Morrowind

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Který díl série The Elder Scrolls je nejlepší?
Arena 4 %  11%  [ 4 ]
Daggerfall 1 %  2%  [ 1 ]
Morrowind 11 %  31%  [ 11 ]
nejlepší bude Oblivion!!! :o) 19 %  54%  [ 19 ]
Celkem hlasů : 35

Odeslat příspěvekod David Sláma 18. 4. 2005 22:03

Fenomenální RPG, třetí díl velebené i zatracované série The Elder Scrolls a téma tohoto topicu :o).
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod segy 20. 4. 2005 08:55

kde se da stahnout čeština na Morrowind
segy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Minos 20. 4. 2005 17:55

Jestli umis aspon zaklady anglictiny cestinu nestahuj, je plna bugu (vim to z vlastni zkusenosti)... A jestli o Morrowind opravdu stojis, kup si orig. verzi,t akovahle hra se vsema datadiskama za 500, no nekup to...
Minos
First Blood

Odeslat příspěvekod pecan7 25. 5. 2005 10:02

pokud si dáš do češtiny všechny patche (až na verzi 35) tak je to absolutně bez problémů
pecan7
First Blood

Odeslat příspěvekod halussska 17. 6. 2005 13:42

KDE SA DA STIAHNUŤ DEMO MORROWINDu. Ď
ja neviem
halussska
First Blood

Odeslat příspěvekod Paar 17. 6. 2005 13:58

mam takovy pocit, ze demo pro morrowind neexistuje...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Case 17. 6. 2005 15:42

Jistě, to by bylo značně velké demo ... :)
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Killing Spree

Odeslat příspěvekod halussska 17. 6. 2005 18:58

a oplatí sa to kúpiť? jak by ste to porovnali z Gothic- om? Lebo Gothic je kua dobrá hra. Počul som že je to niečo podobné.
ja neviem
halussska
First Blood

Odeslat příspěvekod David Sláma 17. 6. 2005 21:33

Morrowind vs Gothic
Morrowind - větší svět, snad i větší volnost, o něco pohodovější a jednodušší hraní, více frakcí, cechů, pohádkový svět s různými rasami
Gothic - "reálnější" prostředí, přirozeněji působící svět (lidé chodí do práce, pak do hospod, pak domů), obtížnější souboje (zvláště v začátcích)
Mně osobně sedí více Morrowind, ale je to čistě subjektivní záležitost - obě hry jistě stojí za zahrání. Jinak výše uvedené vlastnosti obou her jsou velmi stručné, ba i povrchní, a spíše orientační...
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod RobinOI 18. 6. 2005 10:08

nemůžete mi lidi poradit jak nainstalovat tu češtinu do morrowind, jsem z toho celkem jako že v pytli. Stahl jsem si zabalene soubory morrowind.cz morrowind2.cz a morrowind3.cz a pak tam ještě byl ten plugin, nějak se mi ho povedlo připojit k te hře ale stejně mi to nefachá. skuste jestli by to šlo mi tak nějak v bodech naznačit jak na to. Dikes RobinOI
RobinOI
First Blood

Odeslat příspěvekod ES0 20. 6. 2005 03:05

na oblivion se docela tesim, skvele screenshoty, ale ty nejsou vsechno, jde o to, ze morrowind mel docela neocekavany uspech i na konzolich a tak mam strach ze se to budou spise orientovane na konzole, slysel jsem totiz, ze se tam maji objevit i jakesi mezihry?! co proboha maji delat mezihry v RPG?!

jinak morrowind me nadchl hodne, ovsem nikdy jsem ho nedohral(jde-li to u teto hry vubec rict:-)), vadilo mi, ze ta obtiznost je hodne nevyvazena, zpocatku docela zahul, ale pak prijde zvrat a razem je vase postava nesmrtelna(Warrior+enchanting s kapkou alchymie rulezz-pojmenoval jsem svoji postavu Zabijec Carodeju)
zkusil jsem to hrat dvakrat a toto me potkalo vzdy na asi 20-30 levelu po zhruba tydnu hrani a to pak docela vadi, ze razem prijdete o plnohodnotne soupere(Vivec, DagothUr slabosi), dokonce jsem uvazoval o jakemsi pluginu co by tam mel udajne pridat draky , protoze soubojem s tou mistni "faunou" jsem nejenze netrpel zadne skody, ja jsem dokonce vysel s jeste silnejsim ARMORE, to pak clovek aby se trochu "zapotil" musi resit tak, ze naplanuje postave nejakou dlouhou cestu, no a po cca 15 minutach chuze, kdyz uz je na postavu nalepeno takove mnozstvi trotlu, ze zacinaji zpomalovat chuzi, tak zastavit a vysekat to...
dokonce(to uz jsem nezkousel, ale teoreticky si myslim, ze to jde) kamosovi se podarilo naenchantovat inteligenci na nejakych 10000 no a pak neni problem si vyrobit lektvar co vam kazdou sekundu po dobu jednoho tydne bude pridavat 200 zdravi...
a tohle zadne cheaty nejsou, cheat jsem pouzil jen jednou a to kdyz jisty predmet ktery byl dulezity pro dalsi postup, tam proste nebyl(propadl se za texturu ci co...)

v takovem "nesmrtelnem" stadiu, jsem uz ani v pribehu nepokracoval, max. jsem se bavil genocidou velkych mest (Balmora, Vivec apod.) pak jsem je mel jenom pro sebe :twisted:

bohuzel ta hra se mi stale hrozne libi, takze v lete to nejspise zkusim zas, i kdyz to asi dopadne stejne, co mam delat?
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Killing Spree

Odeslat příspěvekod xgandalf 20. 6. 2005 08:18

2ESO : Vyzkoušej ty pluginy (tuším že Giants 2.0 je nejpromakanější) a on tě ten optimismus o tvý nesmrtelnosti tak trochu přejde. :D Navíc pak jde ještě nastavovat obtížnost, takže plugin+obtížnost na max. to řeší.
xgandalf
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ES0 20. 6. 2005 10:25

tu obtiznost jsem mel na nejvyssi,
ten plugin Giants2 je myslim ten ktery jsem mel na mysli, ale vypadaji ti obri nejak slusne, neni to jen hromada kostickovanych textur?

btw, kdybys videl tu moji postavu, to bys koual :shock: :) , nahral jsem si tam nejake ty vylepsene zvuky a pak pri pohybu moji postavy to znelo skoro jako tank s eleganci baletky,
jeste jsem si vzpomel, ze jsem mel v prilbe kouzlo jakesi ohnive bomby a kdyz jsem si chtel nejaky souboj vychutnat tak jsem provadel "letecke nalety"...
8)
a tohle se mi na te hre libi nejvice, clovek muze delat prekticky cokoli, akorat nejde multiplayer, bylo by dost dobre si navzajem otestovat avatary :wink:
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Killing Spree

Odeslat příspěvekod xgandalf 24. 6. 2005 08:50

Ba ne, grafika v GIANTS 2.0 fakt vypadá slušně, je vidět, že si s tím někdo dal dost práce.Prostě to zkus a uvidíš, těch pluginů na potvory je víc, já sám mám doma uloženo asi 1GB pluginů a to sem ani moc nestahoval questy, spíš modifikace.
Nový ksichtíky jsou samozřejmostí, nový oblečení (super sexy roby pro moji bojovnici - magičku) a navíc tam existuje plugin zhruba v rozloze Bloodmoonu (Sea of Destiny se to jmenuje, mám ten dojem).
Jinak já většinou používám vlastní enchantované daedrické brnění, kdy sem tam narval obnovu zdraví a obnovu vitality, žůžo - by mě zajímalo, jestli existuje nějakej enchantovanej předmět, kterej podporuje obnovu many..
Ten multiplayer by byl zajímavej
xgandalf
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod David Sláma 24. 6. 2005 11:23

K enchantování - já si oblíbil u čehokoli, co che bojovat na blízko, co nejlepší amulety a brnění s konstatním sanctuary efektem. Když se člověk snaží, může mít neustále sanctuary kolem 90 a to ho skoro nic netrefí... v pozdějších fázích hry docela na nic, protože už je postava i bez toho silná až až, ale na romadnější bitky v Bloodmoonu se to hodí, pokud tam chci jít na ne moc velkém levelu.
David Sláma
VIP uživatel

Další stránka