The Elder Scrolls V: Skyrim

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 12. 2011 17:28

Nevi nekdo, jak se pri bojich vzdat?
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 7. 12. 2011 20:46

klavesou pro plizeni..ale u potvor a banditu s tim nepochodis..jen u straznych :)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 12. 2011 22:04

No to je mi jasny. Ale ja prave tam v jedne misi, kde mas zachranit toho clena rodiny jsem omylem prekrocil tu jejich hranici a musel jsem kvuli tomu vymlatit celej tabor. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 12. 2011 08:53

Tak to je sila. Koukam, ze collectorka spadla na polovinu...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 9. 12. 2011 09:57

Kde? Všude, co jsem koukal, je vyprodaná.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 15. 12. 2011 20:54

Včera měla Lydie svátek, tak jsem přemejšlel, co podniknem. Ptal jsem se jí, co by chtěla. Neříkala nic a tvářila se tajnosnubně (to ona umí). Protože je to holka do nepohody, zavrhnul jsem obyčejný hospody a místo toho jsme šli kosit Falmery do Dwemerskejch ruin, což se myslím celkem vydařilo. aka jsme si to trochu pokazili, když jsme se pustili do deadrickýho questu, při kterým musela Lydie čekat na mraze venku, než se to vyřešilo, nakonec jsme si ale spravili náladu v muzeu slavné organizace Mythic dawn. Tak jsem jí vyrobil novou čelenku. Tak se to myslím nakonec docela vydařilo...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 15. 12. 2011 22:32

pipin - super..jake si to udelas , takove to to tam mas:)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 17. 12. 2011 22:39

Takze diky nasemu milemu distributorovy Cenega ma ceska i polska verze opet verzi 1.2. Vcera probehnul downgrade Skyrimu o verzi nize. Samozrejme bez jakehokoliv vysvetleni.
Tak nejak toho mam plne zuby , vadilo mi ze patch pro vychodni verze byl vzdy o par dnu pozdeji a ted jeste tohle.
Takze jsem prehodil na anglickou verzi a pridal pouze soubory s cestinou.
Koupit si tady hru s ceskou lokalizaci od Cenegy je za trest.A jeste Cenega navic neumoznila stahnout Skyrim pres steam a jen se blbe vymlouva ze za to nemuzou a svadi to na Bethesdu , ktera dela mrtveho brouka ze jako nic moc nevi. A samozrejme nechci videt co se bude dit az vyjdou nejake DLC , do Fallout New Vegas je Cenega do dneska nema.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 17. 12. 2011 22:47

Proto i přes koupi v krabicovce hraju převážně anglicky (taky z důvodu, že pamatuju martyrium s Morrowindem, kde dělaly různé verze češtiny šílenou paseku - při jednom z patchů češtiny se např. zdvojily postavy :))
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 19. 12. 2011 00:20

Tak já mám pocit, že každej, kdo to myslí s TES trochu vážně, je hraje v angličtině, ne? Chápu, angličtina tam rozhodně není nejjednodušší a číst třicetistránkový knihy v angličtině není až taková pohoda, jako v češtině, ale z mého hlediska ta správná sranda s TES začíná s modama - a ty jsou prakticky jenom v angličtině a v kombinaci s češtinou umějí nadělat pěknou paseku (vycházím ze zkušeností z Morrowindu a Oblivionu). Takže i když mám krabicovku, tak jedu hru v angličtině.
flash789: Já měl opačnej problém - při instalaci se mi to nechtělo instalovat z CD a automaticky to začalo stahovat ze Steamu, takže jsem to musel přerušit a manuálně nainstalit z CD. Problém jsem s tím neměl, na začátku jsem zvolil angličtinu a Steam mám taky v angličtině, takže všechno šlape, jak má.
Look, three-headed monkey. Guybrush Threepwood, mighty pirate
What can change the nature of a man? Ravel
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 19. 12. 2011 01:22

No , ja to s TES vazne myslim a hraju je cesky:)
Morrowind s modama a cestinou byl nehratelny ale Oblivion s cestinou se dal modifikovat uplne v pohode.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 19. 12. 2011 18:15

Je to číslo po obrázkem u savu počet hodin?
(Pokud jo, tak mi Skyrim zabral nějakých 150h)

Jinak jsem zatím skončil jako LVL 41 Nord, zbývá ještě najít všechny fialové drahokámky splnit asi 3 mini bokovky a objevit Dark Brotherhood. Jinak ale jsem moc spokojen. Jel jsem Two Handed - Heavy Armor - Speech - Lockpicking skilly, možná ještě zkusím projet to za mága.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 19. 12. 2011 23:49

flash789: Pokud si pamatuju, tak Oblivion v češtině dělal pěknou paseku po instalaci OOO (možná to potom v pozdějších verzích doladili, nevím, jenom jsem to testoval ze zvědavosti, hrál jsem stejně v AJ), V každém případě by mě lezlo na nervy mít část hry v češtině a část v angličtině (čemuž se při instalaci rozšiřujících modů nevyhneš)

mtmccox2: Jj, je to počet hodin, u mě to celkem hraje (nicméně ve Steamu vidíš, jak dlouho si ve hře strávil taky). U mágů je několik zaručených cest, jak si hru celkem užít - trochu paradox je, že Destruction skill a kouzla až tak moc ničivé nejsou, není od věci se zaměřit na Conjuration, kdy na vyšších levelech umí člověk vyvolat dvě poměrně silný mrchy. Sázkou na jistotu je Restoration, kde povyšováním skillu se odemknou perky na rychlost regenerace many, což se hodí vždycky.
Jinak hru jsem si poněkud "upravil", ehmm. Fast travel používám výhradně mezi jednotlivými městy, všude jinde šlapu pěšo, což má docela výhodu v tom, že člověk objeví plno věcí, které by mu jinak unikly. Bretonka 45 level, questů mi zhruba zbývá tak 40-50. (a nepochybuju o tom, že další naberu, ještě zdaleka jsem neprolezl celou mapu a všechny města).
Look, three-headed monkey. Guybrush Threepwood, mighty pirate
What can change the nature of a man? Ravel
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 20. 12. 2011 08:36

na OOO se velmi brzy po vydani cestina udelala,zase tolik k prekladani tam toho nebylo. Nevim ,v Oblivionu mam asi 120 modifikaci + cestinu na zaklad i oba datadisky a nestalo se mi ze bych s necim mel problem. Mody ktere se tykaji ukolu , nebo nove ukoly pridavaji nepouzivam , protoze mi ani jeden co jsem videl neprisel nijak zasadni. Samozrejme tim nemyslim totalni konverze. A pokud se nejaky problem vyskytnul , pomerne snadno jsem to napravil v editoru.Mam to udelane tak ze veskere texty jsou cesky (npc,knihy atd) , a nazvy itemu mest a dalsich veci ktere v cestine pusobi spis komicky mam anglicky.
U Morrowindu je cestina z modama nepouzitelna ( az na par vyjimek jako jsou lepsi textury a veci ktere nepotrebuji esp file) hlavne diky debilnimu systemu klikacich odkazu ve vetach , to taky byl hlavni duvod proc ta cestina poradne nikdy nefungovala. I kdyz co vim tak nejaka ta posledni verze cestiny bezi uz v pohode . Bugy co ta cestina dokazala vytvorit byly neuveritelny a jeden z nejlepsich co si pamatuju tak byl ten , kdyz clovek vlezl do nejakeho domu a ten byl plny vody a vsechny npc utopena:D

Jinak odehrano mam 170 hodin cisteho casu , lvl 54 , a steam mi ukazuje 224 hodin , ale to proto ze ten ukazuje celkovy cas jak dlouho byl Skyrim spusteny , to znamena ze mi to pocita vsechny zkousky modifikaci , smrti a opetovna nahrani atd:)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 22. 12. 2011 22:31

flash789: Jj, o tom vím, jenže ta čeština byla v době, kdy jsem to zkoušel, těžce nevychytaná - ale jak říkám, pak jsem to už nestudoval, takže nechci hanět češtinu. Docela dost jsem si svého času ve starších TES testoval různý mody na zbraně, brnění, nový postavy a podobný nesmysly - zkrátka se akorát domnívám, že pro někoho, kdo si s tím chce doopravdy různě blbnout, zkoušet různý mody, jejich kombinace atd., je lepší angličtina - už třeba jenom proto, že ne všechny mody se navzájem maj v oblibě a zjišťovat potom, kde je problém a jestli náhodou není v čeština, mi přijde vcelku zbytečná práce.

Už se docela těším na modařskou scénu u Skyrimu, primárně se dle mýho začne plno lidí zabývat zmršeným interfacem a doufejme taky lepším vybalancováním levelingu (přece jenom, je škoda ztráty motivace, když mám už některý skilly na 100).
Look, three-headed monkey. Guybrush Threepwood, mighty pirate
What can change the nature of a man? Ravel
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků