The Elder Scrolls V: Skyrim

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod flash789 24. 12. 2013 18:30

tak ono když ma clovek trpelivost ty modifikace zkouset, tak se da udelat dost podobny vizual jako je na videu prakticky z nulovou ztrátou vykonu oproti zakladni hre. Jen se musí vzdat extremne huste vegetace a par high tech efektu..ale v konecnme dusledku to vypada skoro totozne jako to video.
osobne nechapu vkus nekterych lidi kteří tvrdi ze Skyrim je hnusna hra, opravdu by si měli dojit na ocni.:)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 25. 12. 2013 15:01

No vypadá to pěkně, ale že by to bylo něco drcujícího proti původní hře...
Hraju na plné detaily akorát s HD texture packem a s vizuálem jsem opravdu spokojen.

Nehledě na to, že hra je fakt nenáročná. S těma modifikacema to musí karty jako GTX760 nebo HD7970 rozchodit fpoho.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 5. 1. 2014 21:08

dovolenka pocas zimnych sviatkov - RPG čas :-D

komplet orske brnenie, uz mam smithing na 84 (od 80 mozem robit ebony, ale este som nevykoval) a pomaly mierim ku 100 k draciemu brneniu 8-)
Přílohy
TESV 2014-01-05 20-54-21-01.jpg
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 11. 2. 2014 23:57

Zkus si do Skyrimu nacpat nějaké mody - vypadá pak vizuálně poněkud příjemněji. :-)) Tohle jsem vymáčkl na svém mizerném rozlišení a plečce já:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 6. 3. 2014 22:55

Jak přivolat draka do Dračí síně v "Bílém průsmyku"?

Je to součást questu, draka je tam nutné "odchytit" a přivolán by měl být pomocí příslušného "řevu", řvu jak pominutý, ale kde nic, tu nic. Co dělám blbě?
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 6. 3. 2014 23:33

Jsi na spravnym miste a rves celej shout a ne jen cast?

Me to slo uplne v pohode: http://www.youtube.com/watch?v=rEDfeKOw5eY
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 7. 3. 2014 00:22

Jop takhle jsem to přesně udělal, něco musí být s tím řevem. Je možné že není nějak kompletní? Pokud ho vyvolám já, proběhne přesně jako v tom videu..

Ale bez výsledku. :/
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 7. 3. 2014 10:25

No rves jednotlivy slova. Kdyz jen zmacknes klavesu, tak zarves jen prvni cast, kdyz ji drzis pak dyl tak rves i zbytek a rev ma vetsi ucinek.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 7. 3. 2014 11:24

Zkusim.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 24. 3. 2014 19:32

poznate konika? /asi prvy, na ktoreho som vysadol, inac ma moc neberu.../

takmer lvl. 53 no a snad to uz pomaly dofinisujem :D
Přílohy
TESV 2014-03-24 19-27-52-28.jpg
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 21. 4. 2014 22:24

dohraté, lvl. 54, posledný save hlási nahratých 158 hodín :D tie dnešné hry sú nejaké krátke :mrgreen:
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 22. 4. 2014 08:49

No rozhodne ho dostanes v linii za Temne Bratrstvo :)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 22. 4. 2014 11:00

Presne tak, dnesni hry jsou kratke. Obvzlast pro člověka co si zvykne hrat stovky hodin v TES. Od doby co Skyrim vysel mam nahrano kolem 500 hodin, samozrejme jsme to rozehraval víckrát. Ale kupodivu jsem ještě vůbec nehral třeba datadisk Dawnguard, takze je porad důvod se tam vrátit.
jsem zvedav kdy se dočkáme dalšího dilu, protože Bethesda podle vseho dela Fallout 4, takze to muze ještě hezkych par let trvat nez vyjde TES 6 :)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 22. 4. 2014 13:31

Osobne si myslim ze TES6 je TES online :/. Vsichni o tom pisou ze je to spise single hrani.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 22. 4. 2014 19:23

TESO odmítám počítat do série. Nevím proč, do TES prostě masivně online prvek nepatří. Od Areny až po Skyrim měl člověk pocit, že objevuje sám něco nového, že je hrdina ve světě, který je stvořený pro něj. Fakt nějak nepotřebuju, aby mi tam běhala ještě banda idiotů píšících do chatu kraviny. Nevím, možná k tomu jenom přistupuju s moc velkými předsudky, ale co jsem se díval na gameplay videa, tak je v tom prostě moc takový ten "MMO" feel. A ten tam nechci. (Nehledě na to, že s MMO už mám svoje zkušenosti a už nikdy žádnou hrát nechci/nebudu...)

Co bych naopak moc chtěl je možnost co-op, maximálně tak šest až osm lidí ve stylu D&D - v prostředí Skyrimu by to bylo opravdu extrémně epické.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků