The Elder Scrolls V: Skyrim

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 23. 9. 2013 10:39

Na Skyrim se taky napodzim chystam. Takze debatu rad uvitam / budu sledovat.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 24. 9. 2013 09:04

HAI Marko, až na ty ,,Péry,,...Ahoj Dave, huž se na tEbe těškám, budete s komentem alá Chumbaba. Stále se jen ,,rozhlížím,, s jednou Kočkou, aby mi nebylo smutno, je fakt dobrá. Jinak bych ani lecskam ani nelez, bylo by to o ústa. Domeček mám jako klícku,,U Jezera,, na fleku od ,,Falku,,. Teď je řeč o Trpajzlících a Pokladech. Hodin cca 100 a levl 25. Tulák - Tesák Máca od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 24. 9. 2013 17:56

Echt - dodatok, joč ma dneska chutilo: Story s Katriin a Dwemer Eterium artefaktem ze 4 kusů s pobíháním po dwemer ruinách, i když ,,sakrů,, bylo přehršel. Ale tohle se mi líbilo mocky. Jsem zvědavej jestli bude také fajné questík éééštěé? Máca od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odinuv_Vlk 25. 9. 2013 13:00

Ahoj,
bude Skyrim fachat z flashky? :?:
Odinuv_Vlk
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 9. 2013 14:26

Nebude :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 10. 2013 19:32

Ani z hrnku, nebo sklenice...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 10. 2013 11:09

Ahoj Tesáci, tak jsem sa zase dočkal krásnýho a rozsáhlýho Questu u Strážců úsvitu se Seranou v jeskyních Šeropustá a Temnoty, i finále v Hradě upírů. Nikde se m o tomhle dobrodružství nenašel zmínku? Byl jsem tam již předtím ale bez befelu, s ním se z toho staly nekonečné, jinak skryté Světy,,v podzemí,, i virtuálné, Ufff. Sakrů a potu teklo hojně, ale i s mojí sklerozou to šlo dořešit.
Těším se ns další,,skrytá,,tajemství Skyrimu, Máca od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 10. 2013 04:31

Hai Tesáci, to jsem si v Soltheimu zase udělal bene...Ta zemljanka Severinů se mi hned páčila a litoval jsem, že nelze ,,vybydlit alá Morro,,. Leč quest to umožnil, ufff. Máme kam s Lydií hlavu a krámy složit. Máca - Marcos Zvon...ccca 250 hh a 46 levl
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 21. 10. 2013 23:23

Ahoj bývalý Tesáci, tož si tady tak hútorým, že huž i Miraak to má za sebou...Ufff. Máca od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 9. 11. 2013 17:25

Obtížnost Skyrimu - Pár dní zpět jsem začal na obtížnost "znalec", tuším že je to třetí ze sedmi a musím konstatovat že zatím je hra velmi jednoduchá.

Jakou máte zkušenost vy? Jsem lvl5 mág a ještě jsem nikdy s velkou rezervou neumřel :-)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 10. 11. 2013 04:13

Ja si obtiznost postupne zvyšuju když mi to prijde lehky. Podle me je idealni predposledni obtiznost když uz je clovek trosku schopnejsi (lvl10-20). Legendary obtiznost muze občas byt docela opruz, ale jako vyzva celkem slusna, obvzlast když si ji někdo nastavi od zacatku.
Celkem problém nastava když ma clovek vyssi obtiznost a narazi nekde bokem dejovejch linii na tuhou potvoru, který tam jsou v ruznejch zastrcenejch mistech uz od levelu 1, ty jsou většinou dost neporazitelny, i když taky to jde.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 10. 11. 2013 09:49

Já jsem dohrál Skyrim hned po vyjití. Hrál jsem ho na nejvyšší obtížnost, která tam tehdy byla (pak myslím přidali ještě jednu novou). Šlo to celkem bez problémů dohrát, ovšem občas byla v dungeonu silná příšera, se kterou byla bitva na dlouho - různé lákání, resetování příšery, hlodání z dálky lukem atd. Nejvyšší obtížnost mě motivovala využívat herní systém - dávat stealth útoky, schovávat se v prostředí atd. Některé nejsilnější příšery ke konci hry jsem nezabil, musel jsem se proplížit, ale - jsou to Elder Scrolls, tak je to jedno. Takže doporučuji spíš vyšší obtížnost. Herní systém je oproti Oblivionu zase zjednodušený, tak si člověk musí tui zábavu vyrobit sám.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 10. 11. 2013 10:37

ok tak asi půjdu o obtížnost nahoru
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 24. 12. 2013 11:08

http://www.youtube.com/watch?v=OCU862nVpJ0
Asi nastal cas na koupi herniho PC :shock:

Jinak musim uznat, ze svet Skyrimu me okouzlil, cim dyl to hraju tim mam vetsi pocit, ze 100% dokonceni se cim dal vzdaluje :-)

Zatim teda najeto 96 hodin, a jsem na levelu 49.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 12. 2013 17:59

Mi povídej. Skyrim je asi jediná hra, kvůli které bych byl ochotný ty peníze do upgradu dát. Horší je, že sestava, na které půjde plynule v téhle kvalitě, nebude za 10 ani za 20 tisíc :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků