The Elder Scrolls V: Skyrim

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 15. 11. 2011 08:30

Ještě můžeš disentchantnout zbraně a věci a jejich efekt naopak převést na něco jinýho.

Pipin: Nechápu, ty jedeš nějak mě záhadným způsobem. Mně přijde rychlost levelování naprosto vyvážená.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 15. 11. 2011 08:33

mtmccox2 píše:Lojzo, kupuju jenom věci, co se nedají sehnat jinou cestou, většinou rabuju, lootuju. Zatím jediné koupené věci, co stojí za to jsou bitevní sekyrka a mečík od toho Dědy Kováře u Kompaňjonů.

Ja jsem si koupil jenom ohnivej luk, ale i tak nemuzu najit solidne vypadajici armor.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 15. 11. 2011 09:59

power ...pres tu kovarskou vec si muzes 2x vylepsit veci no..pokud na to mas talenty..a pokud jsi to nekdy pouzival...jenze ja na zacatku kovarstvi nepouzival..protoze vsechno bylo k dostani...a ted ho nemam na takove urovni..abych mohl vylepsovat ci vyrabet lepsi veci .....to bych nejdriv musel schvalne vyrabet slabe hovadiny, ktere uz nepotrebuju :D takze jsem doufal ze v obchode bude cas od casu neco noveho..coz jaksi neni ...u ostatnich her se ty obchody doplnuji lepsima (a drazsima) vecma znacne rychleji ..
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod powerball 15. 11. 2011 10:15

no vyrabenim slabejch levnejch hovadin se da pekne levelovat :) jinak je pravda ze ta nabidka v obchodech je ze zacatku dost slaba, ja sem ted na 31. levelu a uz se tam objevujou treba armory s AR kolem kila a zbrane s damagem kolem devadesatky ale stejnak sem nasel lepsi
powerball
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 15. 11. 2011 10:36

-Dreamer- píše:Ještě můžeš disentchantnout zbraně a věci a jejich efekt naopak převést na něco jinýho.

Pipin: Nechápu, ty jedeš nějak mě záhadným způsobem. Mně přijde rychlost levelování naprosto vyvážená.


Já nemluvím o sobě, se Skyrimem mám sotva párhodinovou zkušenost, ale prostě mi to levelování (že za 4 dny uděláte 25 levelů) připadalo rychlé (zvlášť oproti Oblivionu, kam jsem taky instaloval zpomalovák). Ale jak psal Flash, systém je teď jinej a třeba to tak není, navíc určitě teď bez editoru nebudu instalovat nic, i když respect před těma co už teď na koleně bastlej nějaký pluginy a mody...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 15. 11. 2011 10:38

no ..ja se prave uz lekl ..ze vic jak 36 damage ze zbrani nevytahnu =) protoze nemam poneti kdy hra konci a mapu jsem prolezl snad celou ...
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod xgandalf 15. 11. 2011 11:35

2inexplicit:
http://skyrim.4fan.cz/forum/viewthread. ... ead_id=219

Návod na Temný bratrstvo, resp. jak se k nim dostat. Mě se to povedlo ještě dřív, než jsem si to tady přečetl, o tom klukovi se ve Windhelmu žvaní docela dost.
Jinak se všema perkama se mi už hodnoty brnění u Plate Armor dostaly někam k 80-90, takže teď se hodlám trochu zaměřit na kovařinu a uvidíme, kam se dopracuju.
Obecně mám problém s prachama - spíš opačnej - mám hafo drahejch věcí, ale u obchodníků je málo peněz a moc se jim neobnovujou, takže se blbě prodává. Jasně, můžu kupovat trénink, ale tomu se už z principu vyhýbám, radši si všechno poctivě odřu v praxi..:-)).
Z hlediska rozmanitostí zbraní, brnění apod. je tu určitě značná redukce vůči předchozím dílům - na druhou stranu, trochu to přispívá onomu syrovému přístupu a "realismu", přece jenom se na každým rohu nemůže povalovat ebonitová zbroj.

2inexplicit: Apropo, jestli máš 35 hodin a máš prolezlou celou mapu, tak jedeš nějakej speedrun, ne?..:-)) Já při 37 hodinách mám velmi hrubě prolezlou východní část, teď se po pobřeží blížím k Soltheimu a na západní část jsem ještě pořádně ani nepáchl. Pravda, kašlu na koně, chodím všude pěšky, holt si užívám.
Look, three-headed monkey. Guybrush Threepwood, mighty pirate
What can change the nature of a man? Ravel
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 15. 11. 2011 12:06

dik..

ja jezdil na koni...dokud mi ho drak nezabil :D (a musim rict ze kun je nesmirne uzitecny... funguje neco jako navnada..a dokaze nepritele dlouho potrapit) .

co se tyce cele mapy...ne ze bych ji prolezl ..ale co se tyce tech ikonek na mape...tak jsem navstivil v kazde casti neco ...a az tolik neprobadanych mist co by byly primo oznacene..mi tam nezbyva..
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod flash789 15. 11. 2011 15:09

Deadrickych ukolu je ve hre myslim 14 , takze 14 artefaktu k ziskani.
A co se tyce zbroji...a zbrani...podle toho co vas tak ctu , usuzuju ze Bethesda vratila nekam do Morrowindu. najit neco co za to opravdu stoji da praci . V morrowindu napriklad ziskat komplet set Deadric armoru znamenalo silene prolezani vseho ( teda pokud clovek nesejmul Divyath Fyra,ten ho mel komplet na sobe).´Takze pokud to tady je podobne jen dobre,i kdyz uz na lvl 15 bezne narazim na nepratele s kousky dwarwen nebo elven armoru.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 15. 11. 2011 17:11

flash789: Přičemž dwarwen armor není žádná extra sláva z hlediska Armor hodnoty, navíc v něm vypadá moje Bretonka jako popelářskej auťák..:-))
Look, three-headed monkey. Guybrush Threepwood, mighty pirate
What can change the nature of a man? Ravel
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 15. 11. 2011 22:24

"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 16. 11. 2011 09:39

jsem se pred tim ptal kdy ta hra konci....
..ted po zabiti alduina bych se spis zeptal..jesi ta hra ma vubec neaky konec =) lidi ve skyrimu z toho nijak zvlast nadseni nejsou...resp sedovousi me pochvalili a nikdo jiny tam "dole" nevnima, ze jsem to dokazal :D

jinak uroven mam jenom 27..zakillovanych draku 19 ..zlata mi zbylo 20 000 z puvodnich 75 000.... nejsilnejsi armor co jsem potkal mel 70 ...

nejzabavnejsi hrani bylo "necekane" za temne bratrstvo ..mne ten styl vyhovuje proste vic, nez sekani nekonecnych zastupu kostlivcu .. ..takovy lehky warm up na novy assassins creed..

..co se tyka boju..bohuzel nic moc ... jeden na jednoho se to jeste da .. ale jinak je hra znacne nepratelska, jakmile proti vam jde vic nepratel.... v arcanii i two worlds neni problem se s jednou zbrani rozmachnout a sejmout vsechny okolo ...ci nejakym kouzlem typu sopka... ...tady ve skyrimu nic takhle efektivni neni... takze jsem byl pozdej vdecny za plamenny plast ..a privolanou bouri (ktera ovsem zabiji i vase spojence).. ..na druhou stranu...i kdyz zabit nekoho ve hre da praci ..tak posledni soboj je znacne lehci ..nez jak to byva u poslednich souboju jinych her...coz me potesilo :D nemam rad stresujici konce typu zaklinac :D .. hlavni vyhodou je asi to ukladani kdykoli a kdekoli :)
Jinak jak uz jsem rikal pred tim...zbrane a vybaveni..slabucke jak caj ..najit neco silnejsiho ...fakt nevim kolik hodin v te hre mam jeste litat, abych videl u obchodnika neco noveho...

..abych na to jen nenadaval.. chvalim samotne draky..hlavne ze zacatku z nich sel radny respekt ..ten rev s dozvukem je krasne zpracovany..a staci na zemi videt ten stin a husi kuze :) ..pozdej jsem je spis vnimal jako obtizny hmyz ..ale to uz neresim... jen to zminuju..protoze se mi v jinych hrach nestava..ze bych mel z nejake sebesilnejsi potvory nahnano ...tady to asi umocnuje i ten fakt..ze nevite, jesi vas uvidi a pujde po vas..nebo ne :D
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod powerball 16. 11. 2011 10:24

a jak sem mam dostat k tomu temnymu bratrstvu? sem zabil tu zenskou v tom decaku jak chtel ten kluk, pak mi za to dal talir, tak sem sel spat protoze sem myslel ze se zjevi naka jezibaba od nich a nic :hm jinak ja mam u obchodniku bezne armory kolem kila a zbrane s damagem kolem devadesatky (ted sem na lvl 31)
powerball
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 16. 11. 2011 10:27

mno jeste se k tomu vratim :)

pokud zabijes tu babku ..vemes si od decka ten talir (ktery jsem v zapeti zahodil) ..jdes spat..tak se probudis kdesi v chatrci ..(a to mam v krvi vlkodlaka a i pres to to fungovalo) ... jen to chtelo davat pozor mozna na to co rikaji ..jinak nevidim duvod proc by to nemelo fungovat..

jesi mas ulozeny pred tim..tak zkusit znovu no.. vyplatilo se rekl bych... protoze jsem tam zabil dalsich xx hodin..velkou cast vcerejska ..
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod powerball 16. 11. 2011 10:30

no ja sem tohle vsechno udelal stejne, pak sem si pronajal postel v hospode a nic :hm bug? se zkusim podivat jestli nemam nakej save predtim, v oblivionu me dark brotherhood hodne bavilo
powerball
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků