The Elder Scrolls V: Skyrim

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 11. 2011 15:32

Ja s FXAA hraju. Vypada to o dost lip, ale FPS mi s nim vubec nekleslo. (maximalne ve mestech o par)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 19. 11. 2011 16:07

FXAA mam taky ale pouze jemne zaostreni obrazu , ostatni FXAA nastaveni mi prijdou ze se do te hry nehodi , meni jeji celkovy vzhled , tudiz to vypada uplne jinak nez by melo , nebo nez to Bethesda zamyslela. A zadne zpomaleni nebo sekani jsem nepozoroval.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 19. 11. 2011 18:18

Tak jsem na to přišel, proč mi to škube. FXAA mod vyžaduje vypnuté ATI Tray Tools, ale když je vypnu, nic mi nenutí Flip Queue Size a hra se začně trhat nejen při načítání lokace. Takže volím plynulejší hru před barvičkama. :-|
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 20. 11. 2011 01:22

Kde seženu lapací kouzlo na duše ? A jak to mám udělat abych mě v jedné ruce zbraň a druhou čaroval ?
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 20. 11. 2011 09:17

Lapací kouzlo si kup od kouzelníků nebo si najdi či vyrob zbraň, která má tentýž efekt. Každé tlačítko myši je jedna ruka, když klikneš levým tlačítkem na zbraň a pravým na kouzlo, máš v pravé ruce zbraň a v levé kouzlo.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 20. 11. 2011 09:24

PoliceCollector píše:Kde seženu lapací kouzlo na duše ? A jak to mám udělat abych mě v jedné ruce zbraň a druhou čaroval ?


Zatím jednoznačně nejvtipnější příspěvek na tomhle fóru. Škoda, že Tom Kalhotka nehraje Skyrim.

:) :) :)
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 11. 2011 14:55

Obrázek

Ja ty dodelavaci animacky zeru. :twisted:
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 20. 11. 2011 16:31

Tak už mám jak lapací kouzlo, tak hanbatý mód. Nicméně, co takhle nějaké nové textury ? Nebyly by ? Potažmo co se stane, když nakombinuji moc módu ? Nemůže hra přestat fungovat ? Jaké módy máte odzkoušené ?

Ještě dotaz: Draci jsou náhodně generovaní nebo skriptovaní ? Teď se mi totiž stává divná věc (a předpokládám že to je skript.) Dříve jsem na draka narazil náhodou a teď mě třeba na relativně malém území ohrožují třeba rovnou tři nebo čtyři ! Jako včera, kousek od tábora -drak ! Tak jsem se do něj pustil, a najednou se zničeho nic zhmotnil druhý - a ještě horší ! Takže asi 350m od sebe ležely dvě dračí kostry !!! To je docela brutus ne ? Skyrim je přece obrovský, tak proč tam musí být vedle sebe nacpaní draci ? Trochu to té hře ubírá na atmosféře, když víte že támhle někde bude drak, souboje se šupinatými okřídlenými plazy jsou pak nuda a počáteční respekt se vytrácí. V konkurenčím Dragon Age, bylo draků jen několik a skolit jednoho byla výzva, skolit druhého bylo téměř nemožné. Také by se mi líbilo, kdyby ve hře konečně byli neskriptované osoby. Tzn. abyste mohli kohokoliv zabít - a mělo to vliv na chod hry. To že dotyčná postava klesne na kolena a vzpamatovává se ze šoku blízké smrti trochu spoileruje.... Ovšem toho se asi hned tak nedočkám.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 20. 11. 2011 16:51

Textury jsou jen na něco, moc módů je špatný, koukni na Nexus Top100 a zjistíš, které jsou nejlepší. Draci jsou náhodně, takže se může stát, že jich bude víc najednou. Já třeba ještě neměl víc najednou. Mod na to, abys mohl zabít kohokoliv je už taky na světě.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 20. 11. 2011 19:50

Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 11. 2011 20:37

Win! :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 21. 11. 2011 09:48

spoiler jako blazen tady byl
Naposledy upravil powerball dne 21. 11. 2011 16:36, celkově upraveno 1
powerball
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 21. 11. 2011 12:35

Aha, tak ti děkuju (censored) že jsi vykecal děj... Spoiler ti nic neříká ???!!!!!!

Teď to fakt už nemusím hrát :(
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 21. 11. 2011 13:57

Za spoilery tohoto typu bez upozornění a bez využití spoiler tagu by se měly dávat trvalé bany, vysvětlovalo se to tady už mockrát, je to v pravidlech fóra, není co řešit. Bohužel se tak neděje, takže na nějakou dobu s fórem o Elder Scrolls V končím. Nenechám si lidmi, jako je powerball, kazit tak pěknou hru.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Pipin 21. 11. 2011 14:14

Já tenhle thread taky přestávám číst, dokud sem budou chodit debílci (nezlobte se, ale jinak to nelze nazvat), kteří neuměj použít spoiler tag, a bude jim to procházet.
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků