Mass Effect 3

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 4. 2012 21:13

Také si myslím. Ještě počkám. Ne že bych na to měl teď čas, ale trojku jsem ještě nekoupil a uvidím, jak dopadne ten vylepšený konec.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 24. 4. 2012 21:26

Podle meho je Sheparduv pribeh naprosto uzavreny.
Ze tam neni na konci, rekneme, obrazek Mirandy a pod nim "Miranda zila stastne az do smrti. Stiskni A.", obrazek Garruse "i Garrus zil stastne az do smrti. Stiskni A" atd. tak to fakt ne...
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 4. 2012 21:29

Jde mi spíše o příběh jako celek. Vše by mělo alespoň dávat smysl. Nemusím vidět, jak kdo dopadl, když se to dá nějak přibližně domyslet. Ten týpek tady na tom videu ale vypadal docela zklamaně u toho konce :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Chumbaba 24. 4. 2012 21:34

Nevím, jestli se tu rozebírala indoctrination theory, ale rozhodně stojí za zamyšlení.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Slash_luke 25. 4. 2012 07:24

Ertefol píše:
Slash_luke píše:Ertefol: a jsi si jistý, že to tak funguje všude a nebo pouze na doupe.cz?

Jsem si jistý, že to tak funguje všude - ano, pokud je to hra, kterou hraje celá redakce, všem se líbí a autor chce dát 4/10, je možné, že se to nějak změní. Ale uplácení apod. fakt nikde nehledejte, píšu pár let a nikdy jsem se s tím nesetkal.

Uplácení v naší malé zemi asi opravdu nefunguje (tedy co se herního průmyslu týče, všude jinde je úplácení více než dost :) ), když to říkáš.
Nicméně zde ale fungují jistě i jiné faktory - například strach o ztrátu sponzora, pokud je nějak spřízněn s recenzovanou hrou (s tím mám osobní zkušenost..doufal jsem, že daná hra bude opravdu dobrá, abych ji nemusel strhat, v jednom případě to vyšlo, ve druhém ani moc ne, ale naštěstí z toho nebyly nějaké vážnější důsledky - nebudu rozebírat), strach, že příště nedostane hru daného vydavatele před oficiálním vydáním (tedy žádná exkluzivita) nebo o "politiku" webu..co když třeba web patří do větší skupiny herních webů a patří k těm "podřízeným" (což by mohl být třeba případ Eurogameru, který spadá pod britský), může si dovolit dát nějaké hře výrazně vyšší nebo nižší hodnocení než "šéfové v UK"? Zatím jsem nezaregistroval, že by se recenze na britském/českém EG nějak zásadně lišily (max. o 1 bod).

Ale samozřejmě to můžou být všechno jen žvásty a nebudeme tady tento OT rozebírat :)

Indoctrination theory se tady už asi rozebírala - pokud ne, tak by šlo o jediné fórum o ME3, kde se vynechala :D
Tady je video pro ty, kteří neví o co jde:
Slash_luke
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 4. 2012 08:22

No a nebo když je šéfredaktor idiot typu JD, DD a jim podobní ;-) Mimochodem, zrovna Eurogamer na všechny vydavatele v ČR kašle, protože se tváří, jakou má obrovskou návštěvnost, a oni si nedovolí říct ani ň... Přitom z velkých webů je zdaleka nejslabší.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 4. 2012 22:16

Nevím no, po letech co sem tam něco recenzuju, jsem nedostal ani jednou požadavek na hodnocení, nebo vyznění recenze (něco jiného jsou pravopisné chyby a sem tam stylistika, ale to je OK a musí to být). Ale dost dobře to bude i tím, že píšu na malém webu, nebo do blogu, takže to nikoho až tak nepálí. Být zaměstnaný někde na IGN nebo tak podobně, možná by tu nějaké tlaky byly - však ty jejich recenze jsou místy opravdu hodně "zajímavé".

Krom toho si některé hry kupuju sám, takže si o nich opravdu můžu psát co chci :D (viz blog.)

Máš Efekty 3 si koupím až tak k vánocům za pár šlupek. Zas tak moc mě dvojka neuzemnila.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 25. 5. 2012 01:18

http://blog.bioware.com/2012/05/24/mass ... lion-pack/

- dalsi DLC pro MP
v podstate potvrzeni drivejsich informaci o novem obsahu + nejake zmeny v hratelnosti
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree

Předchozí stránka