Kingdoms of Amalur:Reckoning

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod USER47 9. 2. 2012 20:43

To jsi pravděpodobně nehrál za mága, ten má už od začátku neskutečně overpowered kouzla:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod drak 21. 2. 2012 13:45

Nejsem hráč velkých RPG - Skyrim a spol., které mě prostě nebaví - já tak Hellgate :), Diablo atd., ale mě tahle hra chytla a všechny ty hodnocení přede mnou mi přijdou mimo - jasně, každý má svoje oblíbené - já tedy jsem zatím z téhle hry nadšený - velký svět ( hrací doba je prý dost velká ), grafika - mně se líbí , bez bugů ( zatím ), bez problémů to šlape na plné detaily, super styl soubojů ( kombinace povolání mág a bojovník pro mě )... tím, že nehraju ty super rpg asi nejsem ten správný pro hodnocení, ale pro mě devět z deseti. Počítám, že s tím vydržím do Diabla 3 a mohl by někdo udělat český titulky.
Intel Q9550+Noctua NH-U12F,4x2 GB A-Data,Asus Maximus Formula,Gigabyte 4870 X2 ,SAMSUNG T 260,WD Raptor 74 GB, Seagate 320 GB,2xWD 500 GB GP,Logitech G9+Logitech G15 ,X-Fi Platinum ,DVD LG GSA-H20L,Asus DRW-1814BL,Thermaltake ARMOR,SEASONIC M12-600
drak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 21. 2. 2012 15:10

Však to všude okolo 9/10 dostává, Od dema k plný udělali neuvěřitelnej kus práce..
LG V30 Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita

The only thing that saves us from the bureaucracy is its inefficiency. -Eugene J McCarthy
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 21. 2. 2012 15:28

bugy by se nasly ale spis to je ve stylu moc nepratel a ja zacnu silene klickovat mezi nima tak kamera kapku nestiha ,, a taky jak jdu do prudkeho kopce tak se kamera kouka moc zespodu
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod flash789 21. 2. 2012 15:42

Hmm..odehral jsem asi 25 hodin..neni to spatne..ale je to krapet nuda. Svet vypada moc pekne , vyvoj postavy , vybaveni a tak je taky bezva..ale tak nejak je to bez duse..ukoly jsou vetsinou nezajimave a uprimne se priznam ze asi po 15ti hodinach je uz jen odmackavam..pusobi to na me jako nedodelane MMO . Dungeony jsou podobne jako vejce vejci , coz by treba az tak nevadilo kdyby v nich neslo jen o to vymlatit potvory a neco sebrat. Soubojova kamera je taky krapet podivna...no nevim..dele jak hodinu dve u toho nevydrzim..dusi to nema..nema :p
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod USER47 24. 2. 2012 19:45

Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod flash789 24. 2. 2012 20:35

Ja ale nejsem Milos Bohonek :D
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod akaroberto 11. 6. 2013 20:24

Zdravim potřebuji poradit nevite někdo co znamenaji ty symboli na pravo obrazovky mam tak 4 červene lebky dik za radu.
akaroberto
First Blood

Odeslat příspěvekod .soul 11. 6. 2013 22:02

Pokud si dobře vzpomínám, tak jsou to negativní efekty co máš na sobě, ty se objevují hlavně když neúspěšně otevřeš "zakletej" poklad.
Někde v menu jsou popsaný. Healer v téměř jakymkoli městě ti je odstraní.
LG V30 Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita

The only thing that saves us from the bureaucracy is its inefficiency. -Eugene J McCarthy
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 2. 2014 20:52

Jsem si to chtěl původně koupit na PS3, ale nakonec jsem vzal Steam verzi se 70 % slevou :)
Je to dobrý, až mě to celkem překvapilo, nicméně ano, duši to moc nemá, je to takový jednoduchý až debilní, ale má to svoji dynamiku, když se s tím člověk moc necrcá, příjemně to ubíhá a jako oddychové akční RPG bych řekl, že super. Když člověk hledá RPG, které může zapnout na půl hodiny a nemít strach, že za týden nebude vědět, co dělal a o co vlastně celkově jde, že se mu respawnujou všechny potvory apod., je Amalur ideální hra. A dá se kdykoliv uložit a vypnout, rychle startuje a rychle se vypíná... :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod icotech852 11. 11. 2014 06:31

ano,hra je velmi svizna a nenarocna na rozmyslanie,je to taka akcna arcade RPG.Je tam kombat system ala Prince of Persia.Na jednej strane sa da hrat ako RPG s pribehom plnym dialogov,na strane druhej su dialogy oddelene a netreba ich vobec citat.

podla talentu je mozne ist viacero cestami
- locpick debnicky pre trpezlivych lockpickerov
- zacarovane debnicky otvarane pomocou sikovnosti a postrehu
- skryte veci v hustinach a skalach najdene pomocou talentu "objavca"
- grind z mobov

hrdina je arcade,takze sa nikdy neunavy (nie je tam vydrz),takze hra neunavuje pomalymi pohybmi.Jedinu nevyhodu vidim v zobrazovani jedneho vybraneho questu na mape a zvlastnom menu.Vyhodou je odpadkovy kos na nepotrebne itemy.

je pravdou,ze som v hre este ako lvl8 nezomrel ani raz,ale vobec mi to nevadi.Zomierat a 3x suboj opakovat sa mi proste v tejto hre nechce.Hra ide na normal obtiaznost,ked tak si treba zvysit obtiaznost v menu
forsaken...
icotech852
Killing Spree

Předchozí stránka