Série Fallout

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod kurcatovium 23. 6. 2011 10:28

A taky Fallout Tactics. Ne, že by to byla nějaká extra perla, ale vyloženě špatné to není. Příběh stojí za starou bačkoru, ale boje jsou parádní. Měl bych to koupil a konečně dohrát... (Ehm, měl jsem to jen půjčené od kamaráda. Stydím se.)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 23. 6. 2011 10:36

Já měl Fallout Tactics koupené v nějaké eXtra klasice nebo něčem takovém, ale furt to padalo. A hrát s tím na hard, kdy se v průběhu mise nedalo saveovat, bylo na infarkt.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 6. 2011 10:39

Savovat se nedalo na Though Guy :-) To jsem vzdal v té misi, kde máš zachránit kohosi z pevnosti nájezdníků - celý jsem to v klídku vymlátil (za dvě hodiny), namířil jsem si to k závěru a bum, šlápnul jsem na minu :D Výborný.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Klouda 23. 6. 2011 10:41

Věřm ti to, ale tohle bylo první, co mě napadlo :mrgreen:

Obrázek
David Klouda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 6. 2011 10:53

Ona ta mise je navíc docela těžká, protože nepřátelé nejsou úplně blbí a tím víc mě to otrávilo :D Takže bacha na miny - myslím, že se pak můžete do lokace vrátit a sesbírat to, co jste nesesbírali během mise.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 23. 6. 2011 19:49

Myslíš třeba sesbírat zbytky své nejoblíbenější postavy, která šlápla na minu? ;-) :-D
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 26. 6. 2011 11:43

Hoj Chvapci, no snad ještě lepší než Fallout 3, je ta Vaše žabomyší Válka Tuná.
Pro mne je To paráda, kterou jsem vymet 2x dočista a dám si ji kdykoliv do,,Třetice,,hehe.
A co mně na něm vadilo, jen pár Musů, např.,,šanghajování,,...placama ,,Koridory,, kdy v lokacích zabarikádovaných troskama- neprostupně, jste opět skončily v metru,... jednosměrky, kdy se za Váma zabouchli ,,safes vrata,, či dveře,,... a někdy nevděk, těch kterým jste pomohli i když Nevděk Světem vládne i v Česku, že, no a ještě pro Marcela ,,Malá Mapa,,hech... A musí se s Tím počítat a před důležitými rozhodnutími to případně sejvnout.
Jen více takových,,Free, RPG Virtuál Světů...Tulák Pustin,Ogden Béér a jeho věrný Pejšek Rolf a další vobludy. Fault ,,ZVON,,.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 6. 2011 11:47

A je pro tebe New Vegas lepší?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 26. 6. 2011 20:24

Kurník Davide Kloudo, nebýt článku o Dukovi na tvém blogu, tak ani nevím, kdo jseš a kde ses tu vzal. Tfuj :mrgreen:
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Klouda 26. 6. 2011 22:54

Čteš můj blog? Cool :mrgreen:
David Klouda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 27. 6. 2011 00:39

Hech Johne, není, můj starej Pes Rolf, ho již nevydejchá, hehe, no zeptej se ma, tak za 3/4 roku, dík a ozvi se na SZ nebo majla, pokecáme o těch pravejch hrách a Hraní. Díky Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 24. 11. 2011 03:30

Hai Falloutstvo, je To Tady a Marčello Capútti To jede ,,Do Třetice, Prečo? V JRC byl za Hubičku ten Nejkoplexnější F 3 se všemi přídavky, bohužel English, čeština k F3, asi nikdy nebyla k dispozici kromě Fallouta 3 cz, ten teď stojí jen nO trochu méně než TOTO...
Tož sa Držte Stola la, Marcel Massabob, opět hraje něco v Englišu, doprčic pokus - Omyl + Save před veškerou konverzací, bůhehe...Hále jó , dá se a s žtou Hrou s cz byla dajaká problema aspoň u mne od ,,15,,výše?!
Začal jsem na Harda no až k Velkéjm Drápatejm To šlo, ale asi s nima někdo něco Provec? Teď jdou Tak Nepřetržitou Dávkou s AK 47, + couvání, maj srandu z rotočáku i Misile? Dokonce un Ísl?! No budu je řešit poději, no možná jedině léčba FAT Manem či ČTYŘKOU TĚŽKEJCH MIN, HEHE.
Taká blbá Otázka, abych To nehrál Sám, Hraje To někdo? Já vím všici šílíte kolem Skyrimu, a já mám obavy, že z Něho na Jaře moc šílet nebudu? Prostě ,,Morrowind,, To není a škoda peněz, kvůli TES,,Obřízku, hecht.
Ani ,,přejícná závist,,u mne ne ní, á užijte si ho. Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 24. 11. 2011 12:51

Ke trojce se možná vrátím, teď máš ale pravdu, že mě zaměstnává Skyrim.

Nevím, jak v porovnání s Morrowindem, ale je o dost zábavnější než Oblivion.

Jinak čeština do F3 musí určitě být, dej mi chvilku.

-- 24. 11. 2011 12:54 --

Zkus http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?f=36&t=38560
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 24. 11. 2011 19:10

New Vegas na steamu za 5 evropskejch.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 25. 11. 2011 08:24

Ahoj MtMcCoxi, takhle ma To chutí lépěji, že...díky za Cz, je v tom hezkej Guláš, no jinak je To pro Massabob Marcela v englišu Prča Hra, HRA. Včera To odskákal Dejv(Davea)i s Republikou, jen Děcka Tam zůstali, nějak neměl rád slovo ,,Komunist,,až z toho ,,zrednul,,hehe,...No měl Tu spešl Rifle a klíč od Constantin store, tož ani moc nevadilo že se s Haremem ztopořil, hecht. Jinak Zero, ani vodu Tu nemaj, musel jsem se z vyschlou Hubo, vláčet dál na jih.
No Právě, Skyrim je již jen Ta Zábavka, Hej...Tesák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků