Off line Old School

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 21. 7. 2010 11:33

Zdar, nedělám si naděje, ale...
Nechtěli byste si někdo zahrát offline něco staršího z RPG, tak nějak jak to teď pidlíme s Wasrem v Gothic II. NoTR?? :D
Žádná odbornost ani uberhra, prostě piánko. Jde o to, že každý má trochu jiný styl, rozdíl mezi mnou a Marcelem mne až překvapil ;) Starší hru proto, že většina ji má, není to omezeno hardwarem, převážně delší epický příběh, většina to má odehrané a třebas by se ráda vrátila ale mnohdy to samotného až tak nebaví. Ano, jsou specializované weby na tu kterou hru ale tam se to nehodí bo jde o fandovství a nikoliv fanatismus, jak se občas stává.
Napadají mne:
Gothic 1
Balduři 1 až dvojka, vše s datáči (u mne zatím vyhrává)
Planescape Torment
Oblivion
Wizardry 8 a 7
Icevind Dale 1 a 2,
Might and magic 6, 7, 8, 9
Neverwinter Nights 1 /dvojku nemám ale třebas bych půjčil/ s datáči, to jsem ještě nehrál

Nechávám ten nápad vplen. Nejde o nic, jen o zábavu a pokec na foru...
Dr.Watson
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 21. 7. 2010 11:47

Nechtěli byste si někdo zahrát offline něco staršího z RPG

Hele já to moc nechápu, proč to mám hrát když píšeš že to má být offline?? To snad budeš hrát sám né? :-)
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 7. 2010 11:51

Ty diskuze jsou na tom také zajímavé. Co kdo jak udělal a kde.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 7. 2010 11:53

Icewind Dale, Balduři a NWN se dají hrát i online ;-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Ertefol 21. 7. 2010 12:27

Já momentálně jedu relaxačně Albion :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 21. 7. 2010 12:58

_DAVE_ píše:
Nechtěli byste si někdo zahrát offline něco staršího z RPG

Hele já to moc nechápu, proč to mám hrát když píšeš že to má být offline?? To snad budeš hrát sám né? :-)

Jukni tady do na výlevy seniorů :D Každý sám a na foru se to zdrbne. Jasně, že něco jde online ale to předpokládá synchronizaci časů. Takhle jen piánko, pokud možno bez návodů a prokecnout to.
Dr.Watson
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 24. 7. 2010 13:13

Tedy změna.
Jedu G2Notr potřetí od začátku. Kvůlivá 12-ti VB. Zkratkovitě:
29+5=34 (1:1)
30+8=34 (2:1)
pak 59...
pak 89...
tzn, prodělek na síle, obratnosti a jednoručkách :(
Dr.Watson
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 24. 7. 2010 13:23

* 10 - 30 1 zkušenostní bod za 1 bod síly
* 31 - 60 2 zkušenostní body za 1 bod síly
* 61 - 90 3 zkušenostní body za 1 bod síly
* 91 - 120 4 zkušenostní body za 1 bod síly
* 121 - ... 5 zkušenostních bodů za 1 bod síly
Ale myslím Docu, že jsme o tom mluvily?!A že před tím než se,,pochlapíš,, chce to se svlíknout, he. Marcel od Zvonu,...nevím na čem si prodělal, nějak tomu tvému sčotu nerozumím...Jako, že již si neměl trénovat po 30-ce u trenérů?! to bolí až po těch 60-ti, pak se vyplatí flašky a desky, aspoň mně...
P.Z. čekám na Tebe Docu u Pirátů ve JHARU, až tam dorazíš...Zatím si dám pauzu: Filmíky, Alfa atd.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 24. 7. 2010 18:47

Éch Docu, schroustal jsem co to šlo, i když Death Valeyí jsme s chvapci projeli jak nůž máslem a bylo beze ztrát vytřeno do sucha: jož jeden X v levém úbočí - roklinka. Docela ma štve, že Ty Mrrrtvoly mizej až moc rychle, he...musíš si hejbnout. Spoiler:
Další X v průchozí cave z mostu a Dva ještě na kraji močálu od Vodníků, nalevo pod stěnou u žraloků a napravo v cave u syslů.
Tož mám i od Grega bandit Armor, no ani moc kvůli vybílený kůče neprskal(Francis se taky moc necukal když dával ključič za tu černou knížku s účty, he - Mine napravo v DV). Jdu si dát voraz a Dobrej lov Watsone, zatimní sčot:
Levl 18, S 40(bez bižu), OBR.64 s bižů, Meč 1 51 bez Morgan prstenu + 10%(je v cave u Jezírka, cesta s Jackem, válej se tam dva vodkráglovaný Angus+ 1), Meč 2 23, Luk Mistr 62, kuše 31...vyplenil jsem bágl, bodíky se zase schrastěj, ale my nebudem, přeci padat na hubu, hehe. Vyměklej STarec Marcel od Zvonu. ASi půjdu zase na nákup a dočistit Novej svět...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 7. 2010 19:07

Tenhle napad docela dost nechapu... :D

Ale tak si rikam, proc nehrajete nejaky online RPG? Ultimu, Lineage nebo WoWko? Free serveru jsou stovky a muzete hrat i nezavisle na sobe.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 24. 7. 2010 20:09

No už jsem Ti to Lojzo jednou vysvětloval...kdyby byly Online Tesy a Gothici apod světy, tak možná + pro mne problema se tam vůbec dostat, he...STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 25. 7. 2010 14:39

A to ani ne. Obojí má něco do sebe. Online jsem hrával Diablo.
Takhle offline kecy mají taky něco do sebe. Wasr má úplně jiné pojetí hry, jak já. Prostě komentujeme hru jako takovou, vykecáme se, mnohdy poradíme, je to prostě komunikace za účelem hraní a pokecu jako takového...
Slabost starců? Nehledě na to, že online hraní potřebuje jistý řád, souhru, tady je to putýnka, jestli já hraju večer po práci a Wasr v noci, nebo přez den...

-- 25. 7. 2010 15:48 --

jo-doháním to pomalu, resp. pomaleji, než jsem myslel ale z ase...
tam k těm ještěrům se nemusí skákat hore nad schody, jak je po Xard, věží Cavalorn tak za tou skálou se tam dá lehce dojít. Nikdo mi nez adal questí o zbraních banditů, teď jsem zlikvidoval tu bandu s uneseným učedníkem a tu s dopisem Luciiným tak kuknu za Vatrasem a Fernandem. Ještě vlítnu s Laresem pro kus ornamentu a jsem na včerejším stavu. LVl mám 8-9, tedy poněkud náskok v bodech. přece jen je znát těch, zatím, 12 VB.
Furt nevím jestli trénovat kuše nebo luk. Asi kuši, bo obratnost nahodím jen na 90. Tzn, od Inose 10bodíků, od toho v KH. jak je mág ohně by mělo být dalších 10?? 3 lektvary po 3b, prsten,pásek, prsten=20 je i amulet na obratnost? tzn vychází mi to tak na 50VB svépomocí?
Dr.Watson
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 25. 7. 2010 15:21

Hai Docu, Zbraně zadá Vatras! a dá óbludičku - Martin(u paladinů) - Most +,,F,,- Elvrich+prsten - bandit kemp u Draga+Dopis!...Martin+Vatras. No já vždycky používal LUK(cca 50%) od půlky pak Kuši(nad 50%)...má větší Stop efekt na blízko, luk jsem používal na Dálku a na ,,přivolání,,(Volafku, aby to přiskotačilo blíž ): ohnivej a ledovej šíp - to vyváží menší přesnost střelby na dálku,( když jseš pod 50%).). Jinak s Mágem v KH. jsem to ještě nezkoušel, he, snad to funguje?! No jedeme dál...Jinak Watsone, né že bych nezkusil, ale nechoděj lidi ke Zvonu, co by mi se ,,začátky,,helfli, he.
Online je na mne asi moc akční a ve,,vleku,,událostí, hru v partě mám rád, ale když opravdu spolupracují,...navíc by ma asi štvali blbísci, co by ma chtěli hru otrávit a různé kastovnictví, atd. + to mé tydýctví, o massabobštině - mém engliš ani nemluvě, he...dost překážek prečo nehrát MMO + online.
STarec Marcel od Zvonu.
Naposledy upravil Marcel Kudlvasr dne 26. 7. 2010 07:52, celkově upraveno 1
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 25. 7. 2010 20:33

Hek, kde seš Docu?! No trošku jsem poklidil ještě v New worldu, utopil jsem si negro Trotla v jezeře, tak jsem ho radši vzkřísil...He dám si ho později. Jinak jsem vybral Death cave, s drakouš sekáčem-huž se vidím jak sháním 160 síly, hehe...(fire rainbow, to řešil)a u SUN ringu jsou jen dva Goblin - kostějové, Ty bojim Wótsne?!. Z majáku jsem ty umazance vystřílel tím skládaným lukem/60%. No pak jsem si dal kroula na Ještěrčí ostrov, vylepšit si finance. Pokoupím co půjde a vrátím se do SWAMPu na Jharu.
Jo s tím Inosem je něco divnýho, háže manu + 1, chce to zarolovat Load/save, a vypadne i +1 síla/ za den. Zato z Fire mága vypadla jen +2 mana?! Jo Bospor má amulet síla +10.
Jo ještě jedna seance od chrámu 2 u zřícenýho mostu: skákal jsem zeshora z útesu, a vydejchal jsem to napoprvé, jsou tam dva šutráci, ale jináč samá ňamliša:Magic luk(5O obr/100 damage(někde se i pak ve hře vyskytovaly šípy magic. další?!), ha a Runová čepel m1(90 S/ 100 damage), jo a taky X.
Zpátky to již bylo horší bez svitku, ale roste tam Chňapavčí bejlí a s ním, jsem to přehupsnul cca na 4. pokus, Ufff. Sice tam mám beast, ale tý ma bylo líto, že. Tož fajn zábavku, já si dám filmík a brou...vrátila se mi Legend od dcerunky. STarec Marcel od Zvonu. Brou.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 26. 7. 2010 10:54

Hai Docu, chceš Drápek,...no vykecám se večer. Jdu koupit papů a pak se jdu konečně vyvenčit, he. STarec Marcel od Zvonu. Užívej si konečně léta jak má v Česku být.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Další stránka