The Witcher 3: Wild Hunt

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 7. 2015 09:13

Hai Proklatci, jářku čistka,,pšakref potfora,, alá řezník z Rivie! Fakt, že jo jak v Erbenovi: ručička, nožička, hlavinka...půlčička, šejdrem i narovno. To si Pšonkové opravdu ,,18+,,vysloužili, přehnali to fest. Odehrává se to po celém pobřeží i vně pevniny, dokonce i lidojedi sa zidú...???? a obšancované zrucaniny..., jak naseje. Huž je toho moc, ale zařek som sa , že bude čisto! Jinak to sype i levly, s pár questíkama včera 5 levlů +, a jsem tak v 1/3.
Je hic, už zase, tak jedeme dál, připojí se někdo? Máco od Zvonu....ruce po lokty od kerve, hech...je to jak v samurajských filmech, hai.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 20. 7. 2015 09:53

Ahoj, já samozřejmě taky hraju, ale nemámm tolik času, jsem Lvl 18, řeším teď hlavně Novigrad, ale vw Velenu ještě spousta otazníčků čeká. Na Skellige jsem ještě vůbec nebyl.
Marceli, jen tě úplně nechápu s těmi lektvary, přece stačí uvařit je jednou a pak stačí mít alkohol a doplní se samy...?
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 7. 2015 16:10

Ja Pipine, máš pravdu, jenom já mám další vedení, jap všechno je jinak, že. Tož ať se Ti daří. Máco od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 7. 2015 20:12

Bať Pipine, Skelige sa mňa mocky páčí. Je to pestřejší, mraky vraků i když Bubácí na nich a zrúcaninách jsou pěkně pochlapený a vymaštěný, ajajaj...Kdo uteče - vyhraje, hech. teď mám při druhé sehrávce levl 16 při 40 hod. Vybouchám to tuná a na okolních Islechz a popluje se do Novigradu. Tak sa tuž a brou, skol...Máco u Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 5. 8. 2015 14:44

Ahoj prokletý Doupáci, huž se blížím podruhé ke konci,,za dvě,,. Bude to čistý jak more na otoci Jadrana, jo tam bych teď natuti fruti v tom Hicu zdechnul, stačí ten tuná v Práglu_ v jeskyni mám 26 celsijusa - šílenost. Levl 32 / 120 hod. Jestli Ty hicy nepovolej...tak budu hrát, až do podzima, hehe. Máco od Zvonu. Nechce si někdo pokecat aspoň na SZ? Dík. Přeju Těm mladším fajne srpen.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 8. 2015 10:20

Ahoj Doupata, tož napodruhé: levl 36/135 hod a 50K chechťáků za ty T a ?...
Vypadá to , že Hicy vytrvaj/je tu víc než na jihu/, tak ,,na smrť,, do třetice, ach jo. Máco od Zvonu, ozvěte se díky.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 8. 2015 16:30

Já pořád čekám na datadisk s new game +, pak se uvidí, ale na druhou stranu, v tu dobu tu asi už bude I Fallout...
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 9. 8. 2015 19:44

Tak New Game + DLC bych očekával tak do měsíce, dvou...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 8. 2015 20:23

Fallout :D Ty asi nevíš, kdo ho dělá. Raději rovnou pořídim i tu edici v bombě a hraním předchozím dílů počkám na patche.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 8. 2015 21:08

Ahoj Marco,Ertle a Johne,...no aspoň jste se ozvalili, i když toho z Vás moc nevypadlo ech, dík. Máco
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 8. 2015 21:28

Tak já nehraju. Čekám, až to dodělají a až pak pořídím. Na nějaké bety mě neužije :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 10. 8. 2015 06:52

Já mám rozehráno, Novigrad mám dokončený co se týče hlavního příběhu, ale spousta vedlejších ještě zbývá... level 19, tuším. A bohužel teď mám na Zaklínače poměrně málo času :(
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 8. 2015 10:06

Hai Erte, díky, no za Tree, to je dost ztuha na Mácu, levl 3. Budu to muset nějak pořešit, než sa pochlapim/vybavení a levly). No času mám díky Hicu hafo, důchodci maj ode Třicítky zaracha, hehe.
Jo Johne, nebůj, i s patchem 1.2 se to dá hrát...dík, Máca od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 8. 2015 15:01

Zapnul jsem to, v tutorialu jsem se dostal do situace, kdy po mě chce hra provést nějaký úskok (už třetí), ale ať jsem dělal, co jsem dělal, nemohl jsem udělat nic. Tak jsem to zase vypnul :D Zkusím zase příště, tentokrát s gamepadem. Nicméně hra vypadá hezky.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 8. 2015 19:19

Ahoj SCobra, vítaj...,ale to snad nééémyslíš vážně(ALT + ADWS?!, i když já Tydýt, spíš používám: SPACE + WS, kutululu), ehm, dá se to přeskočit. No ozvi se mi, díky a těším se na Tebe, díky Máca od Zvonu
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků