Kingdom Come: Deliverance

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 1. 2014 12:47

Nemůže, protože ti, kteří hru sledují, už přispěli. Teď bude potřeba oslovit ty, kteří ji tolik nesledují a ti nebudou přispívat tolik.

Vávru a Mafii 2 rozebíráme v tématu o Mafii 2.

Obojí je dneska stejně hnusný, jen každý jinak :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 24. 1. 2014 12:57

Mafia teda min. A dvojka je imho taky hezci nez GTA4.

Drzim jim palce, vypada to dobre, ale neprispel jsem.
Ale rikam si, jak je tam ukazana napriklad ta kradez, brouseni a jakesi michani, ze prestoze to vypada na videu dobre, aby to nebyly nejake nudne opakujici se cinnosti, ktere by pak clovek nejradsi preskakoval...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 1. 2014 13:02

No právě...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 24. 1. 2014 13:19

PC: Ony ty Kickstareterové kampaně neběží většinou lineárně. Silnej bejvá tačátek a konec kampaně, v mezidobí je to jak kdy. Myslím, že pár set tisíc jeětě posbírat můžou, ake kdyby to dotáhli na milion, budu hodně překvapenej.
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Necrosczzz 24. 1. 2014 14:44

Hra vypadá fakt zajímavě a po tom co sem četl na Kickstaru co tam bude.Mno dost sem se na to těšil.Problém byl když jsem zjistil kdo tuhle hru vlastně vyrábí.Když vemu jaký hry dělali ať už Mafia nebo ARMA tak prostě nechci vědět jak dokážou udělat RPG.Nevím jak je to s tím zaklínačem ,ale co sem googlil tak oni ho rozhodně nedělali.Takže když si vemu že lidi co dělají střílečky chtěj dělat RPG :D Tak to je opravdu zábavná historka.Prvně jejich hry jsou dobré jenže poslední dobou mno to začelo upadat.Mafia byla živá jen v příběhu v jízdě to byla jako projíždka krematoriem a ve dvojce radši jízdu nedali.Arma super hra až na děsnou optimalizaci.A flash point ano legendární hra ,ale co taky měla plno bugů.Takže tahle partička lidí chce tvořit něco v čem nemá zkušenosti a ještě to pojali takhle velkolepě.Navíc hra je ve své podstatě nemyslím příběh jo.Myslím čistě jen podstatu hru jako prostředí craft atd.Tak je to vlastně Skyrim bez kouzel a draků.Navíc kolem jednoho traileru a pár obrázků se točí tolik lidí a všeci to oslavují ,jak kdyby se fakt mělo něco stát.Neurážím je jen jsem realista.Hra vyjde ,ale bud to bude Bug Fest a nebo optimalizace bude příšerná.A nebo kombinace obojího.Upřímně nevěřím že dokážou to co nakecali.Navíc na kickstar to dali jen proto.Mno protože seriózní sponzor by jim na to peníze nikdy nedal bohužel lidi na kickstaru se dají opít rohlíkem :(. Neberte tohle jako mega HEJT na vávru atd.Mafia pro mě jedna z nej her ,ale neměli by se pouštět do neznáme řeky ještě takhle.Pokud dokážou to co nakecali rád si hru koupím ,ale slepě přispívat je tak nějak bláznivé.
Necrosczzz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 24. 1. 2014 15:00

Osobně mě tohle RPG nějak zvlášť neoslovilo, celé to vypadá hrozně megalománsky, milióny všeho, ve skutečnosti bude citelně osekaná o dost prvků které jsou dnes slibovány.
Není nic nového, Zaklínač1 byl taky na poslední chvíli vybaven "mantinelama".

Dále celková náplň hry je taky relativně podivná. Má to být RPG, nebo historická akční hra (bez magie, ras, draků) s RPG prvky?

Slibovány jsou velké bitvy a dobývání hradů, bude to celé skript, nebo strategie kde budeme to vojsko ovládat?
Jak dělat dobře fungující skripty v sandbox hře?


No fandím jim, narozdíl od prvních obrázků vypadá trailer fajn, ale moc nevěřím konceptu a prostředí (husité).

Osobně už teď vím, že Zaklínač3 mě zaujme daleko víc a to téměř v každém směru.
Nechme se překvapit. PS: Věří někdo datu vydání v roce 2015 :)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 24. 1. 2014 15:31

Co do toho pleteš Armu, čéče, Arma je Bohemia Interactive a Marek Španiel, to jsou Brňáci, Vávra byl ex Take2 Czech (jak se jmenovala ta jeho původní firma jsem zapoměl)a nemá s "Bohemkou" nic společného. Nemluvě o tom že Arma je super válečný simulátor, který zvláště v editoru dokáže vytvářet hodně dobrý věci...

Ale to není o husitech, to bude celé 15.století !
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 1. 2014 15:40

Illusion Softworks... S Bohemkou toho mají Warhorse společného docela dost - například jednoho zakladatele a některé vývojáře :)

Vávra sice nemá zkušenosti s vývojem RPG, ale Klíma pracoval na sérii UFO a Original War, které měli k RPG dost blízko. Bocan zase pracoval na českých adventurách. A na hře pochopitelně nepracují jen ti čtyři.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 24. 1. 2014 15:55

V životě také člověk leveluje, získává zkušenosti a zdokonaluje se (nebo upadá.)
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 25. 1. 2014 00:33

mozna je to jen muj pocit ale cesti vyvojari produkuji cim dal tim vetsi kravoviny a muj nos mi rika ze tohle bude epic fail
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 25. 1. 2014 01:47

Nemyslím že by to byla krávovina, prostě to bude hra pro lidi co mají rádi historii a fantazy je už unavuje...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 25. 1. 2014 09:15

Otázka je, kolik lidí v Americe bude zajímat Česká historie. Já myslím že ani netuší, že nějaká byla. 8-)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 25. 1. 2014 10:56

Ať si to zajímá kolik chce, hlavní je že se to bude prodávat u nás v České Republice a na Slovensku tiež ! Bude to česká hra, pro českého hráče od českých vývojářů. A to je krásné ! Nemluvě o tom že v Texasu a Mičegu je hodně velká česká komunita. Čeští Američané si to koupí,uvidí to jejich přátelé a koupí si to také.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 1. 2014 11:08

Nebude pro českého hráče pravděpodobnější, že si to uloží z jedné české ukládací stránky? Já bych tu pro ně radši nic nedělal :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Flegmatický Krtek 25. 1. 2014 14:38

Tak narozdíl od zdejších škarohlídů a realistů, já vývojářům věřím, aspoň v tom, že datum vydání dodrží - zvlášť když je hra rozdělená na tři části, tak rok 2015 pro první není kdovíjak nerealistický, navíc by se tím sami ochudili, když chtějí další části vydávat hned s odstupem devíti měsíců (tuším). Možná je to tak i lepší. Samozřejmě si netroufám tvrdit, jak bude hra dobrá/špatná, ale už to zpracování krajiny mě přímo nadchlo - žádný pitoreskní a zjednodušený terén jak v Zaklínači nebo Skyrimu, ale opravdu realistická krajina. Na tom jde poznat, že vývojáři občas vystrčí nohu i ven ze studia. To ostatní budu soudit, až vyjde hratelné demo.
Flegmatický Krtek
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků