcích železnic a opětnic,sice něco v Hídu od února zůstal , l moj HOSIP, je všemocný, hehe, ale ten Info robiho z parku,,,death,, tam nezůstal. Jo nakonec jsem popojel, ale brzo skončil na craftu, měl jsmgejm plja s popim jak zapojovat energy - dráty, ale zabudka, kde? pomůže mi někdo s kabelama?! Budu pokračovat v Krajině s objevováním...WIKI je fajn, ale taky engliš, douufám že ve verzi 1.7 bude bugů míń, no uvidimo. Stále potíže s prachama, dostaneš sotva desetinu hodnotu, to v žádné RPG nepamatuju, ksakru, plnej vozejk matroše a nezbyde pomali ani,,na chleba,,,! Je To z ruky do Huby jak v dnešním šíleném ČESKU...i Ty rrumini jsou na tom pomalu líp,heh. Tulákpo pláních a divočině Falloutů, Ogden - Máca z Vaultu ZVON...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lama 123 13. 9. 2016 18:13

tak já jsem na tom teď dost špatně mám mrtvé PC a jezdím teď hodně služebně mimo ČR tak nemám čas to dát dokupy takže jediné co teď občas zapařím je OpenTTD na notebooku. Ale snad už se konečně polepším dám stroj dohromady dopařím Far Harbor a rovnou koupím Nuka World a budu pokračovat
NTB: ThinkPad X201
PC: Cooler Master Stacker nVidia edition, Intel Xeon E5506 @3.6, 12Gb ram, Geforce 660+24"FHD+ G400s + G15
TEL: SG S6 + Razr V3i
Vozítko: Rapid Spaceback 1.2 Tsi
lama 123
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 9. 2016 06:49

Ahoj Lamo, Very Moucha za perfektní Report plný Infa, jo já mám 3 kompy, ale momentálně funguje jen ten,,New,,s Win 10, sakriš...XP byly opravdu služebník, ale Tyhle Vídle jsou Fujky dobrý tak na hnůj...Plácám se v tom englišu jak Nudle v Bandě již potřetí, a nemohu si vybrat kudá Cestička. Všude z Tebe dělaj Vola a Slouhu, ani nepoděkujou, to v F 3 byli jiný Rytýři, hej!, a To nemám rád, navíc je To MUS jak Noha vod stolu, Musíš! jinak se nehneš dál, Hehe, nic nemusím a buď To bude po Mojom, nebo nastane Tuná Modrej Teror, a nezůstane Tuná,,Kameň na Kameni,,...Jo viděl jsem při pátrání jak se připojujou Dráty - Gridy, jo Ten Hosip v mým Hídu, za půl rok jsem to zabudka...Krásný ŠOT, dávku z Bumbrlíčka, a bylo vymalováno - Armagedon jako , když vyšije, no uvidím kolik dám pašíků dohromady?! Držím Ti na Cestách za Jobem i na Dovču, za Hranice Všedního Dne, hlavně Zdraví a Victoryi, tu Fatimu, a 100% komp, máš u mne mnoho AAAAA Her STG a RPG i na Notbook! např. Alfa Centauri a Pirates 3D New,Setlers,Age Emp. 2! Gothicy!!! atd, všechno Pecky, ten Noťas by zmákl i GOLDA Tes Morrowind!!!, nesmrtelná a blbovzdorná RPG Klasik, budu hrát až za Hrobek, než odehraju a odmoduju vše co je od Fandů na Netu..., ten Fallout 4 beru, ale...s podstatnými výhradami, není TO čisté RPG!!! Je To jako , když Kočička s Péskem pekli DORT, a Tomu řeznickýmu hafanovi, bylo po něm úkrutně Zle, hehe!, Čapek, že...
No uvidíme co daj Ty přídavky, ale předem z toho mám strach, još větší než z F 4 základu, bojim, bojim...Hlavně se mi Lamo ozvi na Majl, či na SZ, máš u mne DVD se slíbenými Hrami, vše ŠPICE, gallery malířů, Slovo -Werich atd. Něco Hudby k vohni a na Cesty, abys mi nezachrápal,...cokoli Gratis. Těškám se zase na Tebe, Tulák z Plání, Marcel - Máca od Zvonu...až pojedeš přes Prágl, včas napiš a Fotky máš na: rajce.net pod: marcelzvon i na FB, Bon Voajáž, Bun Drum a Srečen Put...

-- 16. 9. 2016 08:17 --

P.Z. , Hai Lamo, hehe To je STařík Tycoon, ale né, ukradli to beztrestně sakumprdům, jo To byla,,GOLD Epoce Gejms,,a všichni se teď mohou přetrhnout, jak se k ní vracet, ždímat a cucat plnou Hubou, a serou na zapomenutá,,Práva,,, checht...do chytrejch Mobilů, Tabletů apod...a Tvrdě na Tom teď mohou vydělat s Investicí za Hubičku...JAP je stále co krást i v Česku, bohužel...no Pobavil jsem se a Díky za TIP. Máca, no až bude Ten ČAS a chvila, mocně Pokecáme, zapábíme a zavzpomínáme: hraju si od 1988/89, chceš nějaké Atari 800, 1024 s baštou, gratis, že...měl jsem Atari Klub TOP Zvon, ale To se ještě psali Dopisy a vydával se Mág Narsil na disketách 3,5- lích, Zlaté Časy a Bejvávalo dobře, když To končilo Kluci mi věnovali pár ATARI grátis za,,věrné Služby,, na památku, Atari prezent, echt... To Kamarádství! a volnej Čas na Rodinu, Přátele a Kamarády i -dky!, jojo, Tohle je Šílená doba v nynějším ,,Česku,, která skončí v Kotrmelcích pro Ty Chudší i pro Mittely, VIPové budou čím dál a Výše, A budou na Ten Undrmen srát z čím dál větší vejšky, hehe, do Kdy?! Smutnej Máca od Zvonu...no ozvi se mi, díky.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků