Dragon Age 2

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 12. 3. 2011 21:38

xgandalf: ta cast s tim skladatelem mi dost unika - podle jeho portfolia na mnoha hrach od BioWare nedelal, vlastne jen na BG2:ToB, DA:O a DA2 - prvni vyslo rok po BG2, druhe se tahlo jak smrad a treti melo normalni dvoulety cyklus ... mozna to souvisi s tim, ze pro ne v minulosti delal mene skladeb?
vzhledem k tomu, ze jako nezavisly neni zamestnanec BioWare ani EA, jak chce neco patchovat? navic co chce skladatel opravovat?
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod xgandalf 12. 3. 2011 23:04

uzivatel_cz: Podstatná je věta "EA really wanted to capitalize on the success of Origins, so the game was really being pushed hard to be released now." Nechtěl jsem to vytrhávat z kontextu, tak jsem to tam vrazil celý. Samozřejmě, nechci komentovat, nakolik je jeho tvrzení oprávněný, nicméně bych si tipnul, ža jako insider se setkával s lidma z Bioware i EA, takže to nebude asi úplně mimo. Ty fakta, co jsem uvedl (hi-res textury, dungeony apod.) v podstatě tohle tvrzení podporují.
USER47: Netvrdil jsem opak. Zrovna na tenhle souboj s vlkama si celkem pamatuju, pokud měl člověk v partě trénovanýho zloděje a mága se správnejma talentama, tak se to dalo v pohodě. Víceméně to ale bylo o štěstí. Zajímavý, že zrovna s Brankou jsem problémy neměl, Morrigan s ledovejma kouzlama byla opravdu vysvobození..:-))
Look, three-headed monkey. Guybrush Threepwood, mighty pirate
What can change the nature of a man? Ravel
xgandalf
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod USER47 12. 3. 2011 23:26

xgandalf: Ono to bylo taky daný děsným nevyvážením povolání. Třeba postavy trénovaný na rychlost a boj dvěma jednoručníma zbraněma či štítem byly později ve hře výrazně silnější než postavy trénovaný na obouruční zbraně...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod xgandalf 13. 3. 2011 00:07

USER47: Obecně můžu říct, že jsem se snažil mít celkem vyváženou partu - jeden nebo dva mágové, tj. většinou já a Morrigan, jedna zlodějka se specializací na vraždy a dual wielding(Leliana) a potom jeden nebo dva tanky (Alistair sword/shield a Sten two-handed weapons). Nemám nějak zvláštní pocit, že by teda Sten byl proti Alistairovi extrémně v nevýhodě (pravda, beru to spíš pocitově, čísla si už nepamatuju), při správném použití talentů na tom byli cca shodně. Kdo byl hodně silnej, byla jednak Leliana (její Backstaby jsou fakt vražedný) a Morrigan s mrazícíma kouzlama. Zbytek party jsem projel jenom tak, abych splnil jejich personal questy.
xgandalf
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod USER47 13. 3. 2011 00:15

Já se zezačátku hodně specializoval na obouruční zbraně (já elf bojovník s obouručákem, Alistair s obouručákem) a později to začalo bejt dost těžký. Když jsem pozoroval, jak proti nám září Leliana s nějakou půlmetrovou "dýkou" a mečem, tak jsem Alistairovi vrazil štít, sám si vzal dvě jednoruční zbraně, a obtížnost se najednou snížila tak o 50%:). Mrazící kouzla jsem nepoužíval, měl jsem Wynne a u tý jsem šetřil manu na léčení.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod USER47 14. 3. 2011 13:22

heh

Obrázek
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Pipin 14. 3. 2011 14:36

Aha, a tímhle metahumorem to jakože zachraňujou a ospravedlňujou?
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 14. 3. 2011 22:16

Pipin: to bys stejne nepochopil
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Pipin 15. 3. 2011 10:06

A co jako bych nepochopil? Ten rádobyvtip v obrázku samozřejmě chápu, jen mi nepřijde vtipný...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 3. 2011 14:18

Zvláštní... Čím víc lidi na tu hru nadávají, tím vic mě začíná zajímat :-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod USER47 15. 3. 2011 14:41

USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 3. 2011 14:59

No nevím, co je lepší... Jestli starý přístup v podobě striktního: "musíš se zeptat tohohle na támhleto, aby ti tamten něco řekl" a nebo dnešní přiblblé: "tenhle mele něco o něčem, o čem ti měl říct támhleten, za kterým jsi ještě nebyl". Obojí je otravný svým vlastním způsobem :-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 15. 3. 2011 20:32

SCobra: to jste Vy mladi - proti hlavnimu proudu za kazdou cenu :lol:
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod xgandalf 16. 3. 2011 07:36

Sakra, ten článek mi "vykradl" věci, který jsem tu chtěl potom napsat do nějaký minirecenze..:-)) Bohužel s ním ve většině věcí nelze než souhlasit.
xgandalf
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod USER47 16. 3. 2011 15:21

V Bioware fakt asi nikdo nepřemýšlí. Toto je jejich představa chudého prašivého domku v elfském slumu:
Obrázek

A to je na screenu vidět jen cca polovina celkový obytný plochy.
USER47
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka