The Elder Scrolls V: Skyrim

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod flash789 11. 3. 2012 05:43

Prikaz showracemenu nebo setplayerrace funguje normalne a nic se nestane pokud clovek nezmeni rasu,upravovat vzhled postavy jde bez nesledku.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 3. 2012 10:57

No jo. Takze bych byl zamklej na Norda. :( Ale hadam, ze porad lepsi nez dratem do oka.

Co se modu tyce, tak jsem narazil na tyhle videa:


Jak uz z nazvu vyplyva tak chlapek recenzuje kazdy tyden par nejlepisch modu co vysly. Myslim, ze stoji za to to seledovat.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 11. 3. 2012 18:00

PoliceCollector píše:Tak dejte tip kurňa, na některý osvědčený mód néé ?

http://skyrim.nexusmods.com/

Neboj, vybereš si. ;-)
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 11. 3. 2012 18:31

Podle mě do Skyrimu celkem žádné mody potřeba nejsou. Co by Skyrim potřeboval, je kompletní předělání vývoje postavy - vrátit zpátky RPG systém Elder Scrolls a vyházet ten perkový nesmysl. Ale jestli se toho někdy dočkám, to ví bůh (asi Akatosh).
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 3. 2012 18:47

Po bethesďáckém bezplatném DLC v podobě HD textur fakt moc modů potřeba není.

Mě osobně třeba ze starýho systému chybí jen rozdělování bodů do vlastností postavy (to vybírání Mana/Životy/Stamina mi přijde strašně debilní). Perky mi nějak nevadí - ony v podstatě fungovaly už v Oblivionu, jen je člověk dostával automaticky po dosažení další úrovně dovedností (Novice, Apprentice...). A classy nepotřebuju - beru radši volnost :)

Ale tvůrci Morroblivionu pracují na konverzi pro Skyrim, tak třeba pak...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 11. 3. 2012 19:01

SCOBRA: Jo, to je přesně ono. Co je to za RPG, když tam není síla, inteligence, obratnost? Chápu, že spousta lidí systém v Morrowindu a Oblivionu nechápala, přišel jim překombinovaný atd. Ale řešení, že teda atributy prostě vyházíme - to si (kačer) Howard asi dělá legraci. Classy mi taky moc nechybí, i když zase to byl určitý RPG prvek, když si člověk vybral hlavní a vedlejší skilly, přeci jen tím ta postava byla trochu definovaná. Proti perkům obecně nic nemám a Bethesda je vymyslela celkem dobře, ale myslet si, že perky nahradí celý vývoj postavy je podle mě velký omyl.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 3. 2012 19:19

No je pravda, že kdyby mi ty body do vlastností nevysvětlil kamarád, taky bych je asi nechápal do teď :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 3. 2012 21:28

Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paul Saunders 17. 3. 2012 07:58

Nesetkal jste se někdo stímto problémem? Mám legální kopii Skyrimu a když spustím launcher či tesv.exe, tak mi to hned napíše "Program Skyrim přestal pracovat". Jinak všechny ovladače mám aktuální, několik hodin jsem proháněl google a nic uspokojivého jsme nenašel :-l
Paul Saunders
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 3. 2012 20:44

A když provedeš ověření mezipaměti hry? :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paul Saunders 19. 3. 2012 21:57

Už mi to funguje!
Pouze mám jeden problém. Jsem na misi "Krysa zahnaná do kouta", kde se mám setkat s Brynjolfem. Problém je ten, že Riftenská stráž na mě automaticky útočí, tzn nikam se nehnu. Co stím? ;-]
Paul Saunders
Killing Spree

Odeslat příspěvekod xgandalf 8. 4. 2012 15:29

Neodolám - EPIC

Look, three-headed monkey. Guybrush Threepwood, mighty pirate
What can change the nature of a man? Ravel
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 4. 2012 15:56

Taky vám představa Dragon Shouts spouštěných hlasem na Kinectu přijde tak vtipná jako mě? :D
http://www.eurogamer.cz/articles/elder- ... ru-kinectu
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 16. 4. 2012 22:30

O-Dah-VÍN! :mrgreen:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 4. 7. 2012 16:05

Jde už ve Skyrimu bojovat při jízdě na koni ?
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků