Série Fallout

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 5. 6. 2007 20:36

Jo je jasne ze primo ze hry to nebylo, byl to jakysi pohyblivy artwork jak by to mohlo vypadat, proto taky tvrdim ze v roce 2008 to nebude. Podle me ted dodelali Shivering isles a z Falloutu maji dodelano houby..

(REAGUJU NA ZAMCENOU DISKUZI PRESMEROVANOU SEM)
Odsud:http://forum.doupe.cz/viewtopic.php?t=5508&start=150-Jezek
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 5. 6. 2007 20:37

Nadchla me myslenka, ze by Fallout 3 mohl vyjit i na next-gen konzole...ovsem obavam se, ze v roce 2009 uz nebudou tak "next-gen" jako jsou dnes...
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 5. 6. 2007 20:39

Dark_one: v roce 2008 budou asi stale vic "next-gen" nez moje PC :)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dark_one 5. 6. 2007 20:43

->Uzivatel: no, nez moje urcite taky :D
Ale kdyz z toho udelaji megahyperhitech DX 10 hru, tak se to bude blbe portovat...nebo je tu jeste moznost, ze to bude jako s Oblivionem a ze to bude primarne na konzole (zni to jako rouhani, co? :D), coz by za soucasne situace ocenil vic...i kdyz v dobe, kdyz jsem hral prvni dva Fallouty jsem byl do sveho PC vylozene zamilovany :D
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 5. 6. 2007 20:43

Dark_one - Rozhodne se nemusis bat ze to na ne nevyjde. Next-gen uz nejsou dneska, co by pak bylo "current-gen"?? PS2?
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 5. 6. 2007 20:54

_DAVE_: podle prodeju asi PS2 nebo ten novy GameCube :)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 5. 6. 2007 21:07

Podle prodeju bych to moc neresil. Plno lidi kupuje nektere nove veci i kdyz jsou uz vlastne zastarale.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 5. 6. 2007 21:09

[quote="Uživatel";novy GameCube[/quote]
Ha, pekne, jdu ti pridat reputaci na Live :D
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 5. 6. 2007 21:22

Tak abych řekl pravdu: než vyjede záběr z autobusu ven, jsem s teaserem velmi spokojen... pěkná atmosféra, připomíná intra starých falloutů :)

ale...

ale jak to vyjede ven, následuje totální ******NÍ hudby do podoby Jeremy Soule ambient theme #2367 a ten kr*pl v jakési trapné variaci na energozbroj zkříženou s rourou od vysavače východní provenience 80.let ... to je k pláči!!! :?

takže výsledný dojem 50:50 ... ten podzim 2008 je imho celkem reálný, samozřejmě nějaký ten měsíc zpoždění bude, čekal bych, že si s tím nakonec pospíší, aby se to dostalo na předvánoční trh 2008, i za cenu nedodělků, jak je u Beth zvykem ;)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 5. 6. 2007 21:27

Thowt1 píše:Uživatel: zlosyni drzia moj kmen, predpokladam ze to je v 1ke, ja som hovoril o 2ke, kde mam hladat geck ci co, 1ku som nehral... a co je to RP? :oops:>/quote]


uvedu sem trochu pořádek:

Fallout 1: Sháníš vodu pro svůj Vault, běží ti odpočet x-dní, který se dá prodloužit o dalších x-dní nákupem vody v HUBu u Water Merchants

Fallout 2: Sháníš G.E.C.K. (Garden of eden creation kit) pro svoji vesnici; čas oficiálně neběží, ale ve snech tě furt prudí Hakunin a ten jeho hnilobný xicht, že máš spěchat... ;) stejně je to jedno, jak později zjistíš... (ale když na něj vyloženě HODNĚ kašleš, myslím, že to vliv má - game over)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 5. 6. 2007 21:30

Tak jsem to ted videl a moc se mi to libi. Jsem hodne zvedav, jak si Bethesda s Falloutem poradi, ale po tomto videu ji verim o trochu vice. Ikdyz tam samozrejme zatim bylo celkem prd videt, tak atmosfera zustala zachovana.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 5. 6. 2007 21:35

Ano, ale jen první půlku teaseru... :(
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 6. 2007 06:23

Včera večer mě jeden kámoš ukecával na tv přez icq a já mu suše sdělil,že Bethesda uvolnila filmeček z F3,no ten se mohl přetrhnout.Seděl na nedtu celý večer a projížděl co se dalo.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 6. 6. 2007 07:00

Ale, i ta druhá polovina teaseru je super...Power Armor vypadá skvěle, a co my víme, může se jednat o nějakou upravenou, třeba Hardened Power Armor:).Ta hudba je sice epičtější, ale představ si, že by kamera vyjela z autobusu, najedou by se objevil ten voják, a do toho by hrálo něco ambietního, nebo pořád Ink Spots (nebo by bylo ticho).To by vypadalo hodně dementně.Takhle to právě perfektně zapůsobí...kromě toho, No Mutants Allowed se ptali přímo Soulovo firmy, jestli dělá na FO3, a sdělili jim, že vůbec a ani to neplánuje ;).Jinak v novym GAME INFORMERU bude o FO3 exklusiv článek, už na obálce je napsáno že ta hra míří na PC,PS3,X360...což je pro mne docela noční můra, snad bude mít přednost PC verze (a ne jako u Oblivionu, kterej měl totálně zmršený GUI kvůli Xboxu..).
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 6. 2007 08:55

[quote="Uživatel";Thowt1: zlosyni drzi nekde v zajeti tvuj kmen a ty spechas jen kvuli casovemu limitu? to neni moc RP :)

v jednicce myslim postupne padala jednotliva mesta, ale casovy limit pro konec hry nevim
____________________

MajorShitus: nemichas dohromady dva ruzne Fallouty? ale take nevim[/quote]
!!!Spoiler WARNING!!!
Mícháte je všichni :D V jedničce byl časový limit 100 dní na dodání čipu - jeho dodržení není problém, když v HUBu zaplatíš kupcům s vodou (jsou v jižní části), takže strach není na místě. Na dohrání žádný limit není...

Ve dvojce není žádný limit - kdykoliv přijdete s GECKem je už pozdě. Rychlost dohrání je pak už jen na vás.
!!!End of Spoiler WARNING!!!

Tak ten teaser mě zklamal ani nevíte jak. Především ta část v autobuse... Vždyť je to takový hranatý a ošklivý. Připomínalo mi to Half-Life jedničku nebo CoD :!: Po autobuse už to bylo lepší. No nevím no... Ale o grafiku nejde, takže doufám v hratelnost.
Taky je celkem blbý, že o hře to video vůbec nic nevypovídá. Možná jen jak bude vypadat po grafické stránce a to se stejně za ten rok může změnit.
Taže věřím Bethesdě zase o něco méně.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků